Smakosze.pl
Biedronka rusza z promocjami

Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0

Przedświąteczna oferta Biedronki

22 Marca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Biedronka doskonale wie, jak do siebie przyciągnąć smakoszy. Sieć supermarketów regularnie wprowadza promocje, które przyprawiają o zawrót głowy. Tym razem możemy zaopatrzyć się w produkty niezbędne podczas wielkanocnej uczty. Biedron

Biedronka uchodzi za jeden z najpopularniejszych supermarketów. Codziennie odwiedza ją liczne grono klientów, którzy poszukują najlepszych smakołyków po niewielkich cenach. Biedronka rusza ze świąteczną ofertą.

Wielkanocne specjały w sklepach Biedronka

Biedronka wiele razy wywoływała zaskoczenie u swoich klientów. Ostatnio wspominaliśmy o atrakcyjnych cenach w sklepach sieci. Dziś rzucimy okiem na produkty, których nie powinno zabraknąć na wielkanocnym stole.

Wielkanoc jest przeważnie pełna swojskich specjałów, które potrafią zachęcić do zajadania nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Biedronka zdaje sobie z tego sprawę i na jej stronie internetowej pojawił się spis produktów, które będzie można dostać po korzystnych cenach.

Odwiedzając sklepy Biedronka, warto zaopatrzyć się w białą kiełbasę. Wyrób od Krainy Mięs może być nasz za jedyne 7,99 zł. Cena dotyczy opakowania 500 g. Godny uwagi jest także koncentrat żurku Krakus. 520 ml kosztuje zaledwie 6,99 zł.

Biedronka nie zapomniała o innych ważnych składnikach wielkanocnych potraw. Słoik majonezu Madero o pojemności 830 ml można nabyć za 6,99 zł. Z kolei ćwikła z chrzanem marki Nasza Spiżarnia aż do świąt będzie kosztowała 1,69 zł za 300 g.

Biedronka rozdaje vouchery

Biedronka od jakiegoś czasu zaczęła nagradzać swoich klientów voucherami. 22 i 23 marca również możemy natknąć się na taką promocję. Warunkiem koniecznym jest posiadanie karty Moja Biedronka i zakup odpowiednich produktów.

(Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 4.0)

Do końca marca łatwo możesz oszczędzić 50% na zakupach w naszych sklepach. W poniedziałek lub wtorek kup ser żółty Królewski Sierpc 135 g albo dowolny produkt Colgate z kartą Moja Biedronka, a połowa wydanej kwoty wróci do Ciebie w postaci vouchera. Promocja trwa od 22.03 do 23.03.2021 r. lub do wyczerpania zapasów — głosi komunikat opublikowany na Facebooku sieci Biedronka.

Przy zakupie produktów biorących udział w promocji, z kartą Moja Biedronka, Uczestnik może otrzymać voucher o wartości 50% ceny rzeczywiście zapłaconej za te produkty, tj. po naliczeniu innych rabatów i obniżek. Produkty zakupione w ramach akcji nie podlegają zwrotowi — można wyczytać w dalszej części wpisu supermarketu Biedronka.

Co jeszcze przygotowała dla nas Biedronka?

Oczywiście Biedronka nie żyje samymi świętami. W związku z tym podczas wizyty w sklepie możemy nabyć inne smakołyki. Warto zwrócić uwagę na miód wielokwiatowy Huzar. Słoik o pojemności 2,1 kg kosztuje zaledwie 29,99 zł.

Wielbiciele łakoci powinni zainteresować się także masą krówkową gostyńską. Za 510 g zapłacimy 7,49 zł. To dobra okazja, by przygotować jakieś pyszne ciasto. Słodki dodatek świetnie sprawdzi się w cieście, które imituje Kinder Country

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka.pl; Facebook / @BiedronkaCodziennie

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >