Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Nowy kulinarny program na antenie Polsatu - znamy datę
Jakub Kossakowski
Jakub Kossakowski 07.08.2021 02:00

Nowy kulinarny program na antenie Polsatu - znamy datę

Polsat rusza z nowym programem kulinarnym
Canva / vadimguzhva

Już od początku września na antenie telewizji Polsat ma pojawić się nowy program kulinarny. „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” będzie ukazywało się co tydzień. W jury zasiądzie między innymi uwielbiana Ewa Wachowicz.

Wielu smakoszy z miłą chęcią ogląda programy kulinarnej. Część z nich emitowanych jest przez stację Polsat. Już niebawem będziemy mogli obserwować rodzinne potyczki kulinarne w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Polsat rusza z programem „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

Nie od dziś wiadomo, że programy kulinarne cieszą się sporym zainteresowaniem smakoszy. Jakiś czas temu wspominaliśmy o niepowodzeniu w Kuchennych Rewolucjach. Dziś przyjrzymy się nowości od telewizji Polsat.

Już od maja wiadomo było, że Polsat zamierza ruszyć z nowym programem kulinarnym. Właśnie wtedy rozpoczęto pierwsze zdjęcia. Informowaliśmy o tym, w jednym z naszych wcześniejszych artykułów.

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” ma zagościć w telewizji Polsat wraz z początkiem września. Jeszcze nie wiadomo, w który dzień tygodnia będzie się odbywała jego emisja. Jednak stacja podzieliła się wieloma informacjami, które mogą zainteresować liczne grono smakoszy.

Na czym polega „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”?

Jak sama nazwa wskazuje, program telewizji Polsat ma być rodzinną rywalizacją. Uczestnicy będą mieli do ugotowania rozmaite potrawy, które później będą oceniane przez doświadczone jury.

W polskiej edycji programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” znajdzie się sześć drużyn. Każda z nich ma szanse wygrać aż 100 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że jest to całkiem okazała nagroda.

Kto zasiądzie w jury nowego programu telewizji Polsat?

Ku zaskoczeniu niektórych widzów, w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” nie będzie osobnego prowadzącego. Jego funkcja zostanie przejęta przez jurorów. W polskiej edycji w tej roli zobaczymy Ewę Wachowicz, Piotra Gąsowskiego i Adama Borowicza.

Trzeba przyznać, że nowy program kulinarny od telewizji Polsat zapowiada się interesująco. Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na premierę pierwszego odcinka. Zamierzacie oglądać „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”?

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Wirtualne Media

Zapraszamy na nasz Instagram