Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Nie mieści się w głowie, co rzucili w Biedronce z okazji Tłustego Czwartku. Szykują się ogromne tłumy
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 13.02.2023 11:02

Nie mieści się w głowie, co rzucili w Biedronce z okazji Tłustego Czwartku. Szykują się ogromne tłumy

Biedronka
Marek BAZAK/East News

Z okazji Tłustego Czwartku sieć sklepów Biedronka oferuje duży wybór pączków po atrakcyjnych cenach. Taniej kupicie też słodycze, które mogą się przydać w Walentynki. Poza tym w atrakcyjnej cenie dyskont oferuje owoce, mięso i wiele innych produktów.

Biedronka jest siecią sklepów, która podbiła serca Polaków. Częste akcje promocyjne, tematyczne tygodnie i duży asortyment sprawiły, że sklepy codziennie przyciągają masę klientów. W tym tygodniu Biedronka przygotowała kolejną akcję z niskimi cenami.

Walentynki i Tłusty Czwartek zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym Biedronka przygotowała promocje na pączki, donuty, truskawki oraz słodycze. Czekoladki Merci i Lindt kupimy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Od poniedziałku do soboty będzie obowiązywać również promocja na inne produkty spożywcze, między innymi na surowe mięso i produkty mięsne, jak kabanosy i konserwy. Na największe obniżki mogą liczyć klienci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka.

Oferta walentynkowa i na Tłusty Czwartek tylko w Biedronce

Z okazji Tłustego Czwartku sieć Biedronka oferuje szeroki asortyment pączków. Za sztukę zapłacimy od 2,18 zł do 2,99 zł w zależności od nadzienia. W dobrej cenie kupicie również donuty. Przy zakupie 8 sztuk, 4 są gratis.

W ofercie walentynkowej znajdziemy między innymi truskawki i słodycze w bardzo atrakcyjnych cenach. Truskawki są aż o 43% taniej. Za opakowanie 250 g zapłacimy jedyne 4,49 zł.

Czekoladki Merci kosztują aż o 29% taniej. Za opakowanie z kartą Moja Biedronka zapłacimy jedyne 11,99 zł. W promocji znalazły się również wszystkie słodycze Lindt. Z kartą Moja Biedronka skorzystamy z promocji 2+1 gratis.

Mięso w bardzo atrakcyjnej cenie

Od dziś do 28 lutego w Biedronce pierś z kurczaka kosztuje tylko 17,99 zł za kilogram, a ćwiartka kurczaka 6,99 zł za kilogram. Promocja obejmuje również wieprzowinę. Przy zakupach za minimum 29 zł, łopatka wieprzowa kosztuje 11,99 zł za kilogram z kartą Moja Biedronka.

Wszystkie konserwy mięsne firmy Krakus są w promocji 2+1 gratis. Obowiązuje również promocja na kabanosy paczkowane. Jeśli kupimy dwa opakowania, drugie jest za 1 zł z kartą Moja Biedronka.

Co się dzieje z cenami mięs w Biedronce? Oferta obowiązuje aż do końca lutego. Po roku kupiła pączki od Magdy Gessler. Mogła powiedzieć tylko jedno.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka