Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Kuchenne Rewolucje

Kuchenne Rewolucje

Kuchenne Rewolucje - kulinarny hit TVN. Prowadząca go Magda Gessler przywraca blask źle prosperującym restauracjom.

restauracja
13.04.2024 19:14 Zaskakujący finał „Kuchennych Rewolucji”. Gessler zrobiła wyjątek dla uczestniczki

Pani Jowita będzie długo pamiętać Kuchenne Rewolucje prowadzone przez Magdę Gessler. Właścicielka restauracji, która brała udział w programie, otrzymała niezwykłą szansę od Magdy Gessler. Gwiazda TVN zrobiła wyjątek dla uczestniczki programu. 

Magda Gessler i Tadeusz Muller
10.04.2024 09:13 Syn Magdy Gessler w zupełnie nowej roli. Tym razem nie chodzi o gastronomię

Syn Magdy Gessler - Tadeusz Muller - zaistnieje w nowej roli. Tym razem gastronomia schodzi na dalszy plan, a do gry wkracza polityka. Wybój znanego kucharza jest bardzo zaskakujący i nieoczywisty. O co dokładnie chodzi?

Magda Gessler
15.03.2024 15:21 Gessler przerwała Kuchenne Rewolucje. Gwiazda nie wytrzymała „Kończymy rozmowę”

W najnowszym odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler była zmuszona przetrwać program. To co zastała w warszawskiej restauracji Karpielówka, przerosło jej najśmielsze oczekiwania. Nie chodziło tylko o jedzenie. Czy program zakończył się pomyślnie dla właściciela? 

rosół
26.02.2024 14:32 Zamówił rosół w restauracji po Kuchennych Rewolucjach. Spróbował i od razu wydał werdykt

Znany youtuber odwiedził restaurację, która przeszła prawdziwą kulinarną metamorfozę. Przeprowadziła ją przed laty Magda Gessler w Kuchennych Rewolucjach. Jak smakował rosół w tym zakopiańskim lokalu? Youtuber ocenił go tylko jednym słowem.

Książulo je schabowego
14.12.2023 18:36 Kupił schabowego w restauracji po Kuchennych Rewolucjach. Tego już nie wytrzymał, musiał iść do kuchni

Magda Gessler jako gospodyni Kuchennych rewolucji jest nie tylko pomysłodawczynią zmian w kartach i wystroju wielu lokali, lecz także żywą reklamą, która przyciąga do odmienionych restauracji nowych gości, czasem nawet z daleka. Tak było w wypadku Baru u Grochowej w Poznaniu, który zachęcił do wizyty youtubera Książula. Ten zamówił schabowego, który nim wstrząsnął.

Kuchenne Rewolucje ustawione
21.11.2023 11:13 Sprawdził czy degustacje w Kuchennych Rewolucjach są ustawione. Nie mieści się w głowie, co wyszło na jaw

Kuchenne Rewolucje potrafią być inspirujące nie tylko pod względem kulinarnym. Jeden z YouTuberów wpadł na pomysł, by sprawdzić, czy degustacje przed kamerami nie są czasem planowane tak, aby wypadały dobrze. Wiemy, co zrobił i jakie były efekty.

oburzona Magda Gessler
03.11.2023 18:32 Pierwsza taka sytuacja w historii Kuchennych rewolucji. Widzowie czegoś takiego nie widzieli

Najnowszy odcinek Kuchennych Rewolucji dostarczył widzom niemałych emocji. Magda Gessler doprowadzona została do skraju wytrzymałości. Wszystkiemu winna była postawa właściciela oraz pracowników odwiedzonego przez nią lokalu. Finału tej metamorfozy nikt się nie spodziewał.

Kuchenne Rewolucje
22.09.2023 10:57 Takich Kuchennych Rewolucji jeszcze nie było. Widzowie nie kryli łez. „Najlepszy odcinek jaki oglądałam”

Młody mężczyzna z Ukrainy przeszedł wiele w swoim kraju, by odkryć sens życia w gotowaniu, w Polsce. Magda Gessler w Kuchennych Rewolucjach przybliżyła historię 22-letniego Ukraińca i pomogła mu zrewolucjonizować lokal gastronomiczny i życie. Widzowie są pewni, takich Kuchennych Rewolucji jeszcze nie było.

Restauracja z Kuchennych Rewolucji zamyka się
04.09.2023 17:41 Brali udział w Kuchennych Rewolucjach. Właśnie przekazali fatalne wieści, miało być inaczej

Restauracja odmieniona w Kuchennych Rewolucjach niestety się zamyka. Decyzja została przekazana niedawno i z pewnością zaskoczyła krakowskich entuzjastów kuchni francuskiej. Właścicielka podała powody.

spłonęła restauracja po Kuchennych Rewolucjach
13.08.2023 18:40 Dramat w restauracji po Kuchennych Rewolucjach. Właściciel został przewieziony do szpitala

Pod Poznaniem doszło do straszliwych wydarzeń. Restauracja, które swego czasu zabłysnęła w Kuchennych Rewolucjach spłonęła. W wyniku działania ognia ucierpiał nie tylko lokal. Na profilu restauracji zamieszczony został wzruszający post, opisujący sytuację.

koniec Kuchennych Rewolucji
02.07.2023 22:09 Koniec Kuchennych Rewolucji? Gessler mówi jasno, fani niedowierzają

Magda Gessler odpowiedziała na trudne pytanie. Po 13 latach prowadzenia Kuchennych Rewolucji nadszedł czas na podjęcie trudnej decyzji. Restauratorka stawia sprawę jasno, jeśli chodzi o jej przyszłość na planie. Mimo zbliżających się 70 urodzin nie zamierza rezygnować z pomagania lokalom gastronomicznym.

Kuchenne Rewolucje
28.06.2023 08:49 Poszli do Kuchennych Rewolucji, przeżyli rozczarowanie. Gessler nie będzie dumna

Magda Gessler zmienia świat polskiej gastronomii. Znana restauratorka w Kuchennych Rewolucjach pomaga wielu lokalom. Jednak nie zawsze jej pomysły się sprawdzają na dłuższą metę. Przekonała się o tym Gospoda Kwaśnica. Restauracja przeżywa kryzys.

restauracja
26.06.2023 18:12 Odwiedziła restaurację po Kuchennych Rewolucjach. To ją najbardziej rozczarowało

Kuchenne Rewolucje od lat cieszą się popularnością i sympatią widzów. Magda Gessler spieszy z pomocą restauratorom, którzy borykają się z trudnościami, brakiem gości i niesmacznym menu. Łomżyński lokal Malowane pierogi przeszedł gruntowną przemianę. Jednak nie wszystkim gościom ona odpowiada. 

restauracja po Kuchennych Rewolucjach z Gessler
20.06.2023 15:15 Jest źle. Kuchenne Rewolucje okazały się klapą. Po pomocy Gessler lokal świeci pustkami

Drewniana chata w centrum Częstochowy świeci pustkami. Gości nie zachęca nawet tekturowa Gessler, która stoi przy wejściu. Mimo udanych Kuchennych Rewolucji i pozytywnych opinii samej restauratorki, Gospoda Kwaśnica nie może się pochwalić dużym ruchem. Tym razem nie zawiniła słaba jakość jedzenia.

dramat w Kuchennych Rewolucjach
28.05.2023 17:38 Smutny finał Kuchennych Rewolucji. „Strasznie mi przykro”

Ostatni odcinek Kuchennych Rewolucji przyniósł niemało emocji. Magda Gessler odwiedziła funkcjonujący w Łodzi lokal serwujący pizzę oraz kebab. Mimo wzmożonych wysiłków prowadzącej knajpie nie udało się pomóc. Na drodze do sukcesu stanął krnąbrny właściciel.

restauracja Magdy Gessler
27.05.2023 11:22 U innych widzi wiele do poprawy. Czy słynna restauracja Magdy Gessler wymaga Kuchennych Rewolucji?

Magda Gessler znana jest ze swoich wysokich wymagań. Goszczące ją restauracje czeka nie lada sprawdzian. Czy słynna restauratorka podobne wytyczne stosuje w swoim lokalu? Przyjrzyjmy się bliżej słynnej restauracji „U Fukiera”.

Kuchenne Rewolucje krytykowane
21.05.2023 12:36 Superniania włączyła Kuchenne Rewolucje i zamarła. Padły mocne słowa

Kuchenne Rewolucje zostały skrytykowane. Na temat programu z Magdą Gessler wypowiedziała Superniania, czyli Dorota Zawadzka. Ekspertka z zakresu psychologii skrytykowała występujące w programie przekleństwa. 

Magda Gessler we Wrocławiu
18.05.2023 13:30 Nie pomógł nawet sukces w Kuchennych Rewolucjach. Restaurację dobiły rachunki

Magda Gessler, gwiazda Kuchennych Rewolucji, bywa przysłowiową- ostatnią deską ratunku dla restauratorów, którzy borykają się z problemami. Właściciele restauracji nie mają gości w swoich lokalach, a co za tym idzie, nie zarabiają. Wizyta gwiazdy TVN nie na długo niestety pomogła restauracji Margaret z Wrocławia. Lokal dobiły rachunki.

danie w restauracji Beka w Pucku
16.05.2023 22:50 Sprawdzili po 10 latach restaurację po Kuchennych Rewolucjach. Padł 1 poważny zarzut

„Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler już od lat wprowadzają spore zamieszanie w świat polskiej gastronomii. Taką kulinarną metamorfozę przeszła w 2013 roku restauracja „Beka” w Pucku. Czy wyszło to lokalowi na dobre? Co możemy zjeść w restauracji, której postanowiła pomóc Magda Gessler?

najlepszy sposób na ciasto do pierogów
10.05.2023 21:34 Gessler nigdy nie dodaje go do ciasta na pierogi. Przez ten składnik się rozpada

Mamy opinię największego kulinarnego eksperta. Magda Gessler raz na zawsze rozstrzygnęła spór o przepis na ciasto na pierogi. Celebrytka, gdy sama przyrządza tę potrawę, absolutnie nie dodaje do ciasta oleju. Przez ten składnik pierogi po ugotowaniu po prostu się rozpadają.

Magda Gessler przeprowadziła kolejne Kuchenne Rewolucje
05.05.2023 11:35 Te Kuchenne Rewolucje przeraziły Gessler. Zarzuciła „przestępstwa kulinarne”

Magda Gessler przeżyła chwile grozy. W poznańskiej edycji Kuchennych Rewolucji spotkał ją prawdziwy kulinarny koszmar. Nieciekawe wnętrze i kiepskiej jakości potrawy były zaledwie wstępem do tego, o miało się wydarzyć. Czy gwiazda udźwignęła postawione przed nią zadanie?

Kuchenne Rewolucje we Wrocławiu
29.04.2023 13:08 „Tu jest jak u złej macochy". Gessler znowu grzmi w Kuchennych Rewolucjach

Nerwy Magdy Gessler znów zostały wystawione na ciężką próbę. Wszystko przez jedną z wrocławskich restauracji, która wzięła udział w odcinku Kuchennych Rewolucji. Nazwa „Nie ma jak u mamy" okazała się tak daleka od prawdy, jak to tylko możliwe. Jak królowa gotowania zniosła tę konfrontację?

Afera po ostatnim odcinku programu Kuchenne Rewolucje
21.04.2023 11:18 „Niedobrze mi". Tym razem w Kuchennych Rewolucjach problemem nie było jedzenie

„Kuchenne Rewolucje” zawitały do pizzerii w Trzcielu. W ostatnim odcinku kultowego programu Magdy Gessler nie obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji. Jedzenie było średnie, jednak to nie ono było największym problemem.

Szokujące sceny w Kuchennych Rewolucjach
07.04.2023 15:09 Szok w Kuchennych Rewolucjach. Gessler puściły hamulce, padły ostre słowa

Magda Gessler wyłożyła kawę na ławę. W najnowszym odcinku Kuchennych Rewolucji w ostrych słowach zwróciła się do jednej z uczestniczek programu. Komentarz dotyczył konkretnie wagi ciała młodej dziewczyny. Nie było to jednak jedyny zarzut, jaki musiała wytoczyć prowadząca.

Kuchenne Rewolucje w Witnicy
31.03.2023 14:21 Nikt wcześniej tak nie uraził Gessler. Tego w Kuchennych Rewolucjach jeszcze nie było

Kuchenne Rewolucje są programem pełnym emocji. Ostatni odcinek show zaskoczył samą Magdę Gessler, która w restauracyjnej kuchni znalazła swoją podobiznę. Figurka była wykonana z pora i nie przypadła do gustu restauratorce.  

jedzenie w restauracji po Kuchennych Rewolucjach
28.03.2023 18:08 Odwiedził restaurację po Kuchennych Rewolucjach. Zupełnie nie zgodził się z opinią Gessler

Zastanawiacie się czasem, jak smakuje jedzenie w restauracji, która przeszła Kuchenne Rewolucje? Youtuber z kanału KSIĄŻULO postanowił sprawdzić to na własnej skórze. Okazało się, że nie wszystko wygląda tak różowo, jak Magda Gessler obiecywała na antenie. Za skórę zalazła smakoszowi szczególnie klasyczna, włoska carbonara.

Awantura w „Kuchennych Rewolucjach”
24.03.2023 12:09 Ostra awantura w „Kuchennych Rewolucjach”. Jeszcze nikt tak nie obraził Gessler

Magda Gessler odwiedziła jedną z wrocławskich restauracji. „Kuchenne Rewolucje” nie przebiegły jednak spokojnie. Nie obyło się bez ostrej wymiany zdań i awanturą z właścicielem lokalu. Mało brakło, a rewolucja by się nie odbyła.

Magda Gessler zwróciła uwagę na szynkę
14.03.2023 21:28 Kazała kelnerce przeczytać skład szynki. Na koniec Gessler mogła zrobić tylko jedno

Magda Gessler ceni wysoką jakość produktów. Szynka, którą na pizzy zaserwował jej jeden z lokali, miała taki skład, że jej zdaniem zasłużyła tylko na jedno — wyrzucenie. Gwiazda ponownie rzuciła talerzami.