Smakosze.pl
Cukierki skrywały przykrą niespodziankę

zdjęcie poglądowe/Pixabay / Alexei_other

Przykra niespodzianka w popularnych cukierkach

3 Lutego 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Wyśmienite cukierki niejednokrotnie wywoływały zachwyt nawet u najbardziej wybrednych spośród smakoszy. Pewna kobieta sięgnęła po ulubione łakocie. Jednak po rozpakowaniu dostrzegła nieproszonego gościa w postaci białego robaka.

Pyszne cukierki potrafią poprawić nastrój. Tego typu słodycze cieszą się sporą popularnością i nietrudno znaleźć amatorów takich frykasów. Niestety, czasami możemy natknąć się na nieprzyjemną niespodziankę. Pani Ewa od razu chwyciła za telefon.

Cukierki wywołały sporą konsternację

Cukierki uchodzą za wyjątkowy smakołyk, któremu bardzo ciężko się oprzeć. Już wcześniej wspominaliśmy o tym, że niektóre z nich mają kultowy status. Do grona takich specjałów należą również cukierki Michałki z Wawelu.

Pani Ewa miała ochotę na cukierki. W związku z tym kupiła sobie Michałki z Wawelu w Kauflandzie. Kiedy sięgnęła po jednego cukierka i odwinęła go ze sreberka, jej oczom ukazał się widok, którego wolałby nie zastać żaden ze smakoszy.

Cukierki zawierały niespodziewanego gościa. Okazało się, że z jednego z nich wychodził biały robak, który kompletnie odebrał pani Ewie chęć na zajadanie słodkości. Kobieta sięgnęła po telefon i wszystko zarejestrowała

Zaskoczona kobieta podzieliła się nagraniem z portalem Spotted Lublin, który opublikował je na swojej stronie internetowej. Ujęcie pokazujące robaka może wywołać niesmak nawet u najbardziej wygłodniałych osób.

Cukierki z przykrą niespodzianką trafiły do kosza

Zgodnie z doniesieniami portalu Spotted Lublin, pani Ewa nie zaryzykowała otwarcia kolejnych łakoci. Cukierki wylądowały w koszu. Najprawdopodobniej wielu z nas postąpiłoby dokładnie tak samo. Gdzie kobieta kupiła wadliwe cukierki?

Portal Spotted Lublin donosi, że cukierki zostały zakupione w Kauflandzie przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Michałki z Krakowa były tam dostępne na wagę. Warto zauważyć, że robak był żywy i na nagraniu widać jak się porusza.

Pani Ewa z pewnością przez długi czas nie sięgnie po cukierki. Zwłaszcza ze wskazanego powyżej sklepu. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji kontakt z producentem lub miejscem, w którym kupiliśmy cukierki.

Jeżeli mamy ochotę na coś słodkiego, wówczas warto wypróbować przepis na proste smakołyki. W takiej sytuacji dobrze sprawdza się ciasto bez pieczenia. Każdy wielbiciel tego typu łakoci powinien sięgnąć po recepturę na galaretkowiec.

(Źródło: Film zamieszczony na Spotted Lublin)

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Spotted Lublin

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Suszona kiełbasa

Produkty

Czy kiełbasa z białym nalotem nadaje się do jedzenia?

Czytaj więcej >
Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >