Smakosze.pl
Lidl przygotował niespodziankę

Marek BAZAK/East News

Wyjątkowa okazja w Lidlu, dotyczy masła

16 Lutego 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Lidl postanowił zrobić coś nieoczekiwanego - uwielbiane przez wszystkich masło objęte zostało ciekawą promocją. Przez 3 dni będzie można dostać dwie darmowe kostki masła, trzeba będzie jednak spełnić jeden warunek. Każdy klient musi najpierw kupić dwie ta

Lidl jest przedstawicielem sklepów z kategorii dyskontów - inne sieci takie jak Biedronka praktycznie każdego dnia oferują rabaty, dlatego Lidl nie zostaje w tyle. Od 18 lutego będzie można skorzystać z niesamowitej promocji w niemieckim sklepie.

Masłem zajada się praktycznie każdy, niezależnie od tego czy ląduje na kanapce, czy patelni. Spożycie masła jest także wskazane, aby zachować odpowiednie zdrowie. Jeśli jesteś jego największym fanem, za dwa dni udaj się do najbliższego sklepu sieci Lidl. 

Lidl będzie doskonałym miejscem na zakupy

Masło nie należy do najtańszych produktów, dlatego każda okazja do kupienia go w niskiej cenie, jest na wagę złota. Wielkimi krokami zbliża się szansa, aby każdy Polak mógł zaopatrzyć się w dwa razy większą ilość kostek masła niż zwykle. 

Wszystko możliwe jest dzięki sieci sklepów Lidl, która postanowiła 18 lutego wystartować z promocją pozwalającą, przy zakupie dwóch kostek, na darmowy odbiór dwóch kolejnych, takich samych kostek masła. Jak wyglądają szczegóły tego niezwykłego rabatu? 

Polskie masło ekstra o 82% zawartości tłuszczu, produkowane przez firmę Polmlek, kosztować będzie jedynie 2,99 zł za jedno opakowanie, jeśli skorzystamy z powyższej możliwości. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ akcja trwa do soboty, czyli 20 lutego, lub do wyczerpania zapasów. 

Co poza masłem?

W Lidlu nie tylko masło jest produktem wartym uwagi. Od 18 lutego dostępne będą także brokuły w cenie 2,99 zł za kilogram, oraz borówki amerykańskie w wyjątkowo niskiej cenie 6,99 zł za 250 gramowe opakowanie. Warto skorzystać i zjeść coś zdrowego. 

Chcesz poznać więcej doskonałych przepisów, na kulinarne perełki? Zajrzyj do tego tekstu, w którym zdradzamy jak usmażyć idealną jajecznicę. W tym artykule prezentujemy recepturę na klasyczne amerykańskie naleśniki, za którym szczególnie szaleją dzieci. 

Fani mięsa nie będą czuć się pokrzywdzeni, ponieważ Lidl o nich nie zapomniał. Planujesz robić mnóstwo skwarków, lub BBQ? Kup boczek bez kości marki Rzeźnik za 9,99 zł za kilogram. Taka okazja nie zdarza się zbyt często. 

Do popicia warto wybrać coś zdrowego i taniego - świetnie sprawdzi się najzwyklejsza woda mineralna. Woda mineralna niegazowana, edycja limitowana firmy Nałęczowianka kosztować będzie jedynie 1,19 zł za butelkę 1,5l przy zakupie całej zgrzewki. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Suszona kiełbasa

Produkty

Czy kiełbasa z białym nalotem nadaje się do jedzenia?

Czytaj więcej >
Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >