Biedronka ma nową niebywałą ofertę
Pink-Orange-Photography, Getty Images Pro

W Biedronce będą tańsze krokiety

Biedronka jest sklepem, w którym promocje są częstym zabiegiem - co chwilę klienci mogą skorzystać z ciekawych rabatów. Nie inaczej jest teraz - od 18 lutego w sieci Biedronka dostępne są krokiety w wyjątkowo niskiej cenie. Zarówno krokiety z mięsem jak i z kapustą i grzybami są dostępne w obniżonej cenie.

Biedronka ma w swojej ofercie mnóstwo produktów, a większość z nich wystawiona jest w niskich cenach. Zdarzają się jednak niekiedy tak duże okazje, że nawet tanie towary zostają zrabatowane. Dzięki temu jedno z najbardziej ulubionych dań Polaków kosztuje tylko kilka złotych.

Krokiety pojawiają się na naszych stołach głównie podczas świąt. To właśnie wtedy uwielbiamy zajadać się panierowanymi naleśnikami z pysznym farszem. Są one jednak na tyle smaczne, że wielu kupuje je przez cały rok.

Biedronka przeceniła krokiety i wiele innych produktów

Krokiety z mięsem Nasze Smaki, w opakowaniu o wadze 400 g kosztują jedynie 3,69 zł za paczkę. Trzeba jednak kupić dwie sztuki, aby koszt jednego opakowania wyniósł tak niewielką sumę. Identyczne warunki trzeba spełnić, aby kupić krokiety z kapustą i pieczarkami Nasze Smaki, 400 g, również za 3,69 zł za paczkę.

Poza krokietami w Biedronce jest jednak mnóstwo innych rabatów wartych uwagi prawdziwych smakoszy. Między innymi kopytka marki Nasze Smaki w opakowaniu o wadze 500 gramów kosztują tylko 3,49 zł przy zakupie dwóch sztuk.

Ukryta funkcja opiekacza do kanapekUkryta funkcja opiekacza do kanapekCzytaj dalej

Jeśli powyższe propozycje nie wystarczają, aby zaspokoić twoje potrzeby co do gotowych dań, warto kupić pizzę z kurczakiem i pieczarkami marki Donatello - kupując dwa opakowania, płaci się 9,49 zł za opakowanie.

Nie tylko gotowe dania

Jednym z najlepszych produktów, które są możliwe do kupienia w sklepach Biedronka, jest kiełbasa śląska marki Kraina Wędlin Na co dzień. Za kilogramowe opakowanie należy zapłacić tylko 8,90 złotych.

Chcesz poznać więcej ciekawych informacji ze świata kulinariów i gastronomii? Zajrzyj do tego artykułu, w którym wyjawiamy co o obecnej sytuacji restauracji myśli Wojciech Modest Amaro. Tutaj z kolei pokazaliśmy najlepszy przepis na tani i szybki obiad.

Innym świetnym produktem może być kiełbasa krakowska Olewnik w plastrach. Jedno opakowanie, które waży 90 gramów, kosztuje tylko 3,99 zł. Do tego warto zaopatrzyć się w kiełbasę parzoną szynkową marki Kraina Wędlin o wadze 250 g za 7,99 zł.

Planujesz bardziej wykwintny posiłek? Warto przygotować gulasz z wołowiny - danie pełne jest intensywnego smaku i niesamowitego aromatu. Mięso wołowe na gulasz marki Kraina Mięs o wadze 500 g to koszt rzędu 11,99 złotych za opakowanie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł