Smakosze.pl
Polsat rusza z nowym programem kulinarnym

Canva / vadimguzhva

Nowy kulinarny program na antenie Polsatu - znamy datę

7 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Już od początku września na antenie telewizji Polsat ma pojawić się nowy program kulinarny. „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” będzie ukazywało się co tydzień. W jury zasiądzie między innymi uwielbiana Ewa Wachowicz.

Wielu smakoszy z miłą chęcią ogląda programy kulinarnej. Część z nich emitowanych jest przez stację Polsat. Już niebawem będziemy mogli obserwować rodzinne potyczki kulinarne w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Polsat rusza z programem „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

Nie od dziś wiadomo, że programy kulinarne cieszą się sporym zainteresowaniem smakoszy. Jakiś czas temu wspominaliśmy o niepowodzeniu w Kuchennych Rewolucjach. Dziś przyjrzymy się nowości od telewizji Polsat.

Już od maja wiadomo było, że Polsat zamierza ruszyć z nowym programem kulinarnym. Właśnie wtedy rozpoczęto pierwsze zdjęcia. Informowaliśmy o tym, w jednym z naszych wcześniejszych artykułów.

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” ma zagościć w telewizji Polsat wraz z początkiem września. Jeszcze nie wiadomo, w który dzień tygodnia będzie się odbywała jego emisja. Jednak stacja podzieliła się wieloma informacjami, które mogą zainteresować liczne grono smakoszy.

Kotlety schabowy według staropolskiej receptury

Staropolskie kotlety schabowe według przepisu z 1860 roku

CZYTAJ DALEJ

Na czym polega „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”?

Jak sama nazwa wskazuje, program telewizji Polsat ma być rodzinną rywalizacją. Uczestnicy będą mieli do ugotowania rozmaite potrawy, które później będą oceniane przez doświadczone jury.

W polskiej edycji programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” znajdzie się sześć drużyn. Każda z nich ma szanse wygrać aż 100 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że jest to całkiem okazała nagroda.

Kto zasiądzie w jury nowego programu telewizji Polsat?

Ku zaskoczeniu niektórych widzów, w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” nie będzie osobnego prowadzącego. Jego funkcja zostanie przejęta przez jurorów. W polskiej edycji w tej roli zobaczymy Ewę Wachowicz, Piotra Gąsowskiego i Adama Borowicza.

Trzeba przyznać, że nowy program kulinarny od telewizji Polsat zapowiada się interesująco. Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na premierę pierwszego odcinka. Zamierzacie oglądać „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”?

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Wirtualne Media

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub Kossakowski

Jestem absolwentem takich kierunków studiów jak psychopedagogika kreatywności i edukacja międzykulturowa. Fascynuje mnie otaczający świat, który najlepiej można poznać dzięki nauce. Za swoją pasję uznaję kulturę i sztukę. Głównie tą dotyczącą fonii i obrazu. Kulinaria również odgrywają istotną rolę w moim życiu i chętnie eksperymentuję w kuchni. Wcześniej pisałem treści dla portalu Pikio. Od jakiegoś czasu jestem związany z redakcją Smakoszy. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Uwielbiany kucharz zmarł

Show-biznes od kuchni

Ukochany kucharz nie żyje, bardzo przykre wieści

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Kim są synowie Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Justyna Żyła zdradziła kim jest jej mama

Show-biznes od kuchni

Kulinarne tradycje w rodzinie Justyny Żyły

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Mateusz Gessler martwi się o przyszłość swoich restauracji

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Show-biznes od kuchni

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler namawia do jedzenia rękami, powód może zaskoczyć

Czytaj więcej >