Smakosze.pl
Biedronka ma nowe godziny otwarcia

Jakub Kaminski/East News

Zmiana godzin otwarcia Biedronki w czasie długiego weekendu

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka jest jedną z największych sieci sklepów w Polsce, dlatego wielu klientów właśnie tam robi zakupy. Niestety, zbliżający się długi weekend może rozczarować część z nich. Choć wcześniej firma wydłuża godziny pracy, 3 czerwca w Boże Ciało sklepy będą zamknięte.

Biedronka jest ogromnym graczem na rynku sklepów spożywczych, a jej największym konkurentem jest prawdopodobnie sieć sklepów Lidl. Mnóstwo konsumentów miało nadzieję, że w najbliższe święto, czyli Boże Ciało, Biedronka pozostanie otwarta. 

Niestety, firma nie może wtedy funkcjonować z uwagi na zakaz handlu w święta. Z tego powodu Biedronka postanowiła wydłużyć godziny otwarcia dzień wcześniej w taki sposób, aby chętni mogli zrobić wszelkie potrzebne zakupy na cały następny dzień.

Jak będzie otwarta Biedronka w długi weekend?

Jak podaje portugalska sieć, ponad 100 sklepów będzie otwartych z wtorku na środę przez całą dobę. Po dokładne informacje warto wejść na oficjalną stronę firmy, na której wypisane są wszystkie godziny pracy placówek handlowych wokół ciebie.

Z kolei w środę, 2 czerwca, prawie 2200 sklepów będzie przyjmować klientów przynajmniej do godziny 23:00. W taki sposób można rozłożyć tłum klientów na cały dzień, dzięki czemu kolejki nie będą zbyt długie, a kasjerzy nie przepracują się.

W Boże Ciało sklepy będą zamknięte

3 czerwca, czyli święto Bożego Ciała, jest dniem niehandlowym - według prawa tego dnia mogą być jedynie czynne sklepy, w których za kasą usiądzie właściciel, lub placówka pełni również funkcję punktu pocztowego, w którym można odbierać i wysyłać paczki.

Nasz portal wypełniony jest informacjami, które mogą przypaść ci do gustu. Z tego artykułu dowiesz się, jak przygotować kotlety schabowe zupełnie inaczej niż tradycyjnie. W tym tekście zdradzamy ile pieniędzy, musiał zapłacić gość nadmorskiej restauracji za schab z ziemniakami i surówką.

Dla tych, którzy już w czwartek będą pozbawieniu wszelkiego prowiantu, mamy świetne wieści. Wybrane 50 sklepów sieci Biedronka otworzy się zaraz po północy 4 czerwca w piątek, więc każdy głodny lub spragniony będzie mógł ze spokojem wybrać się po potrzebne produkty.

Źródło: Jakub Kaminski/East News

Najbardziej atrakcyjne promocje w Biedronce

Z okazji długiego weekendu, Biedronka ma dla swoich najwierniejszych klientów wspaniałe rabaty i akcje promocyjne. Szczególnie zadowoleni będą fani piwa, gdyż już od dzisiaj można wyjść ze sporym zapasem tego chmielowego trunku. 

1 czerwca za zakup 9 butelek piw Hardmade, dostaje się kolejne 9 za okazaniem karty Moja Biedronka. 2 czerwca można będzie dostać 10 butelek Carlsberga, o ile wcześniej zakupimy taką samą ilość.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: superbiz.se.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor portalu Smakosze.pl. Pasję do gotowania rozpalił w nim Makłowicz. Swoje życie postanowił poświęcić kulinariom i dziennikarstwu. Pracował na wielu stanowiskach gastronomicznych. Prywatnie fan muzyki folkowej oraz sportów rowerowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

czosnek

Produkty

Jak powinno się kroić czosnek?

Czytaj więcej >
ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >
miód

Produkty

Czy można jeść skrystalizowany miód?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujący filmik z rybą w piekarniku podbija Internet

Czytaj więcej >