Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W centrum Warszawy ruszył wielki hipermarket. Będą ciekawe rozwiązania dla klientów

W centrum Warszawy ruszył wielki hipermarket. Będą ciekawe rozwiązania dla klientów

Nowy hipermarket w Warszawie
Marek BAZAK/East News; Domena publiczna

Nowy hipermarket otwiera dziś swoje progi przy pl. Unii Lubelskiej w Warszawie. W miejscu kultowego Supersamu pojawia się Carrefour i proponuje klientom szeroką gamę produktów zorganizowanych w nowy, nietypowy sposób. Sprawdzilismy, czego można się w nim spodziewać.

Nowy Careffour w Warszawie

31 maja swoją działalność rozpoczyna kolejny hipermarket francuskiej firmy. Zlokalizowany będzie w historycznym punkcie stolicy — w centrum przy pl. Unii Lubelskiej, zastępując obecny tam do końca grudnia 2022 roku Supersam. Kultowy sklep spożywczy istniał w tej przestrzeni od 1962 roku, czyli przez 60 lat.

Lokalizacja sklepu zobowiązuje do zapewnienia odpowiedniego standardu obsługi i asortymentu. Sieć jest jednak gotowa podjąć wyzwanie:

Nasz nowy sklep zaoferuje szeroki wybór ponad 18 tys. produktów spożywczych i przemysłowych, a także bogatą ofertę sezonową. Asortyment sklepu przygotowaliśmy z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów, ponieważ wiemy, że sklep będzie odwiedzany zarówno przez mieszkańców Śródmieścia i Mokotowa, jak i pracowników biurowych, którzy nie mają w pobliżu sklepu z tak bogatą ofertą — mówi dyrektorka nowego hipermarketu, Paulina Pacholczak.

Co przygotowano dla zainteresowanych zakupami Warszawiaków?

Okrasa do solanki wsypuje jeszcze 1 przyprawę. Ogórki małosolne smakują jak marzenie

Hipermarket z ciekawymi rozwiązaniami

W otwieranym przy pl. Unii Lubelskiej sklepie znajdziemy znacznie więcej niż dobrze zaopatrzone półki z towarami. Miejsce zostało podzielone na strefy, wśród których znajdziemy m.in. Targ Świeżości, Strefę Outlet czy Strefę Zero Alkoholi, gdzie kupimy trunki 0%. Careffour Bio i część z napojami wyskokowymi będą posiadały osobne kasy.

Z myślą o pracownikach okolicznych firm otwarto też punkt zakupów Food To Go, w którym klienci będą mogli nabyć kanapki, przekąski czy kawę bez konieczności szukania ich w przestrzeni hipermarketu. Po długiej nieobecności większego sklepu spożywczego w tej okolicy z pewnością zostanie to docenione.

Placówka wyposażona będzie też w znane już z innych lokalizacji kasy samoobsługowe z możliwością skorzystania z aplikacji Scan&Go. Aplikacja umożliwi w pełni samodzielne zakupy bez konieczności wyjmowania towaru z koszyków. Nie zabraknie również rozwiązań ekologicznych, czyli punktu odbioru opakowań szklanych oraz możliwości skorzystania z kartonów do pakowania zakupów.

Kiedy otwarty będzie nowy Carrefour?

Sklep będzie działał w podobnych godzinach jak kiedyś Supersam. W tygodniu zakupy zrobimy między 7:30 a 21:00, w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o kulinariach i gotowaniu. Sprawdźcie jak przygotować pyszne szparagi z grilla. Warto też skusić się na ciasto z rabarbarem.

Nowy hipermarket w Warszawie ma szparagi.png
canva/ejkrouse

Źródło: wirtualnemedia, warszawawpigulce, portalspozywczy