Smakosze.pl
Biedronka i Lidl ruszają z promocjami

Canva.com / Minerva Studio

Szczegóły oferty weekendowej Lidla i Biedronki

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl i Biedronka codziennie są odwiedzane przez licznych smakoszy, którzy poszukują najlepszych produktów spożywczych po najniższych cenach. Uwielbiane supermarkety przygotowały dla swoich klientów wyjątkowe okazje. Co nas czeka w ten

Supermarkety takie jak Biedronka oraz Lidl niejednokrotnie zaskakiwały nas niecodziennymi promocjami, które potrafiły przyprawić o zawrót głowy. Miłośnicy kulinariów z pewnością powinni udać się w najbliższym czasie na zakupy. Takich okazji nie można przeoczyć.

Co nas czeka podczas wizyty w supermarketach Biedronka?

Biedronka dobrze wie w jaki sposób przyciągnąć od siebie klientów. Ostatnio wspominaliśmy o tym, jak sieć wspiera polskich producentów żywności. Dziś skupimy się na ofertach promocyjnych, z których można skorzystać w ten weekend.

Sieć Biedronka ponownie przecenia wyśmienite wyroby mięsne. Do 17 kwietnia polędwiczki z kurczaka o masie 400 g od Krainy Mięs mogą być nasze za jedyne 5,49 zł. Produkt został przeceniony o 21%. Z kolei mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny tego samego producenta jest tańsze o 36%. Za opakowanie 500 g zapłacimy zaledwie 5,99 zł.

Biedronka nie zapomniała również o owocach i warzywach. W ofercie supermarketów pojawiły się arbuzy. Za kilogram zapłacimy tylko 4,99 zł. Tym samym cena została pomniejszona o 28%. Godne uwagi są także pomidory śliwkowe. 500 g produktu będzie nas kosztowało tylko 3,99 zł. Cenę obniżono o 42%.

Podczas weekendowych zakupów warto zwrócić uwagę na ciekawe alternatywy dla mięsnych frykasów. Tofu Go Vege Bio o wadze 400 g dostaniemy za 5,99 zł. Natomiast pasta z ciecierzycy Go Vege będzie nas kosztowała tylko 2,99 zł. Cena dotyczy opakowania 80 g.

(Canva.com / hxdyl)

Lidl również ruszył z promocjami

Nie tylko Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie korzystnych ofert cenowych. Lidl także postanowił zachęcić klientów do zakupów. Mięso z nogi kurczaka marki Polski Kurczak może być nasze za jedyne 7,99 zł. Cenę opakowania o masie 1 kg przeceniono o 42%.

Lidl promocją objął również cukinię. Kilogram tego warzywa jeszcze tylko 17 kwietnia będzie kosztował 4,99 zł. Koszt został pomniejszony o 50%. Z kolei borówki amerykańskie dostaniemy za 6,99 zł. Cena dotyczy opakowania 250 g. Obniżono ją o 50%.

Wielbiciele owoców mają powody do radości. W sklepach Lidl zagościły truskawki BIO. Podczas weekendowych zakupów zapłacimy za nie o 40% mniej. Tym samym opakowanie 250 g będzie kosztowało nas tylko 4,79 zł.

W trakcie wędrówki po supermarkecie Lidl warto zwrócić uwagę na sery w plastrach Pilos. Kiedy zdecydujemy się na zakup trzech opakowań, najtańsze z nich dostaniemy za symboliczny 1 gr. Godny uwagi jest także wyjątkowy sprzęt kuchenny.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka.pl; Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Szczegóły najnowszej oferty Biedronki

Czytaj więcej >
kawa

Produkty

Kawa staje się coraz droższa, nie każdego będzie na nią stać

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jeść mandarynki?

Czytaj więcej >
Ogórki kiszone i konserwowe

Produkty

Ogórki kiszone czy konserwowe, które z nich są najzdrowsze?

Czytaj więcej >
ogórki w folii

Produkty

Dlaczego ogórki pakowane są w folię?

Czytaj więcej >
Mięsne podkładki chronią nasze zdrowie

Produkty

Do czego służą podkładki pod mięso?

Czytaj więcej >