Smakosze.pl
Lidl ruszył z niecodzienną ofertą

Marek BAZAK/East News

Atrakcyjny sprzęt kuchenny w Lidlu, znamy szczegóły oferty

25 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl doskonale wie, jak przyciągnąć do siebie klientów. Tym razem uwielbiana sieć supermarketów wprowadziła do swojej oferty wyjątkowy sprzęt kuchenny. Toster, czajnik elektryczny i blender dostaniemy za niewielkie pieniądze.

Nie da się ukryć, że Lidl regularnie jest odwiedzany przez liczne grono smakoszy. Zazwyczaj przyciągają ich promocje na rozmaite specjały. Czasami Lidl do swojej oferty wprowadza sprzęt kuchenny.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Lidl ruszył z wyjątkową ofertą dla smakoszy

Porządny sprzęt kuchenny znacząco ułatwia prace podczas kulinarnych poczynań. Lidl zdecydował się na wprowadzeniu przydatnych urządzeń do swoich sklepów. Można je dostać także na internetowej stronie popularnego supermarketu.

Jakiś czas temu wspominaliśmy o wyjątkowej akcji, którą wprowadził Lidl. Sieć nie zwalnia na obrotach. Odwiedzając Lidl, możemy niedrogo nabyć praktyczny sprzęt kuchenny. Co nas czeka podczas wizyty w supermarkecie?

W ofercie sklepów Lidl znalazł się toster o mocy 980 W. Charakteryzuje się możliwością ustawiania sześciu stopni przypieczenia. Dodatkowo urządzenie pozwala na rozmrażanie i lekkie podgrzewanie. Na jego spodzie znajduje się szufladka, dzięki której pozbędziemy się okruchów. Toster wyceniono na 89,90 zł.

Ogórki kiszone w niecodziennym wydaniu

Wyjątkowy przepis na ogórki kiszone po kołobrzesku

CZYTAJ DALEJ

Oprócz tostera w supermarketach Lidl czeka na nasz czajnik elektryczny o pojemności 1,7 litra. Litr wody gotuje się w nim w zaledwie 2 minuty i 50 sekund. Wyposażono go w wyjmowany filtr kamienia. Za czajnik zapłacimy tylko 89,90 zł.

Co jeszcze znajdziemy w sklepach Lidl?

Blender jest niezwykle przydatnym urządzeniem. Teraz możemy go dostać w supermarketach Lidl. Sieć dodała do swojej oferty blender o mocy 600 W. Przyrząd wyposażono w funkcję ubijania, miksowania i rozdrabniana. Jego cena wynosi zaledwie 59,90 zł.

Godny uwagi jest również jajowar. Dzięki niemu idealnie ugotujemy jajka. Już wcześniej wspominaliśmy o tym, jak należy to robić. W urządzeniu możemy jednocześnie gotować sześć jajek. Koszt urządzenia to 49,99 zł.

Lidl nie zapomniał o elektrycznym młynku do soli lub pieprzu. Wyposażono go w ceramiczny mechanizm mielenia. Za młynek zapłacimy 34,99 zł. Wszystkie produkty są dostępne w sklepie online, jednak znajdziemy je także w stacjonarnych placówkach.

Sprzęt kuchenny od Lidla

Sprzęt kuchenny od Lidla

(Screen ze strony Lidl.pl)

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub Kossakowski

Jestem absolwentem takich kierunków studiów jak psychopedagogika kreatywności i edukacja międzykulturowa. Fascynuje mnie otaczający świat, który najlepiej można poznać dzięki nauce. Za swoją pasję uznaję kulturę i sztukę. Głównie tą dotyczącą fonii i obrazu. Kulinaria również odgrywają istotną rolę w moim życiu i chętnie eksperymentuję w kuchni. Wcześniej pisałem treści dla portalu Pikio. Od jakiegoś czasu jestem związany z redakcją Smakoszy. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Dlaczego warto jadać rydze?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujące zdjęcie borowika

Czytaj więcej >

Produkty

GIS ostrzega przed jajkami z Biedronki

Czytaj więcej >

Produkty

Jak wykorzystać w kuchni maślaki ?

Czytaj więcej >

Produkty

Pilny komunikat GIS dla grzybiarzy

Czytaj więcej >

Produkty

Luksusowy sprzęt kuchenny w ofercie Lidla

Czytaj więcej >