Lidl
Marek BAZAK/East News

Lody Ekipy Friza w Lidlu i Biedronce

Firma Koral znów trafiła w dziesiątkę. Popularny producent lodów wypuścił produkt, który w mig stał się prawdziwym przedmiotem pożądania młodego pokolenia. Chodzi oczywiście o lody Ekipa. Już wkrótce będą one dostępne we wszystkich Lidlach oraz Biedronkach. Na czym polega fenomen tego produktu?

Lody od Ekipy marki Koral trafiły do sprzedaży już pod koniec marca i niemal od razu stały się wielkim sprzedażowym hitem. Same papierki po tych smakołykach osiągnęły rekordowe sumy, o czym pisaliśmy tutaj.

Kim jest wspomniana Ekipa? To znana paczka youtuberów, którzy cieszą się ogromną popularnością wśród nastolatków. Stworzone przez nich lody stały są obecnie jednym z największych przedmiotów pożądania w Polsce. Już wkrótce będą one dostępne w dwóch najpopularniejszych dyskontach.

Lody Ekipy Friza w Lidlu i Biedronce

Lody Ekipy Friza już teraz można kupić w wybranych sklepach Biedronki. Sieć testuje potencjał sprzedażowy tego produktu. Jak czytamy na oficjalnym fanepagu Biedronki - pojawiła się informacja, że lody będą dostępne od 22 do 28 kwietnia lub do wyczerpania ich zapasów. Cena jednej sztuki to tylko 1,69 zł.

W ślady Biedronki idzie również jej największy konkurent Lidl. Sprzedaż lodów startuje tam 26 kwietnia i ma potrwać do 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Nie mamy jednak wątpliwości, że pożądany produkt szybko zniknie z półek dyskontu. Lody Ekipy są największym sukcesem firmy Koral od lat. Pamiętacie, kto jeszcze był twarzą tego produktu?

Carrefour testuje skup butelek zwrotnychCarrefour testuje skup butelek zwrotnychCzytaj dalej

Kultowe lody Koral

Lody Ekipy nie są pierwszą współpracą marki Koral z celebrytami. Producent lodów od lat przyciąga klientów swoimi produktami reklamowanymi przez osoby znane z pierwszych stron gazet.

Pierwszymi gwiazdami, które zdecydowały się reklamować kultowe Koral była Maryla Rodowicz oraz Daniel Obrychski. Zarówno piosenkarka, jak i znany aktor mieli również swoje lody. Przysmaki zostały nawet nazwane na cześć gwiazd: "Maryla" oraz Daniel.

Słynne lody były również reklamowane przez Dodę, Joannę Krupę oraz Joannę Koroniewską. Jak widać sieć zawsze stawie na najgorętsze w danym czasie nazwiska. Obecnie są to youtuberzy z Ekipy Fritza.

Więcej na temat fenomenu tego produktu dowiecie się z filmu nagranego przez ekipę Świata Gwiazd. Warto zobaczyć, skąd wziął się fenomen tego produktu i dlaczego szaleje za nim najmłodsze pokolenie Polaków.

Interesują Cię kulinaria? Na naszej stronie znajdziesz najlepsze przepisy i ciekawostki. Niedawno pisaliśmy m.in. o drożyźnie w sklepach spożywczych oraz podawaliśmy przepis na niezapomniane szare kluchy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: noizz/ money/radiozet

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł