wazne
East News

Najlepsze weekendowe okazje w Lidlu i Biedronce

Lidl i Biedronka w związku ze zbliżającym się weekendem przygotowały specjalnie obniżki cen uwielbianych produktów. Dziś i jutro w obydwu sieciach handlowych będzie można zakupić pyszności za ułamek ceny. Sprawdź, gdzie opłaca się bardziej.

Po świętach raczej niewielu z nas narzeka na nadmiar pieniędzy, dlatego dobrze móc nieco oszczędzić na cotygodniowych zakupach. Lidl i Biedronka wyszły na przeciw oczekiwaniom klientów i przestawiły właśnie ofertę promocyjną.

Warto pamiętać, że bez względu na wybrany sklep, bardzo korzystne jest posiadanie kart lojalnościowych takich jak Moja Biedronka czy aplikacja Lidla. Dzięki nim zakupy są jeszcze przyjemniejsze i posiadamy dostęp do większej ilości promocji i obniżek cen.

Co ciekawego przygotował dla nas Lidl w ten weekend?

Naszą uwagę od razu przykuwa atrakcyjna cena tuszki z kurczaka, której cena została obniżona aż o 40%. Teraz za kilogram pysznego mięsa na obiad zapłacimy jedynie 5,99 zł. Niewiele więcej kosztuje kilogram szlachetnej szynki wieprzowej - 9,99 zł.

Na wiosnę powinniśmy zadbać o odpowiednią ilość warzyw i owoców w diecie, a Lidl może nam w tym skutecznie pomóc. W ten weekend ogórki polskie, zielone kupimy za jedynie 6,99 zł za kilogram, a jabłka tylko za 1,99 zł.

Jak zagęścić sos bez dodania mąki?Jak zagęścić sos bez dodania mąki?Czytaj dalej

Smakosze kawy będą zachwyceni promocją na drugie opakowanie tego czarnego napoju, które dostaniemy aż 60% taniej. Przy okazji możemy zgromadzić porządny zapas mleka do kawy bez laktozy. Przy zakupie 8 sztuk, aż 4 dostajemy zupełnie gratis.

Biedronka nie pozostaje dłużna

Mięsne zapasy na obiad na cały tydzień? Proszę bardzo. W ten piątek i sobotę w Biedronce znajdziemy kilogram łopatki wieprzowej bez kości za jedynie 8,49 zł oraz świeży filet z kurczaka za jedynie 50 groszy więcej. Przy takich cenach warto zaopatrzyć się w większą ilość.

Także w Biedronce znajdziemy ciekawą okazję na zakup mleka. Przy zakupie 12 sztuk, karton kosztuje jedynie 1,69 zł. Zakup kilku sztuk sprawdzi się także w przypadku masła, przy wyborze 3 sztuk, każda kostka obniża swoją cenę do 2,99 zł.

Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, skuś się na lody Marletto - drugie opakowanie dostaniesz 60% taniej. Przy okazji, Biedronka otwiera specjalną sekcję dla małych producentów. Dzięki temu możemy zaopatrzyć się w łakocie za grosze, a przy okazji wspierać małych, lokalnych przedsiębiorców.

Bez względu na to, do którego sklepu wybierzemy się w ten weekend, pamiętajmy o bezpieczeństwie i obostrzeniach, które aktualnie obowiązują na terenie całego kraju.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: Lidl / Biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł