Smakosze.pl
Lidl

Marek BAZAK/East News

Lody Ekipy Friza w Lidlu i Biedronce

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Firma Koral znów trafiła w dziesiątkę. Popularny producent lodów wypuścił produkt, który w mig stał się prawdziwym przedmiotem pożądania młodego pokolenia. Chodzi oczywiście o lody Ekipa. Już wkrótce będą one dostępne we wszyst

Lody od Ekipy marki Koral trafiły do sprzedaży już pod koniec marca i niemal od razu stały się wielkim sprzedażowym hitem. Same papierki po tych smakołykach osiągnęły rekordowe sumy, o czym pisaliśmy tutaj.

Kim jest wspomniana Ekipa? To znana paczka youtuberów, którzy cieszą się ogromną popularnością wśród nastolatków. Stworzone przez nich lody stały są obecnie jednym z największych przedmiotów pożądania w Polsce. Już wkrótce będą one dostępne w dwóch najpopularniejszych dyskontach.

Lody Ekipy Friza w Lidlu i Biedronce

Lody Ekipy Friza już teraz można kupić w wybranych sklepach Biedronki. Sieć testuje potencjał sprzedażowy tego produktu. Jak czytamy na oficjalnym fanepagu Biedronki - pojawiła się informacja, że lody będą dostępne od 22 do 28 kwietnia lub do wyczerpania ich zapasów. Cena jednej sztuki to tylko 1,69 zł.

W ślady Biedronki idzie również jej największy konkurent Lidl. Sprzedaż lodów startuje tam 26 kwietnia i ma potrwać do 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Nie mamy jednak wątpliwości, że pożądany produkt szybko zniknie z półek dyskontu. Lody Ekipy są największym sukcesem firmy Koral od lat. Pamiętacie, kto jeszcze był twarzą tego produktu?

Kultowe lody Koral

Lody Ekipy nie są pierwszą współpracą marki Koral z celebrytami. Producent lodów od lat przyciąga klientów swoimi produktami reklamowanymi przez osoby znane z pierwszych stron gazet.

Pierwszymi gwiazdami, które zdecydowały się reklamować kultowe Koral była Maryla Rodowicz oraz Daniel Obrychski. Zarówno piosenkarka, jak i znany aktor mieli również swoje lody. Przysmaki zostały nawet nazwane na cześć gwiazd: "Maryla" oraz Daniel. 

Słynne lody były również reklamowane przez Dodę, Joannę Krupę oraz Joannę Koroniewską. Jak widać sieć zawsze stawie na najgorętsze w danym czasie nazwiska. Obecnie są to youtuberzy z Ekipy Fritza.

Więcej na temat fenomenu tego produktu dowiecie się z filmu nagranego przez ekipę Świata Gwiazd. Warto zobaczyć, skąd wziął się fenomen tego produktu i dlaczego szaleje za nim najmłodsze pokolenie Polaków.

Interesują Cię kulinaria? Na naszej stronie znajdziesz najlepsze przepisy i ciekawostki. Niedawno pisaliśmy m.in. o drożyźnie w sklepach spożywczych oraz podawaliśmy przepis na niezapomniane szare kluchy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: noizz/ money/radiozet

Zapraszamy na nasz Instagram

Monika Dec

Wydawczyni portalu Smakosze.pl. Codziennie zbiera dla Was najlepsze przepisy i kulinarne ciekawostki. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. W wolnych chwilach gotuje, podróżuje i czyta książki.Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Gdzie na grzyby we wrześniu?

Czytaj więcej >
Vibovit jest jednym ze smaków dzieciństwa

Produkty

Niezapomniany smak dzieciństwa: Vibovit

Czytaj więcej >
Kartacze są przepyszne

Produkty

Niezawodny przepis na kultowe kartacze

Czytaj więcej >

Produkty

GIS ostrzega przed partiami lodów z Biedronki

Czytaj więcej >

Produkty

Czy można jeść kiełkujący czosnek?

Czytaj więcej >
Łazanki z kiszoną kapustą

Produkty

Kultowe łazanki z kiszoną kapustą

Czytaj więcej >