Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 4.0

Niskie ceny kapusty i ziemniaków w Biedronce

24 Lutego 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka nie przestaje zaskakiwać, dlatego od dwóch dni dostępne są popularne produkty w wyjątkowo niskich cenach. Klienci będą mogli kupić kapustę i ziemniaki za mniej niż 50 groszy, a także mięso za mniej niż 7 zł za kilogram. Trzeba jednak pami

Biedronka jest jednym ze sklepów, który nie przestaje wprowadzać kolejnych ciekawych promocji do swojego repertuaru. Portugalska sieć zdaje sobie bowiem sprawę, że miejsce lidera nie jest stałe i ciągle trzeba o nie walczyć z innymi sklepami.

Setki tysięcy Polaków zaufało Biedronce i praktycznie każdego dnia wykonują w niej zakupy. Jeśli w najbliższych dniach zamierzałeś wybrać się do najbliższej Biedronki, nie mogłeś wybrać lepiej. Od poniedziałku obowiązują ciekawe oferty, które zachwycą szczególnie tych, którzy nie jedzą mięsa. 

Biedronka ma nowe promocje

Jedną z najlepszych jest zdecydowanie rabatowanie białej polskiej kapusty. Kilogram tego warzywa kosztował wcześniej 1,99 zł, teraz należy zapłacić jedynie 0,49 zł. Warto się jednak spieszyć, ponieważ promocja obowiązuje tylko dzisiaj. 

Kolejnym ograniczonym czasowo rabatem, jest obniżenie ceny pomidorków papryczkowych. Obecnie kosztują one 12,99 zł za kilogram, kiedy wcześniej kosztowały 18,99 zł. Jak w przypadku kapusty, pomidorki przecenione są jedynie do dzisiaj. 

Planujesz może ziemniaczaną zapiekankę? Warto przy okazji wesprzeć polskich rolników, którzy pracują w pocie czoła. Polskie ziemniaki myte kosztuję do końca dzisiejszego dnia jedynie 0,49 zł za kilogram, co oznacza, że objęte zostały aż 80% promocją. 

Na deser nie warto zajadać się ciastami czy kupnymi słodyczami - takie produkty są w końcu bardzo tuczące. Doskonałą alternatywą są pomarańcze deserowe, które do końca dzisiejszego dnia kosztują w Biedronce jedynie 2,49 zł.

Chcesz poznać więcej ciekawych informacji ze świata kulinariów i gastronomii? Zajrzyj do tego artykułu, w którym wyjawiamy, jak przyrządzić kruche i soczyste kotlety schabowe. Tutaj z kolei prezentujemy najlepszy przepis na naleśniki z serem i rodzynkami, które smakują praktycznie każdemu smakoszowi.

Dla ludzi, którzy nie przejmują się i mimo wszystko jedzą mięso, Biedronka również sprawiła doskonałą niespodziankę. Łopatka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo marki Kraina Mięs kosztuje do dzisiaj jedynie 6,99 zł za kilogram. Z rabatu mogą skorzystać jedynie posiadacze karty lojalnościowej Moja Biedronka. 

Uwielbiasz gromadzić duże zapasy produktów spożywczych? Skieruj więc swoje kroki do Biedronki i kup za jednym razem 12 kartonów mleka Mlecznej Doliny. Dzięki temu jeden karton kosztować będzie jedynie 1,69 zł. Oferta dostępna jedynie dla posiadaczy karty Moja Biedronka. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszam na nasz Instagram

Podobne artykuły

Pieczarki mogą Cię zaskoczyć

Produkty

Jakie są zalety pieczarek?

Czytaj więcej >
Sklep socjalny Spichlerz w Katowicach

Produkty

Niskie ceny produktów spożywczych w pierwszym sklepie socjalnym w Polsce

Czytaj więcej >
Guma turbo - pamiętasz jej smak?

Produkty

10 kultowych przysmaków z czasów PRL-u

Czytaj więcej >
Lidl przecenia owoce i warzywa

Produkty

Obniżka cen warzyw i owoców w Lidlu

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz zaprezentował niecodzienny smakołyk

Produkty

Robert Makłowicz opowiedział jak zrobić pilaw

Czytaj więcej >
Pieniądze za rozpoznawanie ceny jedzenia

Produkty

Bajońskie sumy za ekskluzywne produkty

Czytaj więcej >