Oferta w Biedronce
Marek BAZAK/East News

Przed majówką Biedronka powraca z najpopularniejszą akcją

Biedronka nie mogła pozwolić sobie na zignorowanie okazji i postanowiła powrócić z kolejną edycją majówkowej promocji. Już jutro mnóstwo klientów odwiedzi sklepy portugalskiej sieci, aby skorzystać z akcji 12+12. Dzięki niej kupując 12 piw, drugie tyle można dostać za darmo.

Biedronka z pewnością wie jak przysporzyć sobie sympatie klientów. Liczne rabaty zmieniające się co tydzień, które pozwalają na kupowanie swoich ulubionych produktów w o wiele niższych cenach, sprawdzają się idealnie w przykuwaniu uwagi konsumentów.

Sieć organizuje co roku jednak zupełnie inną promocję, która raz za razem wywołuje niemały zachwyt, szczególnie wśród fanów majówkowego grillowania. Każdy fan piwa będzie czym prędzej pędził jutro do najbliższej Biedronki, gdy tylko zobaczy, co może w niej zdobyć.

Biedronka dramatycznie obniża cenę piwa

W czwartek 29 kwietnia w Biedronce będzie można skorzystać z promocji 12+12, która obejmuje marki piw takich jak: Beck’s, Carlsberg, Desperados, Heineken, Corona, Captain Jack, Redd’s i Sommersby. Kupując 12-pak, kolejny 12-pak można dostać za darmo.

Nie obyło się jednak bez pewnego haczyka, który z łatwością można rozwiązać. Do wzięcia udziału w akcji należy być posiadaczem karty lojalnościowej Moja Biedronka, którą w celu nabicia ofert, trzeba zeskanować u kasjera lub w czytniku przy kasach samoobsługowych.

Kiedy otworzą restauracje i ogródki?Kiedy otworzą restauracje i ogródki?Czytaj dalej

Zostanie posiadaczem karty jest bardzo proste - wystarczy poprosić o nią przy kasie i będąc w domu zarejestrować kartę na swoje dane. W tym celu wystarczy wejść na stronę Internetową, znaleźć odpowiednią zakładkę, wypełnić rubryczki i gotowe. Już można kupować tańsze produkty.

Jeśli masz ochotę na więcej ciekawych informacji, sprawdź inne nasze materiały. Przeczytaj ten artykuł, w którym wyjawiamy, co należy dodać do kapusty, aby po jej jedzeniu nie mieć przykrych wzdęć. W tym tekście zdradzamy najbardziej kontrowersyjne dania z całego świata, które mimo wszystko uznawane są za prawdziwe delikatesy.

Sklep

Źródło: ccipeggy, pixabay

Co o ofercie mówi sama firma?

Z naszej promocji mogą skorzystać piwosze o odmiennych gustach. Zadbaliśmy zarówno o fanów lagerów, jak i amatorów wersji smakowych. Ucieszą się również kierowcy, którzy będą mogli zaopatrzyć się w zapas piw bezalkoholowych Desperados, Heineken, Carlsberg i Sommersby - mówi Marta Walkiewicz, kupiec w sieci Biedronka odpowiedzialna za powyższą ofertę.

Warto pamiętać, że z akcji można skorzystać tylko raz, a więc zaopatrując się w produkty na wyjazd, można pomyśleć o kupieniu większej ilości piwa na kilka osób. Zaznaczamy, spożywanie oraz zakup alkoholu jest dozwolone jedynie dla pełnoletnich ludzi.

Godziny otwarcia Biedronki

Od wtorku 27 kwietnia do piątku 30 kwietnia, aż 2200 sklepów sieci będzie czynnych do 23 lub dłużej. Ponad 100 placówek ma być otwarte w tym czasie przez całą dobę.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Wiadomości Handlowe

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł