Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce powariowali. Od dziś kiełbasę dostaniesz gratis, wystarczy spełnić 2 warunki
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 16.05.2024 11:43

W Biedronce powariowali. Od dziś kiełbasę dostaniesz gratis, wystarczy spełnić 2 warunki

Biedronka
Fot. Marek BAZAK/East News

Biedronka znów kusi klientów atrakcyjnymi promocjami. Od dziś, czyli od 16.05 możesz dostać kiełbasę za darmo. Jednak musisz spełnić te dwa warunki. Wyjaśniamy, co należy zrobić, żeby skorzystać z tej promocji.

Promocja na wszystkie kiełbasy

Już od dziś, czyli 16.06 w Biedronce warto kupić kiełbasy Morliny. Obowiązuje na nie promocja 1+1 gratis, która potrwa aż do soboty 18.05. Mogą z niej skorzystać klienci Biedronki, którzy spełnią dwa warunki. Pierwszy to posiadanie karty Moja Biedronka lub korzystanie z aplikacji. 

Drugi warunek to zakup dwóch produktów firmy Morliny. Wówczas jedną kiełbasę otrzymamy gratis. Biedronka wprowadziła tu limit dzienny 2 produktów, czyli otrzymujemy maksymalnie jeden gratis. Kiełbasy Morliny można dowolnie mieszać

kiełbasa
Fot. Canva/arfo
Weź masło i wbij w nie ząbki czosnku. Za ten patent ktoś powinien dostać nagrodę

Jakie promocje w Biedronce od 16.05?

Również dziś, czyli 16.05 rusza promocja na mleko UHT 3,2% Wypasione Mlekovita. Przy zakupie 3 produktów za mleko zapłacimy 41% taniej niż zwykle. Wcześniej 1 litr mleka tej firmy kosztował 4,19 zł za opakowanie. Natomiast teraz w promocji, z której mogą skorzystać klienci posiadający kartę Moja Biedronka lub aplikację, litr mleka kosztuje 2,45 zł.

To cena za 1 litr mleka przy zakupie 3 opakowań. Biedronka wprowadziła tu limit dzienny 12 opakowań na kartę Moja Biedronka. Promocja potrwa do 18.05, czyli do soboty. Również od dziś, czyli od 16.05 możemy skorzystać z promocji 1+1 gratis na świeży filet z piersi kurczaka pakowany próżniowo, Kraina Mięs, Mega Paka. Biedronka wprowadziła tu limit 2 opakowań dziennie, czyli jedno opakowanie gratis na transakcję. 

W Biedronce taniej kupisz cukier

Od 16.05 aż do 18.05 możemy skorzystać z promocji 2+1 gratis na cukier różnych firm. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie karty Moja Biedronka lub aplikacji. Z nimi za jedno opakowanie cukru zapłacimy 2,99 zł przy zakupie 3 opakowań cukru. Cena regularna cukru w Biedronce wynosi 4,49 zł za kilogram. 

Również od dziś kupimy arbuza na wagę. Za kilogram zapłacimy 3,49 zł, czyli o 50% taniej niż wcześniej. Cena regularna arbuza to 6,99 zł/kg. Warto w Biedronce zwrócić też uwagę na rzodkiewki. Kupimy je teraz w promocji 1+1 gratis. Za pęczek zapłacimy 1,50 zł przy zakupie dwóch pęczków rzodkiewek. Pisaliśmy o tym, jak zrobić pizzę bez mąki. Radziliśmy, jak zrobić fasolkę po bretońsku z wyjątkowym mięsem. 

rzodkiewki
Fot. Canva/glhfineart