Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Jakub Kuroń

Jakub Kuroń

Żurek od Jakuba Kuronia
24.07.2021 02:00 Łatwy sposób Kuronia na przepyszny żurek

Smakowity żurek jest jedną z najbardziej kultowych potraw naszej rodzimej kuchni. Istnieje wiele receptur na przepyszną zupę. Jakub Kuroń podzielił się swoim przepisem na żurek. Znajdziemy w nim między innymi białą kiełbasę i boczek.Żurek jest absolutnym kulinarnym szlagierem. Nietrudno natknąć się na smakoszy, którzy mogliby się nim zajadać niemal nieustannie. Jakub Kuroń opublikował na swojej stronie recepturę na prosty w przygotowaniu żurek, który przyprawia o szybsze bicie serca.Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Kotlety mielone od Jakuba Kuronia
04.05.2021 02:00 Przepis na kotlety mielone według Kuronia

Kotlety mielone należą do grona smakołyków, które stanowią filary naszej rodzimej kuchni. Nie bez powodu specjał tak często gości na naszych stołach. Smakowite kotlety mielone można przyrządzić na różne sposoby. Jak robi to Jakub Kuroń?

Flaczki w wyjątkowej odsłonie
12.04.2021 02:00 Przepis na flaczki z boczniaków

Flaczki są absolutnym kulinarnym szlagierem. Nietrudno natknąć się na wielbicieli tego wyjątkowego dania. Jednak niektórzy smakosze nie są skorzy do zajadania zupy, w której jednym z głównych składników są podroby. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zastąpić je wybornymi grzybami.

Kotlety schabowe w wyjątkowej odsłonie
12.04.2021 02:00 Genialny sposób Kuronia na soczyste kotlety schabowe

Nie da się ukryć, że kotlety schabowe zajmują szczególne miejsce w polskich kulinariach. Niektórzy smakosze nie wyobrażają sobie udanego tygodnia bez tego dania. Oczywiście najlepiej wypadają kotlety schabowe o soczystym wnętrzu. Jak to osiągnąć?

Sałatka jarzynowa, która nie ma sobie równych
09.03.2021 01:00 Jak długo można przechowywać sałatkę jarzynową?

Sałatka jarzynowa prawdopodobnie wywodzi się z Rosji, gdzie została wymyślona przez pewnego moskiewskiego szefa kuchni w XIX wieku. Choć w tamtych czasach była ona daniem ekskluzywnym i składającym się z delikatesów, na przestrzeni lat rozprzestrzeniła się do wielu innych krajów. W Polsce popularność zdobyła w czasach PRL-u, kiedy proste warzywne składniki pozwalały gotować ją każdemu Polakowi. Do dzisiaj uwielbiamy ją jeść podczas wielu okazji, choć metody jej przygotowania różnią się w zależności od regionu kraju.

Ogórkowa w przepysznej odsłonie
02.03.2021 01:00 Najlepsza ogórkowa według Kuronia krok po kroku

Nie da się ukryć, że zupa ogórkowa jest jednym z najznakomitszych szlagierów swojskiej kuchni. Przepis Jakub Kuronia pozwoli nam na przygotowanie jej w przepysznej odsłonie. Wyborna ogórkowa z pewnością zachwyci domowników.

Gołąbki w przepysznej odsłonie
21.02.2021 01:00 Przepis Jakuba Kuronia na obłędne gołąbki z kapusty włoskiej

Wyśmienite gołąbki potrafią nas przyprawić o szybsze bicie serca. Nietrudno napotkać smakoszy, którzy z miłą chęcią spałaszowaliby taki specjał. Niektórzy zastanawiają się, czy kapusta włoska nadaje się na gołąbki.

Zupa ogórkowa czy szczawiowa
02.02.2021 01:00 Obłędny przepis Kuronia na zupę ogórkową

Zupa ogórkowa bywa mylnie brana za szczawiową. Oba dania wyglądają bardzo podobnie i łatwo o pomyłkę. Dziś skoncentrujemy się na specjale, który swój wyjątkowy smak zawdzięcza ogórkom. Jak przygotowuje go Jakub Kuroń?

Zupa pomidorowa od Kuronia
18.01.2021 01:00 Jakub Kuroń podał najlepszy przepis na zupę pomidorową. Z pewnością zachwyci całą rodzinę

Zupa pomidorowa jest prawdziwym szlagierem naszej rodzimej kuchni. Wielu smakoszy mogłoby jeść ją praktycznie codziennie. Wielbiciele pomidorówki z pewnością powinni zwrócić uwagę na recepturę Jakuba Kuronia. Taka zupa z pewnością zachwyci najbliższych.

  • 1
  • 2