lidl
Marek BAZAK/East News

Tydzień Włoski w Lidlu

Lidl ma doskonałą wiadomość dla swoich klientów. Już od najbliższego wtorku (4 maja) rozpocznie się w nim Tydzień Włoski. W tym czasie będzie można nabyć w dyskoncie wiele rarytasów, których na próżno szukać na półkach supermarketów!

Tuż po majówce w Lidlu czeka nas Tydzień Włoski! Jest to nie lada gratka dla wszystkich smakoszy, którzy chcą posmakować przysmaków prosto z Półwyspu Apenińskiego. Sieć przygotowała ciekawą ofertę produktów, których próżno szukać na półkach innych sklepów!

Przyjrzeliśmy się dokładnie ofercie Lidla i poniżej zdradzamy, na jakie produkty szczególnie warto zwrócić uwagę! Są wśród nich same fantastyczne rarytasy!

Włoskie specjały w doskonałych cenach

Lidl zadbał o to, aby na jego półkach nie zabrakło wybornych włoskich rarytasów. Są wśród nich między innymi doskonałe szynki. W ofercie sieci znajdziemy m.in. włoską szynkę surową dojrzewającą 14 miesięcy ITALIAMO (100 g/ 7,99 zł) oraz mortadelę z pistacjami w kawałku ITALIAMO (700 g/ 14,99 zł).

Prawdziwi smakosze znajdą również wyborną selekcję włoskich wędlin ITALIAMO (12,99 zł/100 g), która umili niejeden majowy wieczór! Co jeszcze pojawi się na Włoskim Tygodniu w Lidlu? Poniżej odkrywamy kolejne karty!

Przepis na niezapomniane czarne kluskiPrzepis na niezapomniane czarne kluskiCzytaj dalej

Wyborne przekąski

Podczas Tygodnia Włoskiego w Lidlu nie może również zabraknąć doskonałym włoskich przekąsek! Mrożoną pizzę Arrabbiatę ITALIAMO kupimy za 11,99 zł/400 g. W sieci pojawi się również spory wybór wybornych włoskich makaronów!

Sklep

Miłośnicy włoskiej kuchni z pewnością zaopatrzą się w doskonałe makarony m.in. klasyczny do spaghetti marki ITALIAMO (2,99 zł) oraz efektowne trzykolorowe kokardki Trottole Tricolore ITALIAMO (3,99 zł/500 g).

Słodkie smakołyki

Sieć nie zapomniała również o miłośnikach włoskich słodyczy. Podczas Tygodnia Włoskiego w Lidlu mają oni szansę nabyć m.in. klasyczne tiramisu ITALIAMOw cenie 4,99 zł za dwie sztuki.

W Lidlu znajdziemy również kruche ciasteczka Amaretti (3,99 zł/opakowanie), włoskie lody z certyfikatem UTZ ( 7,99 zł/500 g) oraz ciasteczka z glazurą morelową za 3,99 zł/200 g.

Warto wspomnieć, że w Lidlu można również kupić ciekawe produkty sygnowane nazwiskiem samego Roberta Makłowicza. Więcej na ich temat przeczytasz w tym artykule.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: Lidl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł