Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Nowy program kulinarny, Polsat potwierdził informację
Adam Moskal
Adam Moskal 14.05.2021 02:00

Nowy program kulinarny, Polsat potwierdził informację

Polsat ma nowy program
TRICOLORS/East News

Polsat zdecydował się na wprowadzenie nowego formatu do telewizji - już teraz ruszyły nagrania do programu "Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Będziemy mogli podziwiać w nim zmagania rodzin, które gotując, walczą o ogromną nagrodę. 

Uczestnicy zostali wyłonieni w ogólnopolskim castingu, a więc można spodziewać się, że przed kamerami staną najlepsi domowi kucharze, jacy mieszkają w Polsce. Z pewnością poprzeczka ustawiona będzie wysoko, a dodatkowych emocji dostarczać będzie trójka jurorów.

W nowym programie Polsatu będzie między innymi Ewa Wachowicz

Oczywistym jest, że stacja Polsat, wpadając na pomysł wyprodukowania programu kulinarnego, musiała skorzystać z umiejętności Ewy Wachowicz - znanej jurorki, kucharki i autorki książek. Jej wyrozumiałość i ciepło z pewnością przydadzą się gotującym. 

Źródło: TRICOLORS/East News

Drużyny składać mają się z 3 członków, a każdy z nich musi być rodziną. Rzucone zostaną w wir pracy profesjonalnej kuchni, co może być sporym szokiem dla ludzi przyzwyczajonych do gotowania w swojej własnej kuchni. Jak twierdzi Polsat, na ekranach przyjdzie nam oglądać żywiołowe konfrontacje i wiele emocji. 

Na naszej stronie zamieściliśmy także mnóstwo innych ciekawych informacji kulinarnych, które mogą ci się spodobać. Przeczytaj ten artykuł, w którym wyjaśniamy, czy szypułki truskawek są jadalne. W tym tekście  zdradzamy najlepsze promocje na grillowe produkty w Lidlu.

Kolejnym jurorem jest Piotr Gąsowski, który znany jest z poczucia humoru i dystansu do siebie. Gąsowski uwielbia kulinarne podróże i, jak się okazuje, sam doskonale gotuje. Jest znawcą dobrej kuchni, więc może okazać się surowym koneserem.

Źródło: TRICOLORS/East News

Każdy odcinek to 2 zadania

Pierwsze zadanie polegać będzie na rywalizacji pomiędzy drużynami o specjalne przywileje. Producenci nie wyjawili, o jakie ułatwienia czy nagrody chodzi, lecz można spodziewać się zaciętej walki - każdy ruch będzie przecież oceniany przez jurorów. 

Druga misja jest o wiele ważniejsza, ponieważ jej stawką jest dalszy udział w programie. Można więc wywnioskować, że kuchnia w programie "Family Food Fight. Pojedynek na smaki", będzie nie tylko gorąca od kuchenek, lecz również emocji uczestników.

Trzecim jurorem jest Adam Borowicz, gospodarz autorskich programów kulinarno-podróżniczych oraz internetowa osobistość. Jak opisuje go Polsat, jest znawcą regionalnych specjałów i nie ma sobie równych w opowiadaniu o jedzeniu. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: polsat.pl