TVN zaskoczył telewidzów
Facebook / @KuchenneRewolucjeTVN

Tylko pierwszy odcinek będzie darmowy, za resztę trzeba zapłacić. Kontrowersyjny powrót "Kuchennych rewolucji"

TVN podjął wyjątkowo kontrowersyjną decyzję, która dla wielu Polaków z pewnością jest mocno niezrozumiała. Najnowszy sezon "Kuchennych Rewolucji" pojawi się już 14 stycznia za tydzień, lecz najwięksi fani cotygodniowego zasiadania przed telewizorem mogą być zawiedzeni. Stacja ogłosiła bowiem, że show będzie z początku dostępne do oglądania jedynie przez Internet. Dopiero w wiosennej ramówce znajdziemy je na antenie telewizji TVN.

TVN nie pozostawił swoich widzów bez rozrywki, a jednym z najważniejszych portalów stacji są "Kuchenne Rewolucje" prowadzone przez Magdę Gessler. Choć program ten kojarzy się bezpośrednio z telewizją, najnowsze odcinki będzie można obejrzeć jedynie przez Internet.

Pierwsze sześć odcinków nowej edycji „Kuchennych rewolucji” trafi do biblioteki Playera już 14 stycznia. Pierwszy epizod będzie udostępniony w ofercie bezpłatnej. Kolejne premierowe wydania programu publikowane będą w każdy czwartek. - napisano na stronie kuchennerewolucje.tvn.pl

TVN zaskoczył fanów Magdy Gessler

"Kuchenne Rewolucje" są jednym z najbardziej lubianych show w polskiej telewizji. Swojego czasu Magda Gessler wraz ze swoją filmową ekipą przykuwali tysiące widzów przed telewizorami - od początku tego roku sytuacja uległa diametralnej zmianie.

Jak czytamy na stronie kuchennerewolucje.tvn, pierwszy odcinek najnowszego sezonu będzie całkowicie darmowy. Każdy z dostępem do Internetu będzie mógł zobaczyć premierowy epizod zmagań Magdy Gessler. Jeśli jednak zaciekawią nas jej przygody, kolejne odcinki, dostępne co czwartek, będą do obejrzenia po zapłaceniu.

Gigantyczny błąd podczas obierania ogórków. Wystarczy zacząć od złej strony i stają się niejadalneGigantyczny błąd podczas obierania ogórków. Wystarczy zacząć od złej strony i stają się niejadalneCzytaj dalej

Taka decyzja zszokować może najbardziej tradycyjnych telewidzów, którzy nigdy nie korzystali z internetowych portali z treściami wideo. Z drugiej strony młodsza część widowni z pewnością doceni taki ruch, gdyż dla nich takie nowoczesne rozwiązania są znacznie wygodniejsze.

Nie oznacza to jednak, że show nie wróci na antenę zupełnie. Cały sezon, w normalnym trybie będziemy mogli obejrzeć już w wiosennej ramówce. Do tego czasu, kilka pierwszych odcinków będzie już znanych przez użytkowników platformy player.

O czym będzie pierwszy, darmowy odcinek?

Podczas pierwszego odcinka ekipa Magdy Gessler przyjedzie do Barlinka, małego miasteczka w województwie zachodniopomorskim, w centrum którego znajduje się lokal o nazwie Wielkopolanka - historia restauracji zaczyna się jeszcze przed wojną, a 5 lat temu kupiona została przez Olgę.

Niestety, aby móc zakupić gastronomię, kobieta wzięła ogromny kredyt, którego bajońskie sumy spłat bardzo obciążają właścicielkę. Słabo prosperująca restauracja nie radzi sobie, a niewielkie zarobki wpędzają Olgę w kolejne długi. Do tego dochodzą problemy z ZUS-em oraz skarbówką.

Kobiecie pomaga jej partner, który z powodu uzależnienia potrafi znikać na kilka dni. Pomoc oferuje jej także 15-letnia córka i jej 18-letni chłopak. To właśnie młoda dziewczyna zdecydowała się zgłosić do Magdy Gessler po pomoc. Miejmy nadzieję, że gwiazda TVN-u doprowadzi Wielkopolankę do ładu, który pozwoli Oldze odetchnąć pełną piersią.

Chcesz poznać więcej ciekawostek ze świata kulinariów? Zajrzyj do tego tekstu, z którego dowiesz się, w jaki sposób przechowywać mąkę. W tym artykule wyjaśniamy, jak najszybciej obrać korzeń imbiru.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: se.pl, wirtualnemedia.pl, kuchennerewolucje.tvn

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł