Niebywałe, jakie syropy można kupić w sklepie Rydzyka. Receptury zadziwiają
Tadeusz Rydzyk ma głowę do interesów. Prowadzona przez niego fundacja prowadzi sklep internetowy o naprawdę szerokim asortymencie. Wśród rozlicznych kategorii znaleźliśmy także coś z naszego podwórka. Zakonnik za pośrednictwem fundacji handluje zdrowotnymi syropami.
Syropy dostępne u o. Rydzyka
Fundacja „Lux Veritatis” założona została w 1998 roku. Od tego czasu prowadzi zakrojone na szeroką skalę działania. Jak widać swoich sił próbuje także w branży domowych syropów. Na stronie sklepu dostępne są aż ich 4 warianty.
Chętnych na syropy o. Rydzyka nie brakuje. Większość syropowego asortymentu jest na wyczerpaniu. Specjały przyrządzone jedynie z naturalnych składników rozeszły się na pniu. Na przeszkodzie nie stanęła nawet dość wysoka cena- 30 zł/250 ml.
Poszatkowała młodą kapustę i upchnęła w słoiku. Kiszonka babci Heni to gotowa surówkaJakie syropy można kupić u Tadeusza Rydzyka?
W asortymencie o. Rydzyka znajdziemy 4 różne syropy. W oczy rzuca się przede wszystkim ten zrobiony z imbiru. Aromatyczny korzeń wzbogacony jest bardzo nietypowym dodatkiem w postaci miodu akacjowego.
Syrop imbirowy można pić tradycyjnie z łyżeczki. Sprawdzi się także dodany do letniej herbaty lub nawet wody. Preparat ma działanie napotne, przeciwgorączkowe i silnie rozgrzewające. Dzięki temu idealnie nada się do leczenia przeziębienia i grypy.
Kolejnym niezastąpionym remedium z apteczki o. Rydzyka jest syrop z dzikiej róży. W nim także zadbano o dodatek miodu, tym razem lipowego. Stosowanie go jest analogiczne, jak przy wersji imbirowej. Działa wzmacniająco, przynosi ulgę przy problemach żołądkowych, a dzięki zawartej w sobie melisie będzie idealny dla osób mających problemy ze snem.
Jakie są jeszcze warianty syropów w sklepiku o. Rydzyka?
Wielu osobom przypadnie do gustu syrop z aronii. Ma ona bardzo silne właściwości antyoksydacyjne. Ponadto pełna jest witamin i korzystnych dla zdrowia pierwiastków.
Do syropu z aronii dodano miód wielokwiatowy. Zawarte w nim enzymy są naturalnym katalizatorem, wspomagającym przyswajanie cennych składników. Miksturę można dawkować z łyżeczki lub dodać do letnich i chłodnych napojów. Wysoka temperatura doprowadziłaby do utraty części zawartego w syropie bogactwa.
Miodu nie zabrakło również w ostatnim dostępnym w ofercie syropie. Ten wyprodukowano z dodatkiem dobroczynnej żurawiny. Owoce te znane są ze swoich właściwości antybakteryjnych, ceni się je również przy infekcjach pęcherza i dróg moczowych. Wspomagają ponadto leczenie błony śluzowej, zarówno tej występującej w jamie ustnej, jak i żołądku. Popularny zakonnik otworzył w Toruniu niezwykłą kawiarnię. We własnej kuchni przygotujesz bez trudu domowy syrop z pędów sosny.
Źródło: luxveritatis