Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Polsat

Polsat

Polsat - Obok TVP i TVN największa w Polsce stacja telewizyjna. Na jego ofertę składają się kanały takie jak News, Sport i inne.

Polsat rusza z nowym programem
16.08.2021 02:00 Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show

Już od pewnego czasu Polsat zapowiadał rozpoczęcie nowego programu kulinarnego. Pierwszy odcinek „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” ma zostać wyemitowany już 1 września o 20:00. Wielu smakoszy czekało na ten dzień.Do tej pory wiadomo było jedynie, że „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” zagości na szklanych ekranach we wrześniu. Tym razem Polsat potwierdził dokładną datę premiery oraz częstotliwość ukazywania się nowych odcinków.Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Polsat rusza z nowym programem kulinarnym
07.08.2021 02:00 Nowy kulinarny program na antenie Polsatu - znamy datę

Już od początku września na antenie telewizji Polsat ma pojawić się nowy program kulinarny. „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” będzie ukazywało się co tydzień. W jury zasiądzie między innymi uwielbiana Ewa Wachowicz.Wielu smakoszy z miłą chęcią ogląda programy kulinarnej. Część z nich emitowanych jest przez stację Polsat. Już niebawem będziemy mogli obserwować rodzinne potyczki kulinarne w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”.Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Polsat ma nowy program
14.05.2021 02:00 Nowy program kulinarny, Polsat potwierdził informację

Polsat zdecydował się na wprowadzenie nowego formatu do telewizji - już teraz ruszyły nagrania do programu "Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Będziemy mogli podziwiać w nim zmagania rodzin, które gotując, walczą o ogromną nagrodę. Uczestnicy zostali wyłonieni w ogólnopolskim castingu, a więc można spodziewać się, że przed kamerami staną najlepsi domowi kucharze, jacy mieszkają w Polsce. Z pewnością poprzeczka ustawiona będzie wysoko, a dodatkowych emocji dostarczać będzie trójka jurorów.