Smakosze.pl
Gordon Ramsay za młodzieńczych lat

Instagram / @gordongram

Zdjęcie z młodości największej gwiazdy kulinariów

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Nie da się ukryć, że Gordon Ramsay jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kucharzy na świecie. Zasłynął między innymi za sprawą słynnego Hell's Kitchen, w którym jego znakiem charakterystycznym był niezwykle cięty język. Na zdjęciu z dawnych lat jest prawie nie do poznania.

Gordon Ramsay zna się na kulinariach jak mało kto. Nie bez powodu jego restauracje cieszą się ogromną popularnością. Rzecz jasna wpłynęły na nią również telewizyjne programy z udziałem uwielbianego kucharza. Mało kto zdaje sobie sprawę, jaką ścieżkę kariery planował za młodzieńczych lat.

Gordon Ramsay podzielił się zdjęciem z młodości

Bez dwóch zdań Gordon Ramsay jest niekwestionowanym autorytetem jeśli chodzi o kulinaria. Przeważnie kojarzymy go głównie z tą aktywnością. Jakiś czas temu wspominaliśmy o przykrych doniesieniach z jednej z jego restauracji.

Gordon Ramsay często dzieli się swoim życiem za pośrednictwem Instagrama. Zazwyczaj możemy podziwiać przygotowane przez niego frykasy. Jednak od czasu do czasu można natknąć się na zdjęcia z dawnych lat.

Myślę, że wygrałem „Najprawdopodobniej znajdę sos jagnięcy”... zgaduję, że to nie była prawda — napisał Gordon Ramsay pod zdjęciem zamieszczonym na Instagramie, na którym przyszły restaurator trzymał puchar.

Gordon Ramsay w młodzieńczych latach interesował się sportem i należał do piłkarskiej drużyny Rangers. Niewykluczone, że właśnie za osiągnięcia sportowe restaurator otrzymał puchar widoczny na zdjęciu. 

W wieku 18 lat Gordon Ramsay zakończył swoją karierę sportową z powodu kontuzji. Wówczas rozpoczął naukę w szkole o kierunku hotelarskim, a jego życie na stałe związało się z kulinariami. Kto wie, może to właśnie zamiłowanie do sportu sprawiło, że Gordon Ramsay jest tak energiczną osobą.

undefined

Gordon Ramsay nie przebiera w słowach

Każdy, kto widział chociaż jeden odcinek kultowego Hell's Kitchen z Gordonem Ramsayem, doskonale zdaje sobie sprawy, że restaurator słynie z wyjątkowo ciętego języka. Nietrudno zauważyć, że kucharz mówi co myśli i nie przebiera w słowach. Wulgaryzmy i obelgi są standardem.

Między innymi ekspresyjność i kunszt kucharski sprawiły, że Gordon Ramsay stał się międzynarodową sławą. Kucharz w niewybredny sposób traktuje swoich rozmówców. Australijską dziennikarkę potrafił porównać do grubej świni.

Takie zachowania z pewnością przykuwają uwagę. Jednak przyczyniają się również do krytyki. Na takową pozwolił sobie jego poprzedni szef. Michel Roux przyznał, że Gordon Ramsay jest dobrym kucharzem, jednak trenował lepszych. Dodatkowo podkreślił, że zachowanie gwiazdora jest skandaliczne

W Polsce za odpowiednik Gordona Ramseya można uznać Magdę Gessler. Restauratorka również nie boi się mówić wprost co myśli. Ona również dzieli się często scenami ze swojego życia. Jakiś czas temu opublikowała dawne zdjęcie rodzinne.

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >