Smakosze.pl
Polsat rusza z nowym programem

Canva / LightFieldStudios

Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show

16 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Już od pewnego czasu Polsat zapowiadał rozpoczęcie nowego programu kulinarnego. Pierwszy odcinek „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” ma zostać wyemitowany już 1 września o 20:00. Wielu smakoszy czekało na ten dzień.

Do tej pory wiadomo było jedynie, że „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” zagości na szklanych ekranach we wrześniu. Tym razem Polsat potwierdził dokładną datę premiery oraz częstotliwość ukazywania się nowych odcinków.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Polsat już wkrótce rusza z nowym programem kulinarnym

Nie od dziś wiadomo, że programy kulinarne cieszą się sporym zainteresowaniem wśród smakoszy. W telewizji Polsat mogliśmy oglądać między innymi „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Na antenie stacji niebawem zagości nowy program.

Już od pewnego czasu Polsat zapowiadał wprowadzenie do swojej ramówki programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. Jeszcze niedawno wspominaliśmy o tym, że premiera ma mieć miejsce we wrześniu. Teraz pojawiło się więcej konkretnych informacji.

Okazuje się, że premierowy odcinek nowego programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” zostanie wyemitowany 1 września o 20:00. Z pewnością wiele osób nie może się już tego doczekać.

Czekoladowy sernik na herbatnikach

Niebiański sernik czekoladowy bez pieczenia na herbatnikach

CZYTAJ DALEJ

Na czym polega „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”?

Nowy program, który będzie emitowany przez telewizję Polsat, powstał w 2017 roku w Australii. Odpowiada za niego Endemol Shine Group. Jak sama nazwa wskazuje, „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to program, w którym rodziny prowadzą kulinarne rywalizacje.

Podczas edycji emitowanej przez Polsat w programie weźmie udział sześć rodzin. Zwycięzcy otrzymają nagrodę finansową w wysokości 100 tysięcy złotych. Okazuje się, że w „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” zagoszczą uwielbiani jurorzy.

Funkcje jurorów w nowym programie telewizji Polsat obejmą Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. Warto zauważyć, że będą oni pełnić również rolę prowadzących. ponieważ w „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” nie ma osobnej osoby, która byłaby za to odpowiedzialna.

Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na premierę. 1 września już coraz bliżej. „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” z pewnością przyciągnie przed szklane ekrany masę widzów. W trakcie oczekiwania warto sięgnąć po przepisy od Ewy Wachowicz.

Jak dobrze znasz tradycyjne, polskie potrawy? Tylko geniusz zdobędzie komplet punktów

Pytanie 1 z 9

Farsz w pierogach ruskich musi zawierać

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Kwestia smaku

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Kanapka

Show-biznes od kuchni

Oburzające zdarzenie w Pendolino. Poseł dostał spleśniałe kanapki

Czytaj więcej >
Eleganckie danie

Show-biznes od kuchni

Ile kosztują potrawy w restauracji Kuby Wojewódzkiego?

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Justyna Żyła napisała kulinarnego e booka. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała pierwsze fragmenty nowego sezonu Kuchennych Rewolucji

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem kulinarnym

Show-biznes od kuchni

Nowy kulinarny program na antenie Polsatu - znamy datę

Czytaj więcej >
Magda Gessler zniszczyła telefon

Show-biznes od kuchni

Awantura podczas nagrywania "Kuchennych rewolucji"

Czytaj więcej >