Smakosze.pl
Pilny komunikat Biedronki

Marek BAZAK/East News

Jakie są godziny otwarcia Biedronki przed majówką?

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka ogłosiła bardzo ważny komunikat dla wszystkich, którzy planują zrobić zakupy bezpośrednio przed majówką. 29 kwietnia, czyli w czwartek, sklepy Biedronki będą otwarte do godziny 02:00 w nocy. Dodatkowo na wiele typowo majówko

Biedronka bardzo często jest ważnym punktem przygotować przed majówką w Polsce. Wiele osób pragnie zrobić w niej zakupy, jadąc na zasłużony odpoczynek, gdzie będzie można wylegiwać się przy grillu i relaksować od zgiełku miasta. 

Właśnie dla takich osób Biedronka przygotowała bardzo ważne ogłoszenie, dzięki któremu nie tylko łatwiej zrobią oni sprawunki, lecz również będą bardziej bezpieczni. Dłuższe godziny pracy oznaczają rozłożenie klientów w czasie, co przełoży się na mniejsze tłumy.

Biedronka ma majówkową niespodziankę

Nie każdy ma w piątek 29 kwietnia wolne, a niektórzy kończą pracę o wyjątkowo późnych porach i nie mogą sobie pozwolić na kupienie należytych produktów. Dlatego decyzja o pracy sklepów Biedronka do 2 w nocy jest dla klientów wręcz zbawienna. 

W tym czasie mogą oni zaopatrzyć się w wiele ważnych i potrzebnych rzeczy, które umilą im pałaszowanie kiełbasek, karkówek i ziemniaków z ogniska. Dodatkowa promocja na mnóstwo towarów sprawia, że warto sprawdzić, co portugalska sieć ma dla nas do zaoferowania.

Grillowe przeceny w Biedronce

Długi weekend wiąże się typowo z kiełbasami. Grillujemy je na ruszcie, pieczemy w ogniu na patykach czy pieczemy w folii aluminiowej. Niezależnie od sposobu ich przygotowania, 1 opakowanie kiełbasy śląskiej marki Kraina wędlin kosztuje jedynie 4,99 zł przy zakupie dwóch sztuk.

Jeśli masz ochotę na więcej ciekawych informacji, sprawdź inne nasze materiały. Przeczytaj ten artykuł, w którym wyjawiamy, co należy dodać do kapusty, aby po jej jedzeniu nie mieć przykrych wzdęć. W tym tekście zdradzamy najbardziej kontrowersyjne dania z całego świata, które mimo wszystko uznawane są za prawdziwe delikatesy.

Wszystkie produkty firmy Madero, która głównie produkuje musztardy, majonezy, ketchupy i inne sosy, także zostały przecenione. Kupując 1 sztukę, drugą można wziąć gratis. Trzeba jednak pamiętać, że do obu powyższych rabatów trzeba okazać kartę Moja Biedronka.

Źródło: zi3000, Getty Images Pro

Gotowe produkty z Biedronki

Jeśli nie masz ochoty bądź czasu na samodzielne marynowanie, udaj się do działu z lodówkami. Boczek grillowy w plastrach marki Czas na Grill w opakowaniu o wadze 300 gramów kosztuje do 28.04 jedynie 5,99 zł. 

Tak duże ilości smakołyków muszą zostać czymś popite, a ciężko znaleźć coś, co gasi lepiej pragnienie niż piwo. Sześciopak piwa Warka Jasne Pełne, przy zakupie dwóch 6-paków jest świetną okazją - przy takim zakupie jedna puszka kosztuje tylko 1,99 zł.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >