Biedronka
East News

Aktualne obniżki produktów spożywczych w Biedronce

Już od poniedziałku 15 marca w Biedronce znajdziemy moc produktów w okazyjnych cenach. Z okazji nowego tygodnia w popularnej sieci sklepów za ułamek poprzedniej kwoty kupimy mięso, warzywa i owoce. Pamiętajmy, by zabrać ze sobą kartkę Biedronka, ponieważ najlepsze rabaty są właśnie dla jej właścicieli.

Biedronka zgodnie z cotygodniową tradycją właśnie zamieściła najnowszą gazetkę promocyjną. Już pierwszy rzut okiem na nią przyprawia o dreszcze radości, znajdziemy w niej niezwykle atrakcyjne ceny uwielbianych przez Polaków produktów.

Na szczególne benefity mogą liczyć właściciele karty bądź aplikacji Moja Biedronka. To właśnie ona jest przepustką do najciekawszych ofert i obniżek cen. O fantastycznej ofercie voucherów pisaliśmy w tym artykule, dziś przyjrzymy się najniższym cenom popularnych produktów.

Biedronka - co warto kupić w tym tygodniu?

Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w podstawowe produkty na obiad. W tym tygodniu kupimy świeżą ćwiartkę z kurczaka za jedyne 2,39 zł za kilogram, czyli ponad 50% mniej niż wynosi cena regularna. Z tej promocji skorzystamy jednak pod warunkiem posiadania karty Moja Biedronka.

Uwagę każdego żądnego oszczędności smakosza przyciągnie z całą pewnością także rewelacyjna okazja na zdobycia masła za bezcen. Przy zakupie 3 kostek masła Mleczna Dolina jedną sztukę otrzymuje za jedyne 2,99 zł czyli 1,50 zł taniej niż zazwyczaj.

Niezwykłe korzyści z picia soku z ogórków kiszonychNiezwykłe korzyści z picia soku z ogórków kiszonychCzytaj dalej

Godna naszego zainteresowania powinna być okazja na zakup większego ilości jajek. Przed Wielkanocą to szczególnie ważna informacja, zwłaszcza że cena jajek poszybowała w górę po wycofaniu z obrotu tych z chowu klatkowego.

Podobnie jak w przypadku masła, tu także najwięcej mamy do zyskania, jeśli zdecydujemy się na zakup 3 sztuk. Cena za jedno opakowanie jajek rozmiaru L klasy A wynosi wtedy jedynie 3,99 zł. Daje to mniej niż 12 złotych aż za 30 sztuk. Warto kupić więcej na zapas.

Jeszcze więcej dobroci

Posiadacze karty Moja Biedronka w tym tygodniu mają jeszcze więcej powodów do świętowania. Aby sobie nieco osłodzić życie, warto zaopatrzyć się w pyszne czekolady Wedel, które teraz kosztują zaledwie 2,39 zł za 3 sztuki.

Wśród owoców i warzyw także każdy znajdzie coś dla siebie. Tu nie tylko posiadacze karty i aplikacji mają pole do manewru. Wspaniałe ceny są dla wszystkich. Borówki amerykańskie kupimy za okazyjne 6,99 zł za opakowanie.

Wiosna za pasem, dlatego w naszej diecie powinno pojawić się jak najwięcej świeżych warzyw. Sałata lodowa w tym tygodniu to wydatek rzędu 2,99 zł za całą główkę, a aromatyczne pomidory malinowe 12,99 zł za cały kilogram.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł