Smakosze.pl
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Jakub Kaminski/East News

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

10 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Nie da się ukryć, że Biedronka jest jednym z najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Jakiś czas temu media obiegła informacja o testowaniu usługi pocztowej przez uwielbianą sieć sklepów. Mogłoby się zatem wydawać, że Biedronka będzie otwarta również w niedziele objęte zakazem handlu. Na razie nie zostało to potwierdzone.

Biedronka doskonale wie, w jaki sposób sprostać wymaganiom swoich klientów. Nie bez powodu tak często możemy natknąć się tan na kuszące promocje. Okazuje się, że Biedronka pilotażowo wprowadziła nowe rozwiązanie.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Nowość w supermarketach Biedronka

Bez wątpienia Biedronka regularnie przyprawia smakoszy o szybsze bicie serca. Przeważnie dzieje się tak za sprawą niecodziennych promocji. Niedawno wspominaliśmy o weekendowej ofercie sieci supermarketów.

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się informacja o tym, że Biedronka rozpoczęła testy nowej usługi. Mowa o obsłudze przesyłek pocztowych. Sieć potwierdziła takie działania, odpowiadając na zapytanie portalu Money.

- Sieć Biedronka zawsze przestrzega przepisów obowiązującego prawa. Dokładnie wsłuchujemy się w zapotrzebowanie naszych klientów, którzy oczekują możliwości realizacji swoich potrzeb zakupowych oraz usługowych w jednym miejscu. Rozpoczęliśmy testy nowej usługi w zaledwie kilku lokalizacjach spośród ponad 3 tysięcy sklepów naszej sieci. Testy są prowadzone wspólnie z doświadczonym partnerem, narodowym operatorem pocztowym, Pocztą Polską - odpowiedziało biuro prasowe sieci Biedronka, przytaczane przez portal Money. Sprawa została również skomentowana przez samą Pocztę Polską.

Ogórki w wyjątkowej odsłonie

Przepis na chrupiące ogórki w zalewie miodowej

CZYTAJ DALEJ

- Dostrzegając wzrastającą popularność odbiorów przesyłek w punktach i automatach, spółka wraz z Jeronimo Martins Polska podjęły decyzję o uruchomieniu możliwości odbioru przesyłek bezpośrednio w sklepach Biedronka przy okazji codziennych zakupów - poinformowała Poczta Polska przytaczana przez portal Money.

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Tego typu doniesienia mogą sugerować, że supermarkety Biedronka będą otwarte również w niedzielę. Wszakże właśnie z takiej możliwości korzysta, chociażby sieć Żabka, która obsługuje swoich klientów także w siódmy dzień tygodnia.

Okazuje się, że na razie nie ma jednoznacznych informacji, które potwierdzałyby ewentualność otwarcia sklepów Biedronka w niedziele objęte zakazem handlu. W związku z tym na razie nie powinniśmy nastawiać się na robienie zakupów w placówkach sieci przez cały tydzień.

Warto zauważyć, że obsługa przesyłek pocztowych jest aktualnie w fazie testów i została uruchomiona tylko w kilku sklepach sieci Biedronka. Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na rozwój sytuacji. Mało kto zdaje sobie sprawę, że koszyki w supermarketach Biedronka mają ukrytą funkcje.

Biedronka i kwestia handlu w niedziele

Biedronka i kwestia handlu w niedziele

Canva / Minerva Studio

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Money

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >
Czy można jeść surową cukinię?

Produkty

Czy można jeść surową cukinię?

Czytaj więcej >