Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

Jakub Kaminski/East News

Gazetka spożywcza Biedronki od 15 marca

14 Marca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka, jak wiele innych sklepów, bardzo mocno dotknięta została przez podatek cukrowy, który mocno zniechęcił klientów do kupowania słodzonych napojów. Okazuje się, że sieć dzięki najnowszej promocji, pozwala zaoszczędzić n

Biedronka jest jednym z liderów wśród sklepów spożywczych w Polsce. W jej placówkach można kupić wiele ciekawych i popularnych produktów, które w innych sklepach mogą kosztować znacznie więcej. Niestety, cena słodkich napojów jest o wiele większa, nawet w tak tanim lokalu.

Wprowadzony na początku tego roku podatek cukrowy sprawił, że we wszystkich sklepach napoje takie jak coca-cola czy fanta stały się znacznie droższe. Na szczęście portugalska sieć znalazła sposób, aby ich klienci nie odczuli tego w tak intensywny sposób. 

Biedronka wprowadziła vouchery na zakupy

Aby móc odebrać vouchery na coca-colę, trzeba udać się do sklepu Biedronka od 17 do 18 marca. Każdy posiadacz karty Moja Biedronka, który zakupi 1,75 L butelkę tego napoju, może dostać voucher o wartości 50% produktu. Dzięki temu można uniknąć podatku, wszak faktyczna cena coca-coli jest niższa o połowę. 

Warto jednak zaznaczyć, że obowiązuje dzienny limit 4 butelek na każdą kartę lojalnościową. Oznacza to, że w ciągu dwóch dni będzie można kupić łącznie 8 butelek. Wraz z napojami, warto przyjrzeć się promocji na pieluszki i pieluchomajtki Dada, które także objęte zostały ofertą voucherową na takich samych zasadach - z różnicą w ilości opakowań, gdyż tych na jedną kartę Moja Biedronka, można kupić jedynie 2 sztuki dziennie.

Jeśli nie możesz doczekać się na skorzystanie z powyższych promocji, już od 15 do 16 marca możliwe będzie wymienienie kilku produktów na vouchery warte 50% ich ceny. Towarami tymi jest cukier biały w paczkach o wadze 1 kg (obowiązuje limit 10 opakowań dziennie) oraz wszystkie mydła Linda (limit dzienny na mydła wynosi 4 sztuki). 

Chcesz poznać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym przekazujemy informacje dotyczące wycofania popularnego napoju ze sprzedaży. W tym tekście z kolei zdradzamy jak uratować gołąbki, których farsz jest zbyt suchy.

Owoce i warzywa w niskich cenach

Poza powyższymi specjalnymi rabatami, klienci mogą skorzystać z mniej skomplikowanych sposobów oszczędzania. Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać, warto kupić kilka świeżych warzyw i owoców. Sałata lodowa kosztować będzie od 15 do 17 marca jedynie 2,99 zł, z kolei za pomarańcze deserowe o wadze 1 kg zapłacimy również jedynie 2,99 zł.

Jeśli preferujesz bardziej wytrawne smaki, warto zaopatrzyć się w zapas pieczarek pakowanych po 500 gramów. Jedna taka paczka kosztować będzie tylko 3,49 zł. Planujesz robić dużo sosu pomidorowego? Kup pomidory malinowe z Polski, których kilogram wyceniony został na 12,99 zł. 

Promocja na kurczaka

Świeża ćwiartka kurczaka pakowana próżniowo marki Kraina Mięs, dla każdego, kto jest szczęśliwym posiadaczem karty Moja Biedronka, kosztować będzie jedynie 2,39 zł za kilogram. Z takiego drobiu można przygotować wspaniałe pieczone udka, które wywołają uśmiech na twarzach twoich domowników.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >