Smakosze.pl
Polsat ma nowy program

TRICOLORS/East News

Nowy program kulinarny, Polsat potwierdził informację

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Nowy program telewizyjny na stacji Polsat został dzisiaj potwierdzony w wiadomości, zamieszczonej na oficjalnej stronie Polsatu i właśnie ruszyły do niego nagrania. Biorą w nim udział rodziny, które tworzą 3-osobowe drużyny. Uczestnicy zmagać się będą o 100 000 złotych nagrody oraz tytuł najlepiej gotującej rodziny w całej Polsce.

Polsat zdecydował się na wprowadzenie nowego formatu do telewizji - już teraz ruszyły nagrania do programu "Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Będziemy mogli podziwiać w nim zmagania rodzin, które gotując, walczą o ogromną nagrodę. 

Uczestnicy zostali wyłonieni w ogólnopolskim castingu, a więc można spodziewać się, że przed kamerami staną najlepsi domowi kucharze, jacy mieszkają w Polsce. Z pewnością poprzeczka ustawiona będzie wysoko, a dodatkowych emocji dostarczać będzie trójka jurorów.

W nowym programie Polsatu będzie między innymi Ewa Wachowicz

Oczywistym jest, że stacja Polsat, wpadając na pomysł wyprodukowania programu kulinarnego, musiała skorzystać z umiejętności Ewy Wachowicz - znanej jurorki, kucharki i autorki książek. Jej wyrozumiałość i ciepło z pewnością przydadzą się gotującym. 

Źródło: TRICOLORS/East News

Drużyny składać mają się z 3 członków, a każdy z nich musi być rodziną. Rzucone zostaną w wir pracy profesjonalnej kuchni, co może być sporym szokiem dla ludzi przyzwyczajonych do gotowania w swojej własnej kuchni. Jak twierdzi Polsat, na ekranach przyjdzie nam oglądać żywiołowe konfrontacje i wiele emocji. 

Na naszej stronie zamieściliśmy także mnóstwo innych ciekawych informacji kulinarnych, które mogą ci się spodobać. Przeczytaj ten artykuł, w którym wyjaśniamy, czy szypułki truskawek są jadalne. W tym tekście  zdradzamy najlepsze promocje na grillowe produkty w Lidlu.

Kolejnym jurorem jest Piotr Gąsowski, który znany jest z poczucia humoru i dystansu do siebie. Gąsowski uwielbia kulinarne podróże i, jak się okazuje, sam doskonale gotuje. Jest znawcą dobrej kuchni, więc może okazać się surowym koneserem.

Źródło: TRICOLORS/East News

Każdy odcinek to 2 zadania

Pierwsze zadanie polegać będzie na rywalizacji pomiędzy drużynami o specjalne przywileje. Producenci nie wyjawili, o jakie ułatwienia czy nagrody chodzi, lecz można spodziewać się zaciętej walki - każdy ruch będzie przecież oceniany przez jurorów. 

Druga misja jest o wiele ważniejsza, ponieważ jej stawką jest dalszy udział w programie. Można więc wywnioskować, że kuchnia w programie "Family Food Fight. Pojedynek na smaki", będzie nie tylko gorąca od kuchenek, lecz również emocji uczestników.

Trzecim jurorem jest Adam Borowicz, gospodarz autorskich programów kulinarno-podróżniczych oraz internetowa osobistość. Jak opisuje go Polsat, jest znawcą regionalnych specjałów i nie ma sobie równych w opowiadaniu o jedzeniu. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: polsat.pl

Podobne artykuły

Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >
Marta Grycan

Kulinarny Showbiznes

Media podały smutną informację o Marcie Grycan

Czytaj więcej >