Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Jeszcze tylko dziś mięso w Biedronce za ułamek ceny. Warto się pospieszyć

Jeszcze tylko dziś mięso w Biedronce za ułamek ceny. Warto się pospieszyć

Tanie mięso w Biedronce
wikimediacommons/Aw58, CC BY-SA 4.0; biedronka.pl

Biedronka do środy 1 marca oferuje tanie mięso. Po spełnieniu prostych warunków przy zakupie popularnych produktów oszczędzimy nawet do 78%. Zerknęliśmy, co jeszcze opłaca się teraz kupić.

Tani kurczak w Biedronce

Do 1 marca obowiązuje znakomita promocja na kurczaka. Z kartą Moja Biedronka za filet z piersi zapłacimy zaledwie 17,99 zł/kg. Limit dzienny to 3 kilogramy, więc z powodzeniem możemy zakupić porcję dla całej rodziny i nawet zamrozić na zapas.

Niedroga będzie też idealna na rosół ćwiartka drobiowa. W tym przypadku każdy kilogram dostępny jest w cenie 4,99 zł, a z kartą lojalnościową możemy kupić aż 4 kg. Zaopatrzymy się więc na długi czas.

Strzelczyk dorzuca do rosołu 2 zaskakujące przyprawy. Wywar powala smakiem

Biedronka oferuje mięso wieprzowe niemal za bezcen

1 marca jest ostatnim dniem promocji na łopatkę wieprzową. Możemy ją nabyć za jedyne 11,99 zł/kg, jeśli kupimy inne produkty za minimum 29 złotych. Do tej kwoty nie będzie jednak wliczał się kupiony w promocji filet z kurczaka, alkohol, papierosy czy doładowania telefoniczne. Konieczne też jest okazanie karty stałego klienta dyskontu.

Inne jeszcze warunki trzeba spełnić, by nabyć mięso mielone wieprzowe. Tym razem, by uzyskać rabat, trzeba kupić dwa opakowania produktu o masie 500 g. Wtedy cena za jedną sztukę wyniesie zaledwie 6,99 zł. Druga będzie nas zatem kosztowała o 78% mniej niż zazwyczaj.

Co jeszcze warto kupić w Biedronce?

W tym tygodniu dyskont ma też w ofercie niedrogie filety rybne. Dorsza czarnego marki Marinero kupimy już za 3,99 zł/100 g. W tej samej cenie dostępna będzie porcja dorady. Tusza karmazyna będzie jeszcze tańsza — zaledwie 2,99 zł/100 g.

Na naszej stronie znajdziecie proste przepisy na dania mięsne. Szczególnie polecamy pieczone kotlety mielone — są lekkie i soczyste. Być może spodoba wam się też znakomity patent na gołąbki z dodatkiem pieczarek.

Tani kurczak w Biedronce.png
canva/Изображения пользователя Vladimir Mironov

Źródło: Biedronka