Smakosze.pl
EN 01408678 4464

Jakub Kaminski/East News

Co ciekawego znajdziemy w Biedronce na weekend?

8 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka cały czas stara się rozpieszczać swoich klientów wspaniałymi promocjami na najróżniejsze produkty. Tym razem w sklepach sieci można znaleźć wyjątkowo tanie ziemniaki, mięso tańsze o prawie 50 proc. oraz vouchery za cukier. Trzeba jednak pamiętać, że większość rabatów obowiązuje dla klientów z kartą Moja Biedronka.

Klienci chcący zaoszczędzić trochę pieniędzy prawdopodobnie nie mogą wybrać lepszego sklepu niż Biedronka - portugalska siec bowiem cały czas rozpieszcza swoich konsumentów, dodając kolejne oferty.

Od dziś, czyli 8 lipca, w wielu placówkach Biedronki można zaopatrzyć się w produkty po zaskakująco niskich cenach, które umożliwiają zaoszczędzenie znacznych sum pieniędzy.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Najnowsze promocje w Biedronce

Dla fanów kartofli mamy wspaniałe wieści - polskie wczesne ziemniaki przecenione zostały z 2,99 zł za kg do jedynie 0,99 zł, co daje aż 66 proc. zniżkę. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta obowiązuje tylko do 10 lipca.

Posiadacze karty lojalnościowej Moja Biedronka również mają szansę na wspaniałe zakupy. Kiełbasa śląska z szynki marki Kraina Wędlin Select w opakowaniu o wadze 450 g kosztuje tylko 5,99 zł przy zakupie dwóch sztuk.

Jeśli kiełbasa ci nie wystarcza, możesz dokupić również schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo marki kraina Mięs. Jeden kilogram schabu po okazaniu karty Moja Biedronka kosztuje tylko 8,99 zł. Taka cena obowiązuje od jutra.

Projekt bez tytułu - 2021-07-07T175705.506

Jak zrobić kapustę kiszoną w domu?

CZYTAJ DALEJ

Voucher za cukier

W najbliższych dniach pragniesz zająć się robieniem wypieków? W tym wypadku koniecznym składnikiem będzie cukier, kosztujący 2,49 za 1 kilogram. Jeśli przy okazji okażesz swoją kartę lojalnościową, możesz odebrać voucher.

Voucher jest o wartości 1,25 zł i każdy klient ma szansę na uzyskanie 10 sztuk. Trzeba jednak pamiętać, że obowiązuje dzienny limit 10 kg cukru na jedną kartę Moja Biedronka, aby konsumenci nie wykupili na raz całego zapasu.

Brakuje ci przepysznych i łatwych przepisów? Zajrzyj do innych naszych tekstów, w których zdradzamy tajniki wielu receptur. W tym artykule opisujemy najlepszy i najprostszy sposób na soczyste kotlety mielone. Ten tekst poświęcony został ogórkom konserwowym - tak prostej receptury nie znajdziesz nigdzie indziej.

Robiąc duże tygodniowe zakupy, istnieje możliwość skorzystania z okazji, jaką jest promocja na mleko. Mleko UHT 3,2% marki Mleczna Dolina kosztuje tylko 1,59 zł, jeśli kupi się na raz 12 kartonów.

EN 01408678 4461

Źródło: Jakub Kaminski/East News

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >