Lidl zaskakuje promocjami
Jakub Kossakowski / materiały własne

Przedświąteczna oferta Lidla

Bez wątpienia Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Codziennie odwiedza go wielu smakoszy, którzy poszukują najlepszych produktów po najniższych cenach. Sieć Lidl rozpoczęła przedświąteczne promocje. Co na nas czeka?

Lidl niejednokrotnie wywoływała u nas spore zaskoczenie. Przeważnie spowodowane było ono wyjątkowymi ofertami promocyjnymi. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Wielbiciele dobrych smaków będą zachwyceni.

Uwielbiany napitek za darmo?

Lidl doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Niedawno wspominaliśmy o tym, że w ofercie znalazł się wyjątkowy sprzęt kuchenny. Sieć supermarketów nie zwalnia na obrotach. Nowe promocje mogą przyprawić o zawrót głowy.

Okazuje się, że do 31 marca w sklepach Lidl możemy dostać czteropak piwa przeceniony o 99%. Z pewnością taka okazja zainteresuje wielu smakoszy. Promocja obowiązuje dopiero wtedy, gdy zdecydujemy się na zakup czterech czteropaków. Wówczas jeden z nich dostaniemy niemal za darmo.

Wyjątkowa oferta dotyczy napitku Carlsberg. Skusi się na nią wielu wielbicieli takich trunków. Oczywiście należy pamiętać, że piwo jest takim samym alkoholem jak każdy inny. W związku z tym nie wpływa ono korzystnie na zdrowie i dodatkowo silnie uzależnia. Nie można też zapomnieć o fakcie, że piwo ma wysoki indeks glikemiczny i sprzyja cukrzycy.

Prosty przepis na pyszny sos tatarskiProsty przepis na pyszny sos tatarskiCzytaj dalej

Mając na uwadze powyższe informacje, lepiej potraktować ofertę supermarketów Lidl jako możliwość zrobienia ewentualnych zapasów. Oczywiście w sieci sklepów czeka na nasz wiele innych smakołyków.

Lidl i wielkie promocje

(Pixabay / massimilianopersico)

Jakie promocje przygotował dla nas Lidl?

Lidl wie, jak ważne są wielkanocne przysmaki. W najnowszej ofercie pojawiła się biała kiełbasa marki Rzeźnik. Przeceniono ją o aż 37%. W związku z tym za opakowanie 500 g zapłacimy 4,99 zł. Warto nadmienić, że kiełbasa zawiera aż 92% mięsa.

Wielkanoc nie może się obejść bez jajek. Głównie one goszczą na świątecznych stołach. Lidl obniżył ich cenę o 40% przy zakupie 3 opakowań po 10 jajek. Promocja dotyczy produktu od firmy Polska Nioska. Przy skorzystaniu z przeceny za opakowanie jajek o wielkości M zapłacimy 2,99 zł.

Godne uwagi są także polskie jabłka czerwone. Owoce zostały przecenione o 42%. Kilogram jabłek będzie nasz za 1,99 zł. Obok takiej oferty ciężko przejść obojętnie. Jednak na tym nie koniec. Co jeszcze czeka nas w Lidlu?

Okazuje się, że w sklepach Lidl przeceniona została szynka wieprzowa XXL marki Rzeźnik. Za kilogram przyjdzie nam zapłacić 8,89 zł. Cena jest niższa o 55%. Warto wiedzieć, jakie zmiany w ostatnim czasie wprowadzono w polskich sklepach.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Radio ZET Biznes; Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł