Smakosze.pl
piekarnik

canva/belchonock

Ukryta funkcja piekarnika

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Piekarnik to niezbędny sprzęt, który absolutnie jest niezbędny w każdej kuchni. Okazuje się, że kryje on w sobie wiele niespodzianek. Naprawdę warto je poznać, a później ułatwić swoje codzienne funkcjonowanie. Jeden trick cieszy się szczególnie dużą popularnością w serwisie społecznościowym TIK TOK.

Piekarnik to sprzęt, którego nie może zabraknąć w absolutnie każdej kuchni. Jednak jego czyszczenie jest obowiązkiem, który może nas nieźle wyprowadzić z równowagi. W internecie rekordy popularności bije filmik, który może naprawdę ułatwić tę kwestię.

Sekretny przycisk w piekarniku

Czyszczenie piekarnika nie należy do łatwych zadań. Najlepiej robić to oczywiście po każdym użyciu, ale nie zawsze jest to możliwe. Czasem odkładamy tę czynność tygodniami, przez co później jeszcze trudniej oczyścić nasz sprzęt.

Najbardziej problematyczne wydaje się wyczyszczenie szyby piekarnika, która paruje i niestety może pojawić się na niej sporo wycieków. Okazuje się, że bez problemu można ją po prostu wyjąć za pomocą specjalnego przycisku.

W ostatnim czasie prawdziwe rekordy popularności na TikToku bije film, z którego można się dowiedzieć jak ekspresowo wyjąć szybkę i oczyścić nasz piekarnik. Efekt naprawdę przechodzi wszelkie pojęcie!

Zaskakujący trick

Podobne artykuły

naleśniki ciasto

Porady

Jak zrobić idealne ciasto na naleśniki?

Czytaj więcej >

Porady

Ukryta funkcja kas samoobsługowych

Czytaj więcej >

Porady

Jak wykorzystać liście chrzanu w kuchni?

Czytaj więcej >
Szypułki truskawek mają pewne sekrety

Porady

Czy szypułki z truskawek są jadalne?

Czytaj więcej >
Grzyby o odpychającej goryczy

Porady

Goryczak żółciowy - grzyb, którego lepiej omijać

Czytaj więcej >
kawa w upały

Porady

Czy można pić kawę w upalne dni?

Czytaj więcej >