Smakosze.pl
TVN zaskoczył telewidzów

Facebook / @KuchenneRewolucjeTVN

Tylko pierwszy odcinek będzie darmowy, za resztę trzeba zapłacić. Kontrowersyjny powrót "Kuchennych rewolucji"

9 Stycznia 2021

(Ostatnia zmiana: 6 Maja 2021)

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

TVN podjął wyjątkowo kontrowersyjną decyzję, która dla wielu Polaków z pewnością jest mocno niezrozumiała. Najnowszy sezon "Kuchennych Rewolucji" pojawi się już 14 stycznia za tydzień, lecz najwięksi fani cotygodniowego zasiadania

TVN nie pozostawił swoich widzów bez rozrywki, a jednym z najważniejszych portalów stacji są "Kuchenne Rewolucje" prowadzone przez Magdę Gessler. Choć program ten kojarzy się bezpośrednio z telewizją, najnowsze odcinki będzie można obejrzeć jedynie przez Internet. 

Pierwsze sześć odcinków nowej edycji „Kuchennych rewolucji” trafi do biblioteki Playera już 14 stycznia. Pierwszy epizod będzie udostępniony w ofercie bezpłatnej. Kolejne premierowe wydania programu publikowane będą w każdy czwartek. - napisano na stronie kuchennerewolucje.tvn.pl

TVN zaskoczył fanów Magdy Gessler

"Kuchenne Rewolucje" są jednym z najbardziej lubianych show w polskiej telewizji. Swojego czasu Magda Gessler wraz ze swoją filmową ekipą przykuwali tysiące widzów przed telewizorami - od początku tego roku sytuacja uległa diametralnej zmianie. 

Jak czytamy na stronie kuchennerewolucje.tvn, pierwszy odcinek najnowszego sezonu będzie całkowicie darmowy. Każdy z dostępem do Internetu będzie mógł zobaczyć premierowy epizod zmagań Magdy Gessler. Jeśli jednak zaciekawią nas jej przygody, kolejne odcinki, dostępne co czwartek, będą do obejrzenia po zapłaceniu.

Taka decyzja zszokować może najbardziej tradycyjnych telewidzów, którzy nigdy nie korzystali z internetowych portali z treściami wideo. Z drugiej strony młodsza część widowni z pewnością doceni taki ruch, gdyż dla nich takie nowoczesne rozwiązania są znacznie wygodniejsze. 

Nie oznacza to jednak, że show nie wróci na antenę zupełnie. Cały sezon, w normalnym trybie będziemy mogli obejrzeć już w wiosennej ramówce. Do tego czasu, kilka pierwszych odcinków będzie już znanych przez użytkowników platformy player.

O czym będzie pierwszy, darmowy odcinek?

Podczas pierwszego odcinka ekipa Magdy Gessler przyjedzie do Barlinka, małego miasteczka w województwie zachodniopomorskim, w centrum którego znajduje się lokal o nazwie Wielkopolanka - historia restauracji zaczyna się jeszcze przed wojną, a 5 lat temu kupiona została przez Olgę.

Niestety, aby móc zakupić gastronomię, kobieta wzięła ogromny kredyt, którego bajońskie sumy spłat bardzo obciążają właścicielkę. Słabo prosperująca restauracja nie radzi sobie, a niewielkie zarobki wpędzają Olgę w kolejne długi. Do tego dochodzą problemy z ZUS-em oraz skarbówką. 

Kobiecie pomaga jej partner, który z powodu uzależnienia potrafi znikać na kilka dni. Pomoc oferuje jej także 15-letnia córka i jej 18-letni chłopak. To właśnie młoda dziewczyna zdecydowała się zgłosić do Magdy Gessler po pomoc. Miejmy nadzieję, że gwiazda TVN-u doprowadzi Wielkopolankę do ładu, który pozwoli Oldze odetchnąć pełną piersią. 

Chcesz poznać więcej ciekawostek ze świata kulinariów? Zajrzyj do tego tekstu, z którego dowiesz się, w jaki sposób przechowywać mąkę. W tym artykule wyjaśniamy, jak najszybciej obrać korzeń imbiru. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: se.pl, wirtualnemedia.pl, kuchennerewolucje.tvn

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Magda Gessler

Show-biznes od kuchni

Magda Gessler dementuje fałszywe informacje na swój temat

Czytaj więcej >
Kanapka

Show-biznes od kuchni

Oburzające zdarzenie w Pendolino. Poseł dostał spleśniałe kanapki

Czytaj więcej >
Eleganckie danie

Show-biznes od kuchni

Ile kosztują potrawy w restauracji Kuby Wojewódzkiego?

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Justyna Żyła napisała kulinarnego e booka. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem

Show-biznes od kuchni

Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała pierwsze fragmenty nowego sezonu Kuchennych Rewolucji

Czytaj więcej >