Smakosze.pl
Lidl ponownie zaskakuje promocjami

Jakub Kossakowski / materiały własne

Niskie ceny w Lidlu, szczegóły najnowszej oferty sieci

15 Lutego 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl doskonale wie jak wywołać zachwyt u swoich klientów. Sieć supermarketów ruszyła z kolejnymi promocjami. W tym tygodniu każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Odwiedzając sklepy Lidl, warto zwrócić uwagę na ceny mięsa mielonego, k

Nie da się ukryć, że Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Smakosze chętnie odwiedzają sklepy tej sieci z uwagi na bogatą ofertę produktów i niezwykle korzystne ceny. Od dziś w życie wchodzą nowe promocje.

Co w tym tygodniu przygotował dla nas Lidl?

Lidl regularnie wywołuje spore zaskoczenie u swoich klientów. Wszystko za sprawą wyjątkowych promocji, które potrafią przyprawić o zawrót głowy. Ostatnio wspominaliśmy o przecenach słodyczy w uwielbianych supermarketach.

Od dziś w sklepach Lidl obowiązują nowe promocje. Smakosze z pewnością będą nimi zachwyceni. Niektóre z produktów przydadzą nam się podczas gotowania uwielbianych specjałów. Co nas czeka w supermarketach Lidl?

Udając się do sklepów Lidl, warto zwrócić uwagę na mięso mielone z szynki XXL marki RZEŹNIK. Zostało ono przecenione aż o 47%. W związku z tym za 800 g zapłacimy jedyne 7,99 zł. Dobrze sprawdzi się na kuszące kotlety mielone.

Lidl przecenił również sycylijskie czerwone pomarańcze. Ich cena została obniżona 41%. 2 kg owoców będą nasze za 7,99 zł. Jednak to nie wszystko, co Lidl przygotował dla swoich klientów. Inne promocje są równie atrakcyjne.

Lidl zaskakuje niecodziennymi promocjami

W tym tygodniu w sklepach Lidl dostaniemy kalafior tańszy o 25%. Za jedną sztukę zapłacimy tylko 5,99 zł. Promocją zostały objęte również smakowite karczochy. Jeden frykas kosztuje zaledwie 2,99 zł. To idealna okazja, by skosztować tego specjału.

Wielu smakoszy praktycznie codzienne jada ziemniaki. Lidl doskonale o tym wie i postanowił sprzedawać je po niezwykle korzystnej cenie. Kilogram bulw dostaniemy za 0,99 zł. Jednak nie samymi roślinami i mięsem człowiek żyje.

Jogurt można wykorzystać na rozmaite sposoby. Niektórzy wzbogacają nim sałatki i sosy. Wielbiciele tego nabiału powinni odwiedzić Lidl. Kupując dwa jogurty typu greckiego PILOS za jedno opakowanie zapłacimy zaledwie 1,55 zł.

Godne uwagi są także burgery roślinne MY BEST VEGGIE. Przy zakupie dwóch opakowań za każde z nich zapłacimy 5,99 zł. Ewidentnie każdy smakosz znajdzie w Lidlu coś dla siebie. Nie pozostaje nic innego niż udanie się na zakupy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >