Smakosze.pl
Zmiany w sklepach spożywczych

canva /Vera_Petrunina

Zmiana godzin otwarcia Biedronki w dniach 29 i 30 marca

29 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Biedronka na swojej stronie internetowej opublikowała ważny komunikat. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami wszystkie sklepy sieci będą czynne w godzinach 6.00- 24.00 w dniach 29 i 30 marca. Wybrane placówki będą natomiast otwarte 24 godziny na

Sklepy od razu zareagowały na obowiązujące obostrzenia. Biedronka za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała, że 29 i 30 marca jej klienci zrobią zakupy w godzinach 6 -24. Wybrane sklepy będą czynne nawet 24 godziny na dobę. Co przygotowała sieć na przedświąteczny tydzień?

Wielki tydzień w Biedronce

Pomimo panujących obostrzeń (szerzej na ten temat pisaliśmy tutaj), Biedronka robi wszystko, aby ułatwić klientom zrobienie przedświątecznych zakupów. Sieć przygotowała wyjątkową ofertę. Jakie produkty w tym tygodniu kupimy po atrakcyjnych cenach?

W sieci znajdziemy m.in. szeroki wybór pysznych ciast. Z powodzeniem mogą się one pojawić na świątecznym stole. Dostaniemy m.in. ciasto Tiramisu (530 g/14,99 zł), Sernik z czekoladą i migdałami (100 g/ 14,99 zł) oraz Makowiec Premium (600 g/ 14,99 zł).

Na sklepowych półkach nie zabraknie także czekoladowych smakołyków. Za jajka czekoladowe Milka zapłacimy 11,99 zł/ 4 sztuki, a za figurkę z czekolady Kinder 4,99 zł/100 g.Co jeszcze znajdziemy w Biedronce? 

Wielkanocny niezbędnik

W tym tygodniu Biedronce kupimy wszystkie produkty niezbędne do przygotowania tradycyjnej Wielkanocy. Sieć oferuje m.in. białą kiełbasę w supercenie 7,99 zł/ za kilogram dla posiadaczy karty Moja Biedronka.

W sieci znajdziemy również żur śląski 470 g/ 2,99 zł i niezwykle aromatyczne suszone borowiki (40 g/ 9,99 zł). Na sklepowych półkach nie może zabraknąć także jajek marki Moja Kurka. Posiadacze karty Moja Biedronka kupią je za jedyne 7,49 zł/  30 sztuk.

Biedronka proponuje również szeroki wybór serów. One też świetnie sprawdzą się na świątecznym stole. Dostaniemy w niej m.in. Ser Holenderski premium w różnych smakach. za jedyne 18,99 zł/300 g.

Sieć pamięta także o osobach, które nie jedzą mięsa. W tym tygodniu po okazyjnych cenach oferuje m.in. pasztet warzywny z marchewką Go Vege (4,49 zł/100 g) oraz plastry wegańskie z pistacjami Go Vege za (3,99 zł/100 g).

W Biedronce pojawiła się również nowa kolekcja luksusowych sprzętów kuchennych, o którym pisaliśmy tutaj.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

Monika DecAutor

Wydawczyni portalu Smakosze.pl. Codziennie zbieram dla Was najlepsze przepisy i kulinarne ciekawostki. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. W wolnych chwilach gotuję, podróżuję i czytam książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Jaja na blacie

Produkty

Co oznacza kolor skorupki jajka?

Czytaj więcej >
Kiszona kapusta w misce

Produkty

Jak przygotować kiszoną kapustę na zimę?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy warto zjeść banana na pusty żołądek?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy warto pić mleko "prosto od krowy"?

Czytaj więcej >
Bazylia w słoikach

Produkty

Jak dbać o bazylię ze sklepu?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy jedzenie kiełkującego czosnku jest dobrym pomysłem?

Czytaj więcej >