biedronka
East News

Okazje tygodnia w Biedronce, wybraliśmy najlepsze

Już jutra od 6 rano Biedronki w całej Polsce otwierają się na klientów. W tym tygodniu możemy liczyć na niebywałe wręcz obniżki cen uwielbianych produktów. To idealna okazja do zrobienia zapasów na cały tydzień.

Biedronka dzielnie walczy o uwagę klientów i w każdym tygodniu kusi kolejnymi obniżkami cen. Tym razem najprzyjemniej zaskoczą nas ceny mięsa, tu już za kilka złotych można nakupić pyszności na domowy obiad.

Tanie mięso w Biedronce

Pyszny i tani obiad? Biedronka poleca ćwiartkę z kurczaka w cenie zaledwie 2,39 zł za kilogram. Wystarczy tylko kilka ziemniaków, mizeria i mamy obiad zaledwie za kilka złotych.

Kto z nas nie uwielbia pysznego tatara? W tym tygodniu mięso na tatara kupimy na zaledwie 5,99 zł.

Robert Lewandowski otwiera restaurację w centrum WarszawyRobert Lewandowski otwiera restaurację w centrum WarszawyCzytaj dalej

Na nie mniejszą uwagę zasługuje także schab wieprzowy, którego cena wynosi zaledwie 9,99 zł. Dla mniejszych smakoszy polecamy sznycelki z kurczaka za 6,49 zł za opakowanie 300 gram.

Cudowne warzywa w najlepszych cenach

Czy może być coś lepszego niż warzywa z rodzimy upraw? Biedronka wie, że nie. Dlatego w tym tygodniu możemy znaleźć prawdziwe perełki z polskiej ziemii.

Na największą uwagę zasługują pieczarki, które możemy mieć za jedyne 4,99 zł za pół kilograma. Ofercie Biedronki znajdziemy ich kilka rodzajów, dlatego jest z czego wybierać.

Wśród warzyw i owoców wyróżniają się także ogórki szklarniowe oraz polskie jabłka. Te pyszności kupimy kolejno w cenach 5,99 zł za kilogram, oraz 1,99 zł za tę ilość.

Warto kupić na zapas

Każdy kto ma smykałkę do oszczędzania wie, że lepiej mieć zawsze zapas uwielbianych produktów jeśli akurat ich cena mocno spadła.

W tym tygodniu lepiej zainteresować się serami w kawałku, które dostaniemy w ramach promocji 2 plus 1 gratis. Niezwykła niespodzianka czeka także na wielbicieli czekolady. Przy zakupie 3 tabliczek czekolady Wedel - w takiej sytuacji zapłacimy za nie jedyne 2,39 zł za sztukę

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł