Smakosze.pl
Lidl ponownie zaskakuje promocjami

Canva.com / Minerva Studio

Lidlomix w ofercie Lidla

25 Marca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Codziennie sklepy sieci odwiedza masa klientów. Podczas najbliższych zakupów warto zwrócić uwagę na robota kuchennego, który popularnie nazywany jest Lidlomixem. Je

Promocje w sklepach Lidl niejednokrotnie przyprawiały nas o zawrót głowy. Niektóre z ofert znacząco wyróżniają się na tle innych. Tym razem za niską cenę możemy nabyć ekskluzywny sprzęt, o którym marzy wielu smakoszy.

Lidl rusza z niezwykłą ofertą

Nie da się ukryć, że w trakcie gotowania o wiele przyjemniej oddajemy się kulinarnym aktywnościom, gdy jesteśmy zaopatrzeni w najlepszy sprzęt. Niektóre urządzenia są prawdziwą klasyką. Niedawno przedstawialiśmy sposoby na dbanie o prodiż

Supermarkety Lidl słyną z tego, że za niewielkie pieniądze można nabyć w ich sklepach niezwykłe produkty. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tamtejszych promocjach na rozmaite smakołyki. Tym razem w placówkach Lidla dostaniemy wyjątkowego robota kuchennego.

Okazuje się, że w sklepach Lidl znajdziemy odpowiednik kultowego Termomixu. Sprzęt tego typu kosztuje czasami nawet 5 tysięcy złotych. Lidlomix może być nasz za jedyne 1699 zł. Taka cena dotyczy urządzeń w sklepach stacjonarnych. Bez wątpienia jest to nie lada okazja. 

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na stronie supermarketu Lidl, Monsieur Cuisine Connect otrzymał Laur Konsumenta. Sprzęt dobrze nadaje się do przygotowywania zup, sosów, dań wegetariańskich, mięsnych specjałów, deserów, konfitur oraz wielu innych smakołyków.

(Canva.com / Image Source)

Wielofunkcyjne urządzenie ma wiele atutów

Wszechstronność Lidlomixa bez wątpienia jest ogromną zaletą. Warto nadmienić, że sprzęt łączy się z siecią Wi-Fi. W ten sposób, możemy na nie pobrać, chociażby interesujące nas przepisy. Urządzenie wyposażono w trzy programie. Zalicza się do nich smażenie, gotowanie na parze i zagniatanie.

Monsieur Cuisine Connect można również zamówić ze strony sklepów Lidl. Jednak wtedy jest droższy o 200 zł. W związku z tym wizyta w placówce sieci może pozwolić nam na sporą oszczędność.

Lidlomix to nie wszystko co przygotował Lidl

Lidl do swojej oferty dodał również inne urządzenia. Na stronie sieci można natknąć się na gofrownicę z wymiennymi płytkami. Dzięki niej możemy przygotować wiele wybornych smakołyków. Koszt urządzenia to tylko 89 zł.

W internetowym sklepie Lidl przeceniono automat do pieczenia chleba i robienia dżemu. Zamiast 349 zł zapłacimy za niego 299 zł. Wielbiciele domowych wypieków z pewnością będą tym zainteresowani. Chleb możemy również przyrządzić w inny prosty sposób.

Źródło: PC World; Lidl Sklep; Gazeta Next

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Pieczarki mogą Cię zaskoczyć

Produkty

Jakie są zalety pieczarek?

Czytaj więcej >
Sklep socjalny Spichlerz w Katowicach

Produkty

Niskie ceny produktów spożywczych w pierwszym sklepie socjalnym w Polsce

Czytaj więcej >
Guma turbo - pamiętasz jej smak?

Produkty

10 kultowych przysmaków z czasów PRL-u

Czytaj więcej >
Lidl przecenia owoce i warzywa

Produkty

Obniżka cen warzyw i owoców w Lidlu

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz zaprezentował niecodzienny smakołyk

Produkty

Robert Makłowicz opowiedział jak zrobić pilaw

Czytaj więcej >
Pieniądze za rozpoznawanie ceny jedzenia

Produkty

Bajońskie sumy za ekskluzywne produkty

Czytaj więcej >