Smakosze.pl
Biedronka

East News

Aktualne obniżki produktów spożywczych w Biedronce

15 Marca 2021

Autor tekstu:

Karolina Szmulewicz

Udostępnij:

Już od poniedziałku 15 marca w Biedronce znajdziemy moc produktów w okazyjnych cenach. Z okazji nowego tygodnia w popularnej sieci sklepów za ułamek poprzedniej kwoty kupimy mięso, warzywa i owoce. Pamiętajmy, by zabrać ze sobą kartkę Biedro

Biedronka zgodnie z cotygodniową tradycją właśnie zamieściła najnowszą gazetkę promocyjną. Już pierwszy rzut okiem na nią przyprawia o dreszcze radości, znajdziemy w niej niezwykle atrakcyjne ceny uwielbianych przez Polaków produktów. 

Na szczególne benefity mogą liczyć właściciele karty bądź aplikacji Moja Biedronka. To właśnie ona jest przepustką do najciekawszych ofert i obniżek cen. O fantastycznej ofercie voucherów pisaliśmy w tym artykule, dziś przyjrzymy się najniższym cenom popularnych produktów.

Biedronka - co warto kupić w tym tygodniu?

Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w podstawowe produkty na obiad. W tym tygodniu kupimy świeżą ćwiartkę z kurczaka za jedyne 2,39 zł za kilogram, czyli ponad 50% mniej niż wynosi cena regularna. Z tej promocji skorzystamy jednak pod warunkiem posiadania karty Moja Biedronka.

Uwagę każdego żądnego oszczędności smakosza przyciągnie z całą pewnością także rewelacyjna okazja na zdobycia masła za bezcen. Przy zakupie 3 kostek masła Mleczna Dolina jedną sztukę otrzymuje za jedyne 2,99 zł czyli 1,50 zł taniej niż zazwyczaj.

Godna naszego zainteresowania powinna być okazja na zakup większego ilości jajek. Przed Wielkanocą to szczególnie ważna informacja, zwłaszcza że cena jajek poszybowała w górę po wycofaniu z obrotu tych z chowu klatkowego.

Podobnie jak w przypadku masła, tu także najwięcej  mamy do zyskania, jeśli zdecydujemy się na zakup 3 sztuk. Cena za jedno opakowanie jajek rozmiaru L klasy A wynosi wtedy jedynie 3,99 zł. Daje to mniej niż 12 złotych aż za 30 sztuk. Warto kupić więcej na zapas.

Jeszcze więcej dobroci

Posiadacze karty Moja Biedronka w tym tygodniu mają jeszcze więcej powodów do świętowania. Aby sobie nieco osłodzić życie, warto zaopatrzyć się w pyszne czekolady Wedel, które teraz kosztują zaledwie 2,39 zł za 3 sztuki.

[EMBED-19]

Wśród owoców i warzyw także każdy znajdzie coś dla siebie. Tu nie tylko posiadacze karty i aplikacji mają pole do manewru. Wspaniałe ceny są dla wszystkich. Borówki amerykańskie kupimy za okazyjne 6,99 zł za opakowanie.

Wiosna za pasem, dlatego w naszej diecie powinno pojawić się jak najwięcej świeżych warzyw. Sałata lodowa w tym tygodniu to wydatek rzędu 2,99 zł za całą główkę, a aromatyczne pomidory malinowe 12,99 zł za cały kilogram. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Pieczarki mogą Cię zaskoczyć

Produkty

Jakie są zalety pieczarek?

Czytaj więcej >
Sklep socjalny Spichlerz w Katowicach

Produkty

Niskie ceny produktów spożywczych w pierwszym sklepie socjalnym w Polsce

Czytaj więcej >
Guma turbo - pamiętasz jej smak?

Produkty

10 kultowych przysmaków z czasów PRL-u

Czytaj więcej >
Lidl przecenia owoce i warzywa

Produkty

Obniżka cen warzyw i owoców w Lidlu

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz zaprezentował niecodzienny smakołyk

Produkty

Robert Makłowicz opowiedział jak zrobić pilaw

Czytaj więcej >
Pieniądze za rozpoznawanie ceny jedzenia

Produkty

Bajońskie sumy za ekskluzywne produkty

Czytaj więcej >