Biedronka i Lidl ruszają z promocjami
Canva.com / Minerva Studio

Szczegóły oferty weekendowej Lidla i Biedronki

Lidl i Biedronka codziennie są odwiedzane przez licznych smakoszy, którzy poszukują najlepszych produktów spożywczych po najniższych cenach. Uwielbiane supermarkety przygotowały dla swoich klientów wyjątkowe okazje. Co nas czeka w ten weekend?

Supermarkety takie jak Biedronka oraz Lidl niejednokrotnie zaskakiwały nas niecodziennymi promocjami, które potrafiły przyprawić o zawrót głowy. Miłośnicy kulinariów z pewnością powinni udać się w najbliższym czasie na zakupy. Takich okazji nie można przeoczyć.

Co nas czeka podczas wizyty w supermarketach Biedronka?

Biedronka dobrze wie w jaki sposób przyciągnąć od siebie klientów. Ostatnio wspominaliśmy o tym, jak sieć wspiera polskich producentów żywności. Dziś skupimy się na ofertach promocyjnych, z których można skorzystać w ten weekend.

Sieć Biedronka ponownie przecenia wyśmienite wyroby mięsne. Do 17 kwietnia polędwiczki z kurczaka o masie 400 g od Krainy Mięs mogą być nasze za jedyne 5,49 zł. Produkt został przeceniony o 21%. Z kolei mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny tego samego producenta jest tańsze o 36%. Za opakowanie 500 g zapłacimy zaledwie 5,99 zł.

Biedronka nie zapomniała również o owocach i warzywach. W ofercie supermarketów pojawiły się arbuzy. Za kilogram zapłacimy tylko 4,99 zł. Tym samym cena została pomniejszona o 28%. Godne uwagi są także pomidory śliwkowe. 500 g produktu będzie nas kosztowało tylko 3,99 zł. Cenę obniżono o 42%.

Jak mrozić chleb?Jak mrozić chleb?Czytaj dalej

Podczas weekendowych zakupów warto zwrócić uwagę na ciekawe alternatywy dla mięsnych frykasów. Tofu Go Vege Bio o wadze 400 g dostaniemy za 5,99 zł. Natomiast pasta z ciecierzycy Go Vege będzie nas kosztowała tylko 2,99 zł. Cena dotyczy opakowania 80 g.

Promocje w supermarketach

(Canva.com / hxdyl)

Lidl również ruszył z promocjami

Nie tylko Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie korzystnych ofert cenowych. Lidl także postanowił zachęcić klientów do zakupów. Mięso z nogi kurczaka marki Polski Kurczak może być nasze za jedyne 7,99 zł. Cenę opakowania o masie 1 kg przeceniono o 42%.

Lidl promocją objął również cukinię. Kilogram tego warzywa jeszcze tylko 17 kwietnia będzie kosztował 4,99 zł. Koszt został pomniejszony o 50%. Z kolei borówki amerykańskie dostaniemy za 6,99 zł. Cena dotyczy opakowania 250 g. Obniżono ją o 50%.

Wielbiciele owoców mają powody do radości. W sklepach Lidl zagościły truskawki BIO. Podczas weekendowych zakupów zapłacimy za nie o 40% mniej. Tym samym opakowanie 250 g będzie kosztowało nas tylko 4,79 zł.

W trakcie wędrówki po supermarkecie Lidl warto zwrócić uwagę na sery w plastrach Pilos. Kiedy zdecydujemy się na zakup trzech opakowań, najtańsze z nich dostaniemy za symboliczny 1 gr. Godny uwagi jest także wyjątkowy sprzęt kuchenny.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka.pl; Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł