Smakosze.pl
piekarnik

canva/belchonock

Ukryta funkcja piekarnika

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Piekarnik to niezbędny sprzęt, który absolutnie jest niezbędny w każdej kuchni. Okazuje się, że kryje on w sobie wiele niespodzianek. Naprawdę warto je poznać, a później ułatwić swoje codzienne funkcjonowanie. Jeden trick cieszy się szczególnie dużą popularnością w serwisie społecznościowym TIK TOK.

Piekarnik to sprzęt, którego nie może zabraknąć w absolutnie każdej kuchni. Jednak jego czyszczenie jest obowiązkiem, który może nas nieźle wyprowadzić z równowagi. W internecie rekordy popularności bije filmik, który może naprawdę ułatwić tę kwestię.

Sekretny przycisk w piekarniku

Czyszczenie piekarnika nie należy do łatwych zadań. Najlepiej robić to oczywiście po każdym użyciu, ale nie zawsze jest to możliwe. Czasem odkładamy tę czynność tygodniami, przez co później jeszcze trudniej oczyścić nasz sprzęt.

Najbardziej problematyczne wydaje się wyczyszczenie szyby piekarnika, która paruje i niestety może pojawić się na niej sporo wycieków. Okazuje się, że bez problemu można ją po prostu wyjąć za pomocą specjalnego przycisku.

W ostatnim czasie prawdziwe rekordy popularności na TikToku bije film, z którego można się dowiedzieć jak ekspresowo wyjąć szybkę i oczyścić nasz piekarnik. Efekt naprawdę przechodzi wszelkie pojęcie!

Zaskakujący trick

Monika DecAutor

Wydawczyni portalu Smakosze.pl. Codziennie zbiera dla Was najlepsze przepisy i kulinarne ciekawostki. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. W wolnych chwilach gotuje, podróżuje i czyta książki.Chcesz się ze mną skontak

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Porady

Jak rozmrozić filet z ryby w 5 minut?

Czytaj więcej >

Porady

Jak wyczyścić przypaloną patelnię?

Czytaj więcej >

Porady

Jak zagęścić pomidorową, żeby nie była tłusta?

Czytaj więcej >
zbieranie grzybów

Porady

Jakich zasad przestrzegać podczas grzybobrania?

Czytaj więcej >
kawa z przyprawami

Porady

Dlaczego warto dodać do kawy kurkumę?

Czytaj więcej >
Otwieranie słoika

Porady

Jak z łatwością otworzyć słoik?

Czytaj więcej >