Smakosze.pl
Lidl rusza z weekendowymi promocjami

Jakub Kossakowski / Materiały własne

Weekendowa oferta Lidla

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl już od 1 lipca rozpoczął weekendową akcję promocyjną. Będzie ona trwała do soboty włącznie. Smakosze mają dobrą okazję, by zaopatrzyć się w wyjątkowe frykasy po niewielkich cenach. Mięso, warzywa, owoce i inne produkty dostaniemy znacznie taniej niż zazwyczaj.

Lidl doskonale wie w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Przeważnie robi to za sprawą niecodziennych ofert promocyjnych, które przyprawiają o zawrót głowy. Od czwartku do soboty możemy skorzystać z nie jada okazji.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Lidl ponownie zaskakuje smakoszy

Nie da się ukryć, że sieć supermarketów Lidl cieszy się ogromną popularnością wśród wielbicieli kulinariów. Wszystko za sprawą bogatej gamy produktów spożywczych, które można dostać po niskich cenach. Niedawno wspominaliśmy o wyjątkowej promocji na mięso.

1 lipca Lidl rozpoczął weekendowe promocje. Będą one obowiązywały do 3 lipca lub wyczerpania zapasów. Na smakoszy czekają wyśmienite specjały po bardzo niskich cenach. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Miłośnicy mięs z pewnością powinni odwiedzić sklepy Lidl. Kiełbasa podwawelska marki PIKOK została przeceniona o 44%. W związku z tym możemy ją kupić za 9,90 zł. Cena dotyczy kilogramowego opakowania.

Magda Gessler nie kryje wzruszenia

Magda Gessler zdradziła kulinarne szczegóły dot. wesela syna

CZYTAJ DALEJ

Lidl objął promocją również mięso z nogi XXL marki Rzeźnik. Za kilogram zapłacimy zaledwie 9,99 zł. Tym samym cena produktu została obniżona o 25%. Warto wiedzieć, jak przygotowywać drób, by był odpowiednio soczysty.

Lidl przecenia owoce i warzywa

Podczas wizyty w supermarketach Lidl warto zwrócić uwagę na polskie ogórki gruntowe. Do 3 lipca dostaniemy je o 50% taniej. Kilogram zielonych warzyw to koszt w wysokości 2,99 zł. Godne uwagi są także pomidory żółte. Przeceniono je o 25%. Cena za kilogram to 5,99 zł.

Polskie jabłka czerwone również objęto promocją. Cena uwielbianych owoców została pomniejszona o 50%. W związku z tym za kilogram zapłacimy 1,49 zł. Warto także sięgnąć po ananasy. Do końca soboty kilogram kosztuje 2,99 zł.

Lidl ponownie zaskakuje promocjami

Lidl ponownie zaskakuje promocjami

Canva / Vera_Petrunina

Co jeszcze przygotował dla nas Lidl?

W sklepach Lidl możemy dostać rozmaite specjały. Coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju zamienniki mięsa. Je również możemy taniej nabyć w trakcie weekendowej promocji.

Burgery roślinne marki VEMONDO możemy kupić o wiele taniej, jeśli zdecydujemy się na dwa opakowania. Wówczas za drugie zapłacimy tylko złotówkę. Tym samym cena każdego z nich będzie wynosiła 4,34 zł.

Podobną promocją objęto kabanosy roślinne oryginalne marki Tarczyński. Przy zakupie dwóch produktów, drugi z nich będzie tańszy o 40%. W takim przypadku za każde opakowanie zapłacimy 3,99 zł.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >