Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Mateusz Gessler

Mateusz Gessler

Mateusz Gessler - restaurator, syn Adama Gesslera. Prowadzący licznych programów o kulinariach.

Mateusz Gessler
29.05.2024 15:00 Mateusz Gessler otwiera nową restaurację. 1 szczegół zaskoczy wszystkich

Przedstawiciel młodszego pokolenia warszawskich restauratorów Mateusz Gessler rozwija swój biznes. W czerwcu otworzy nową restaurację w sąsiedztwie jednej już istniejącej, ale w nieco innym koncepcie. Wprowadzi w niej rozwiązanie, które ucieszy nocnych głodomorów.

pilny komunikat
22.06.2023 16:16 Uwielbiany hit znika z Polsatu. Wiemy, co go zastąpi, Polacy pokochają ten program

„Hell's Kitchen" znika z ramówki Polsatu. Na szczęście widzowie nie muszą żegnać się z jego gospodarzem, Mateuszem Gesslerem. Specjalnie pod niego przygotowano nowy program, który będzie emitowany na kanale TV4. Po wakacjach poprowadzi show „Para do gara. Ona mówi, on gotuje".

Mateusz Gessler serwuje smaczny lunch
06.04.2023 13:56 Zjadła 3 dania w restauracji Mateusza Gessler i zapłaciła grosze. Takiej ceny się nie spodziewaliśmy

Mateusz Gessler w jednej ze swoich restauracji oferuje tani lunch. Jedna z twórczyń internetowych skusiła się na przetestowanie oferty warszawskiego lokalu. Posiłek przyjemnie ją zaskoczył.

Warzywa do rosołu według Gessler
24.01.2023 09:02 Gessler bije na alarm. Tego nie dodawaj do rosołu, zepsuje jego smak

Dobry rosół uzyskamy, korzystając z prawidłowo dobranych składników. Magda Gessler zdradziła, że jej zdaniem gotowe zestawy włoszczyzny nie powinny się trafiać do tradycyjnej zupie. Dla wielu z nas jej opinia może być zaskakująca. Wyjaśniamy, dlaczego gwiazda odradza drogę na skróty.Przygotowanie rosołu w każdym domu wygląda nieco inaczej. Dla wielu z nas jednak podstawą jest zakup włoszczyzny. Zdaniem Magdy Gessler dodawanie jej do dania stanowi błąd. Jakie ma argumenty?

Mateusz Gessler zrezygnował z MasterChef Junior
01.12.2021 01:00 Mateusz Gessler podjął decyzję o odejściu z MasterChefa Junior

Mateusz Gessler zrezygnował z dalszego udziału w programie MasterChef Junior. Po 6 latach w roli jurora restaurator rozstaje się z formatem, aby skupić się na innych projektach. O swoich planach poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. W oświadczeniu podziękował Ani Starmach i Michelowi Moranowi. Program MasterChef Junior gości w ramówce stacji TVN od 2016 roku. Sześć edycjach programu zmagania młodych kucharzy oceniali Ania Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. Ten ostatni zdecydował się na rozstanie z programem. Jak przyznał, nie była to łatwa decyzja.

Mateusz Gessler na 20-leciu pasażu Tesco Gocław
19.07.2021 02:00 Mateusz Gessler martwi się o przyszłość swoich restauracji

Mateusz Gessler poza byciem osobowością medialną jest również restauratorem oraz kucharzem. Niestety, z powodu pandemii jego biznes stoi pod znakiem zapytania. Gessler obawia się bowiem, że nastąpi czwarta fala koronawirusa, która znowu dotknie branżę gastronomiczną. Mateusz Gessler jest znanym restauratorem, który wsławił się między innymi jako juror polskiej edycji programu TVN MasterChef Junior. Ma francuskie pochodzenie i jest synem Adama Gesslera i Joanny Fedorowicz-Roqueblave. Podobnie jak Magda Gessler, Mateusz Gessler także prowadzi wiele lokali gastronomicznych, a także firmę cateringową. Dlatego ostatnie 3 fale koronawirusa mocno uprzykrzyły życie jego oraz jego pracowników.