Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show
Jakub Kossakowski
Jakub Kossakowski 16.08.2021 02:00

Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show

Polsat rusza z nowym programem
Canva / LightFieldStudios

Już od pewnego czasu Polsat zapowiadał rozpoczęcie nowego programu kulinarnego. Pierwszy odcinek „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” ma zostać wyemitowany już 1 września o 20:00. Wielu smakoszy czekało na ten dzień.

Do tej pory wiadomo było jedynie, że „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” zagości na szklanych ekranach we wrześniu. Tym razem Polsat potwierdził dokładną datę premiery oraz częstotliwość ukazywania się nowych odcinków.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Polsat już wkrótce rusza z nowym programem kulinarnym

Nie od dziś wiadomo, że programy kulinarne cieszą się sporym zainteresowaniem wśród smakoszy. W telewizji Polsat mogliśmy oglądać między innymi „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Na antenie stacji niebawem zagości nowy program.

Już od pewnego czasu Polsat zapowiadał wprowadzenie do swojej ramówki programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. Jeszcze niedawno wspominaliśmy o tym, że premiera ma mieć miejsce we wrześniu. Teraz pojawiło się więcej konkretnych informacji.

Okazuje się, że premierowy odcinek nowego programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” zostanie wyemitowany 1 września o 20:00. Z pewnością wiele osób nie może się już tego doczekać.

Na czym polega „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”?

Nowy program, który będzie emitowany przez telewizję Polsat, powstał w 2017 roku w Australii. Odpowiada za niego Endemol Shine Group. Jak sama nazwa wskazuje, „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to program, w którym rodziny prowadzą kulinarne rywalizacje.

Podczas edycji emitowanej przez Polsat w programie weźmie udział sześć rodzin. Zwycięzcy otrzymają nagrodę finansową w wysokości 100 tysięcy złotych. Okazuje się, że w „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” zagoszczą uwielbiani jurorzy.

Funkcje jurorów w nowym programie telewizji Polsat obejmą Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. Warto zauważyć, że będą oni pełnić również rolę prowadzących. ponieważ w „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” nie ma osobnej osoby, która byłaby za to odpowiedzialna.

Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na premierę. 1 września już coraz bliżej. „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” z pewnością przyciągnie przed szklane ekrany masę widzów. W trakcie oczekiwania warto sięgnąć po przepisy od Ewy Wachowicz.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Kwestia smaku

Zapraszamy na nasz Instagram