Smakosze.pl
Lidl

Marek BAZAK/East News

Najnowsza oferta Lidla

1 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Lidl rozpieszcza swoich klientów. Popularna sieć przygotowała wyjątkową wielkanocną ofertę. Od dziś kupimy w niej wiele wyjątkowych przysmaków w zaskakująco niskich cenach. Poniżej przedstawiamy najświeższe szczegóły oferty.

Lidl nie zwalnia tempa. Od dziś w sieci kupimy wyjątkowe produkty w niskich cenach. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy planują przedświąteczne zakupy. Poniżej zdradzamy szczegóły oferty sieci.

Wielkanoc w Lidlu

Już dziś w Lidlu kupimy wielkie wielkanocne przysmaki w niskich cenach. Za opakowanie białej kiełbasy marki PINOK zapłacimy jedynie 4,74 zł. Opakowanie polskiej rzeżuchy otrzymamy w supercenie 2,99 zł, a majonez Kania za 1,99 zł.

W sieci nie zabraknie mięs. Karkówkę kupimy za pół ceny (kilogram wyniesie nas 8,95 zł). Za megapakę kiełbasy śląskiej zapłacimy tylko 1,09, a za mięso mielone z łopatki XXL 8,99 zł/kilogram.

W sieci dostaniemy również chlebek do żurku za 2,99 zł, upieczonego baranka wielkanocnego za 4,99 zł i wiele słodkości w niskich cenach! Szczegóły zdradzamy poniżej.

Słodka oferta Lidla

Nie planujesz piec wielkanocnych ciast? Nic stracone w Lidlu znajdziesz wiele słodkich smakołyków w bardzo dobrych cenach. Za makowiec premium zapłacisz 14,99 zł, za keks premium 10,99 zł, a za mazurek jedynie 7,99 zł.

W sieci pojawią się również słodycze w doskonałych cenach m.in. Wawel Królewskie Mleczko (9,99 zł/opakowanie), Śliwki w czekoladzie Czekolateria (6,49 zł/200 g) oraz Ciepłe lody mini marki Mister Choc za 7,49 zł/ opakowanie XXL. Co jeszcze przygotowała sieć?

Bezmięsna oferta Lidla

Lidl rozszerza ofertę dla wegan i wegetarian. W tym tygodniu znajdują oni na sklepowych kolejne wielkie przysmaki. Należy do nich między innymi: roślinny pasztet Dobra Kaloria za 8.99 zł/opakowanie, wegański majonez Develey 3,99 zł/ 390 ml oraz pastę słonecznikową z 4,99 zł.

Wszystkie szczegóły oferty sieci znajdują się w najnowszej gazetce Lidla. Promocje trwają od czwartku 1 kwietnia do soboty 3 kwietnia.

Warto zapoznać się również z przedświątecznymi godzinami otwarcia sklepów. Pisaliśmy o nich w tym artykule.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

undefined

źródło: lidl

Podobne artykuły

Warzywa w końcu staniały

Produkty

Ceny warzyw na bazarach spadają

Czytaj więcej >
Oszustwo na cebulę

Produkty

Nieudane oszustwo "na cebulę"

Czytaj więcej >
Kartony znalezione w lesie

Produkty

W lesie znaleziono ponad 50 pudeł z jedzeniem

Czytaj więcej >
Jajko z ogonem

Produkty

Zaskakująca historia nietypowego jajka

Czytaj więcej >

Produkty

Najniższa cena truskawek w sezonie, tylko jeden warunek

Czytaj więcej >
Pieczarki mogą Cię zaskoczyć

Produkty

Jakie są zalety pieczarek?

Czytaj więcej >