Smakosze.pl
Pączki od Magdy Gessler

Instagram / @magdagessler_official; Pixabay / jarmoluk

Wysoka cena za pączki w cukierni Magdy Gessler

3 Lutego 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Smakowite pączki należą do grona specjałów, które potrafią przyprawić o szybsze bicie serca. Wyborne smakołyki są pozycją obowiązkową w trakcie tłustego czwartku. Magda Gessler oczywiście o tym pamięta i w jej cukierni można nabyć wyśmienite

Pączki uchodzą za przysmak, któremu ciężko się oprzeć. Charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem, który na długo pozostaje w pamięci. Ciężko o słodycze, które wzbudzałyby podobne odczucia. Mało kto spodziewałby się, że pączki mogą tyle kosztować.

Pączki od Magdy Gessler mogą zaskoczyć wielu smakoszy

Wyśmienite pączki są absolutnym szlagierem, który największą popularnością cieszy się przy okazji tłustego czwartku. Jakiś czas temu przedstawialiśmy prosty przepis na przygotowanie kultowego deseru w domowym zaciszu.

Zazwyczaj nie robimy sobie kłopotów i kupujemy gotowe pączki. Można je dostać w sklepach oraz cukierniach. Przybytek Magdy Gessler również ma pączki w swojej ofercie. Portal Plotek postanowił sprawdzić, jak prezentują się ceny słodkości

Bez wątpienia pączki z supermarketu będą znacznie tańsze od tych, które możemy nabyć w cukierniach. Jednak ceny łakoci z lokalu U Fukiera mogą przyprawić o spore zaskoczenie. Nie każdy może sobie na takie pączki.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Plotek, pączki od Magdy Gessler kosztują nawet 8 złotych. Na stronie internetowej U Fukiera dostępne są dwie opcje smakowe. Jedna z konfiturą wiśniową, druga z malinową.

Dlaczego pączki do Magdy Gessler tyle kosztują?

Na wieść o tym, że pączki kosztują aż 8 złotych, w naszych głowach pojawia się myśl o przyczynie takiego stanu rzeczy. Magda Gessler wyjaśniła, skąd biorą się tak wysokie ceny. Jej wypowiedź z jednego odcinku Dzień Dobry TVN nie pozostawia wątpliwości.   

Dla Magdy Gessler kluczowa jest jakość składników oraz doskonały smak. Jeśli za tym musi iść wyższa cena dla konsumenta, to dla gwiazdy jest to racjonalny wybór. Swoje produkty wprost nazywa luksusowymi i prestiżowymi. 

Restauratorka pokusiła się nawet o porównanie ich to BMW, twierdząc że udając się do salonu tej marki nikt by nie negocjował ceny. Zresztą skład serwowanych przez nią pyszności zawsze jest jawny i napawa ją dumą. O czym wprost opowiedziała w wywiadzie. 

W jej zupach znajdziemy różnorodne mięsa oraz cały bukiet ziół, a także same porcje zawsze są słusznej wielkości. Magda Gessler dumnie nazywa swój rosół i obłędnym.

Co prawda Magda Gessler odnosiła się do rosołu, jednak taka sama zasada przekłada się również na inne smakołyki, w tym pączki. Ponadto portal Plotek zauważył, że w zeszłym roku słodkości z lokalu U Fukiera były jeszcze droższe.

Tłusty czwartek już niebawem, w związku z tym warto się na niego przygotować. Każdemu może się przydać receptura siostry Anastazji na wyśmienite faworki. Czy pączki kupicie od Magdy Gessler?

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródła: Plotek; Jastrząb Post

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >
Market z Anglii wycofuje polskie produkty

Produkty

Brytyjski market wycofuje polskie produkty

Czytaj więcej >