Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Dietetyk bez wahania wskazał najgorsze produkty w Biedronce. Padło porównanie do karmy dla psów

Dietetyk bez wahania wskazał najgorsze produkty w Biedronce. Padło porównanie do karmy dla psów

zakupy w Biedronce
East News/ MAREK BAZAK, YouTube/@Michal_Wrzosek

Sieć sklepów Biedronka odwiedza codziennie tysiące Polaków. W Biedronce robimy zakupu, bo mamy do niej przeważnie blisko. Do tego znajdujemy w tym sklepie produkty spożywcze w atrakcyjnych cenach. Jednak dietetyk kliniczny Michał Wrzosek wskazuje 5 najgorszych produktów z Biedronki. Sprawdź przed, jakimi towarami ostrzega.

Biedronka, czyli codzienne zakupy

Sieć sklepów Biedronka opanowała Polskę. Sklepy tej sieci można znaleźć nawet w małych miejscowościach. W naszym kraju są aż 3283 sklepy Biedronka. Punkty zlokalizowane są w 1100 miejscowościach w Polsce.

Codziennie w sklepach Biedronki tysiące Polaków robi zakupy spożywcze. Spośród wielu dostępnych produktów wybieramy te, które naszym zdaniem jako konsumentów są najlepsze. Jednak, czy tak rzeczywiście jest? Dietetyk kliniczny Michał Wrzosek wskazał najgorsze produkty z Biedronki. Sprawdź, czy ich nie kupujesz. 

zakupy spożywcze
Canva/Alexas_Fotos
Przepis na te ogórki dostałam wiele lat temu. Od tego czasu nastawiam je co roku, sekret tkwi w zalewie

Najgorsze produkty z Biedronki

Dietetyk kliniczny Michał Wrzosek w sieci publikuje filmiki, które dotyczą żywienia oraz produktów, które warto włączyć do swojego jadłospisu. Wrzosek przestrzega też przed jedzeniem mało wartościowych produktów. Tym razem nagrał filmik, w którym ostrzega przed 5 najgorszymi produktami spożywczymi z Biedronki.

Michał Wrzosek jako doktor dietetyki tych 5 produktów w Biedronce nie kupuje. Teraz przed nimi ostrzega internautów. Jako jeden z najgorszych produktów wskazuje pasztet drobiowy DROP, który ma mniej mięsa, niż karma dla psów. Wrzosek ostrzega też przed żelkami odpornościowymi Go Active. Mają one w składzie na pierwszym miejscu syrop glukozowy, a na drugim cukier.

Tych produktów nie kupuj, dietetyk ostrzega

Michał Wrzosek ostrzega też przed burgerem z kurczakiem Dania Express. W tym burgerze znajdziemy tylko 59% mięsa. Jednak nie ma tam zwykłego mięsa tylko MOM. Przypomnijmy, że jest to mięso oddzielane mechanicznie.

Kolejnym produktem, którego nie powinniśmy kupować w Biedronce, jest Cappuccino o smaku orzechowym Cafe d'Or. Michał Wrzosek mówi o nim:

Straszny produkt, na pierwszym miejscu cukier, na drugim syrop glukozowym i maltodekstryna

Dietetyk kliniczny ostrzega też przed płatkami zbożowymi podusiakami z nadzieniem o smaku waniliowym. Pisaliśmy o produktach z Biedronki, które poleca Michał Wrzosek. Informowaliśmy przed, jakimi chlebami z Biedronki ostrzega ten dietetyk. 

Źródło: YouTube/@Michal_Wrzosek