Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Wyjątkowa spożywcza oferta Lidla na 11 listopada
Monika Dec
Monika Dec 09.11.2021 01:00

Wyjątkowa spożywcza oferta Lidla na 11 listopada

EN 01486748 0026 (1)
EAST NEWS/Marek BAZAK

11 listopada obchodzimy nie tylko Święto Niepodległości, ale również Dzień Świętego Marcina. Jest to wyjątkowe święto bogate w tradycyjne smaki. Z tej okazji Lidl przygotował specjalną ofertą. Od poniedziałku 8 listopada w ofercie sieci znajduje się wyjątkowe produkty wytworzone zgodnie z oryginalnymi recepturami. Znamy szczegóły oferty.

Lidl po raz kolejny zaskoczył swoich stałych klientów. Tym razem sieć przygotowała wyjątkową ofertę z okazji nadchodzącego Dnia Świętego Marcina. Jest ono szczególnie hucznie obchodzone w Wielkopolsce, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieszkańcy innych regionów również skosztowali wyjątkowych, lokalnych specjałów. Co znajduje się w ofercie sieci?

Nietypowa spożywcza oferta Lidla z okazji 11 listopada

Od 8 listopada w Lidlu możemy kupić kultowe rogale świętomarcińskie. Recepturę na ten niezwykły wypiek znajdziecie w tym artykule.Co ważne, oferowane przez sieć słodkości posiadają certyfikat "Chronione Oznaczenia Geograficzne". Kilogram rogalików kosztuje 19,95 zł.

W Dzień Świętego Marcina na naszych stołach bryluje również gęsina. Z tej okazji w Lidlu dostaniemy pierś lub nogę z gęsi za jedyne 29, 90 zł/kilogram. O tym, jak można ją przyrządzić dowiecie się z tego artykułu.

Projekt bez tytułu - 2021-11-09T184116.652

canva/ Bartosz Luczak

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: Lidl/

Tagi: