Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

Jakub Kaminski/East News

Niedziela handlowa w Biedronce

24 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka znana jest w Polsce ze swoich niskich cen, które częstą są jeszcze bardziej obniżane. Firma stara się bowiem utrzymać swoich klientów wieloma promocjami. Okazja ma w sobie jeden haczyk - aby skorzystać z niektórych rabat&oac

Biedronka próbuje dostarczyć swoim klientom jak najwięcej ciekawych rabatów, promocji i obniżek, które pozwalają im kupować ulubione produkty w niskich cenach. Jutro, czyli 25 kwietnia, obowiązuje niedziela handlowa, a więc jest to doskonała okazja do skorzystania z możliwości, którą oferuje sieć.

Polacy mają ogromny wybór w kontekście miejsc, do których mogą udać się na zakupy, więc sklepy robią wszystko, aby to właśnie ich miejsce zostało wybrane. Trzeba przyznać, że Biedronkę ciężko pokonać i ogłosić lepszą ofertę, dlatego jest to jeden z najczęściej wybieranych przez nas sklepów.

Biedronka ma wspaniała ofertę na niedziele handlową

Jeśli planujesz zrobić jutro jakieś rodzinne wydarzenie, bądź chcesz zaprosić kilkoro przyjaciół, warto ugościć ich pysznymi produktami. Jutro lub do wyczerpania zapasów można kupić wybrane cukierki na wagę w cenie 0,99 zł za 100 gramów.

Źródło: ChiccoDodiFC, Getty Images

Dla tych, którzy nie przepadają za cukierkami, można przygotować puchary lodowe. W Biedronce od jutra lub do wyczerpania zapasów istnieje możliwość kupienia lodów familijnych carte d'or 900ml/1000ml w ofercie 1+1 - a więc kupując jedno opakowanie, drugie dostaje się gratis. Należy oczywiście pamiętać, że w przypadku obu powyższych ofert, należy przy zakupie okazać kartę Moja Biedronka. 

Inne ciekawe promocje

Masz ogromną ochotę na coś słodkiego, lecz w szafkach w swoim domu niczego nie znajdujesz? Odwiedź najbliższą Biedronkę, ponieważ możesz kupić w niej wafelki Knoppers firmy Storck w 5-paku. Kupując dwa takie opakowania, za każdy płacisz 3,79 zł.

Poza Knoppersami możesz zaopatrzyć się także w inne czekoladowe słodkości. Ciastka O!Kulki firmy Magnetic, przy zakupie dwóch sztuk, kosztują jedynie 3,79 zł. Co więcej, do tych słodyczy wcale nie potrzeba karty Moja Biedronka. 

Na naszym portalu znajduje się wiele innych wiadomości, które mogą zaspokoić twoją ciekawość. Przeczytaj ten artykuł, w którym wyjawiamy powody tak wysokich cen warzyw w sklepach spożywczych. W tym tekście pokazujemy bardzo ciekawe odkrycie - w amerykańskim miodzie wykryto straszliwą substancję. 

Tanie mięso w Biedronce

Wielu Polaków chce przynajmniej na jeden posiłek mieć mięso na talerzu. Dlatego Biedronka przeceniła kurczaka z wolnego wybiegu marki Kraina Mięs Nature z ceny 13,99 zł do 11,99 zł za kilogram. Ptak dostępny jest w całej tuszce. 

Poza kurczakiem dostępna jest także mielona wołowina marki Kraina Mięs w opakowaniu o wadze 400 gramów. Jedna sztuka kosztuje tylko 5,99 zł. Wcześniej jej cena wynosiła 7,99 zł, a więc przecena jest na poziomie 25%. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >