Smakosze.pl
Biedronka

Jakub Kaminski/East News

Biedronka zaskakuje cudowną ofertą voucherów za ekspres do kawy

30 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka zdecydowała się na niespodziewany krok - sieć rozdaje 299 złotych w formie voucherów. Wystarczy kupić ekspres do kawy Delta Q, a w zamian otrzyma się kupony o równowartości jego ceny. Taka okazja nie zdarza się zbyt często.

Biedronka, jak żadna inna sieć sklepów, doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób zachęcić swoich klientów do robienia w niej zakupów. Ciężko bowiem znaleźć podobną ofertę gdzie indziej.

Na skorzystanie z promocji nie ma zbyt wiele czasu, ponieważ firma daje na to szansę jedynie jutro, czyli 31 sierpnia we wtorek. Należy się więc spieszyć, aby móc się cieszyć z "darmowego" ekspresu.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Biedronka zachwyca niecodzienną okazją

Zasada działania akcji jest banalnie prosta. Kupując ekspres za 299 zł, otrzymuje się 2 vouchery o wartości 100 zł, a także 1 voucher o wartości 99 złotych. Wybierając ekspres za 199 zł, to dostaniesz vouchery o wartości 100 zł i 99 zł.

Na skorzystanie z voucherów klienci Biedronki mają czas przez cały wrzesień. Jedynym limitem jest możliwość użycia tylko jednego vouchera na paragon. Oferta obowiązuje dla posiadaczy karta Moja Biedronka.

Ciasto puszek

Ciasto "Puszek" według Siostry Anastazji - lekki jak piórko dodatek do kawy

CZYTAJ DALEJ

Inne ciekawe promocje

Łopatka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo marki Karina Mięs obniżona została 46% i kosztuje z kartą Moja Biedronka aż 7,99 zł za kilogram.

Dla fanów świeżych owoców nie zabraknie interesujących opcji. Winogrono jasne dostępne jest od 30 sierpnia za jedyne 4,99 zł za kilogram. Jabłka polskie wczesne kosztują z kolei tylko 1,99 zł za kilogram.

Chcesz poznać więcej pysznych słodkości? Sprawdź ten artykuł, w którym uczymy, jak zrobić wyjątkowo smaczny sernik. W tym tekście z kolei zdradzamy metodę na domową chałkę.

5 bułek porannych fitness kupionych za jednym razem powoduje, że jedna sztuka kosztuje 0.79 zł. Do pieczywa warto dobrać ser żółty w plastrach marki Światowid, ponieważ kupując 3 opakowania o wadze 300 g, płacimy tylko 4,19 zł za jedną sztukę.

Biedronka

Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jak dobrze znasz potrawy z czasów PRL-u? Nie bądź zbyt pewny siebie, tylko geniusz zgadnie wszystkie odpowiedzi

Pytanie 1 z 10

Z czego najczęściej jadano kotlety w czasach PRL-u?

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: smaker.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam Moskal

Redaktor portalu Smakosze.pl. Pasję do gotowania rozpalił w nim Makłowicz. Swoje życie postanowił poświęcić kulinariom i dziennikarstwu. Pracował na wielu stanowiskach gastronomicznych. Prywatnie fan muzyki folkowej oraz sportów rowerowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Czym były wykopki?

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jadać rydze?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujące zdjęcie borowika

Czytaj więcej >

Produkty

GIS ostrzega przed jajkami z Biedronki

Czytaj więcej >

Produkty

Jak wykorzystać w kuchni maślaki ?

Czytaj więcej >

Produkty

Pilny komunikat GIS dla grzybiarzy

Czytaj więcej >