Smakosze.pl
Lidl ponownie zaskakuje promocjami

Canva.com / Minerva Studio

Lidlomix w ofercie Lidla

25 Marca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Codziennie sklepy sieci odwiedza masa klientów. Podczas najbliższych zakupów warto zwrócić uwagę na robota kuchennego, który popularnie nazywany jest Lidlomixem. Je

Promocje w sklepach Lidl niejednokrotnie przyprawiały nas o zawrót głowy. Niektóre z ofert znacząco wyróżniają się na tle innych. Tym razem za niską cenę możemy nabyć ekskluzywny sprzęt, o którym marzy wielu smakoszy.

Lidl rusza z niezwykłą ofertą

Nie da się ukryć, że w trakcie gotowania o wiele przyjemniej oddajemy się kulinarnym aktywnościom, gdy jesteśmy zaopatrzeni w najlepszy sprzęt. Niektóre urządzenia są prawdziwą klasyką. Niedawno przedstawialiśmy sposoby na dbanie o prodiż

Supermarkety Lidl słyną z tego, że za niewielkie pieniądze można nabyć w ich sklepach niezwykłe produkty. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tamtejszych promocjach na rozmaite smakołyki. Tym razem w placówkach Lidla dostaniemy wyjątkowego robota kuchennego.

Okazuje się, że w sklepach Lidl znajdziemy odpowiednik kultowego Termomixu. Sprzęt tego typu kosztuje czasami nawet 5 tysięcy złotych. Lidlomix może być nasz za jedyne 1699 zł. Taka cena dotyczy urządzeń w sklepach stacjonarnych. Bez wątpienia jest to nie lada okazja. 

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na stronie supermarketu Lidl, Monsieur Cuisine Connect otrzymał Laur Konsumenta. Sprzęt dobrze nadaje się do przygotowywania zup, sosów, dań wegetariańskich, mięsnych specjałów, deserów, konfitur oraz wielu innych smakołyków.

(Canva.com / Image Source)

Wielofunkcyjne urządzenie ma wiele atutów

Wszechstronność Lidlomixa bez wątpienia jest ogromną zaletą. Warto nadmienić, że sprzęt łączy się z siecią Wi-Fi. W ten sposób, możemy na nie pobrać, chociażby interesujące nas przepisy. Urządzenie wyposażono w trzy programie. Zalicza się do nich smażenie, gotowanie na parze i zagniatanie.

Monsieur Cuisine Connect można również zamówić ze strony sklepów Lidl. Jednak wtedy jest droższy o 200 zł. W związku z tym wizyta w placówce sieci może pozwolić nam na sporą oszczędność.

Lidlomix to nie wszystko co przygotował Lidl

Lidl do swojej oferty dodał również inne urządzenia. Na stronie sieci można natknąć się na gofrownicę z wymiennymi płytkami. Dzięki niej możemy przygotować wiele wybornych smakołyków. Koszt urządzenia to tylko 89 zł.

W internetowym sklepie Lidl przeceniono automat do pieczenia chleba i robienia dżemu. Zamiast 349 zł zapłacimy za niego 299 zł. Wielbiciele domowych wypieków z pewnością będą tym zainteresowani. Chleb możemy również przyrządzić w inny prosty sposób.

Źródło: PC World; Lidl Sklep; Gazeta Next

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Kultowa kuchenka Ewa - niezapomniany sprzęt rodem z PRL-u

Czytaj więcej >
Figi na blacie kuchennym

Produkty

Jak wykorzystać w kuchni figi?

Czytaj więcej >
Marnowanie jedzenia

Produkty

Ratuję Jedzenie - nowa aplikacja pomoże walczyć z marnowaniem żywności

Czytaj więcej >
Gruszki

Produkty

Jak przedłużyć świeżość gruszek?

Czytaj więcej >
Figi na straganie

Produkty

Na co należy zwrócić uwagę kupując figi?

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto włożyć liście laurowe do opakowania z mąką?

Czytaj więcej >