Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-06-28T115519.141

TRICOLORS/East News

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Robert Makłowicz został przyłapany na piciu wina w barze Marka Kondrata - dosiadł się do znajomych i zamówił lampkę białego trunku. Wcześniej dziennikarka rozmawiała z nim właśnie na temat alkoholu i powiedziała mu, że napoje o dużej zawartości procentów kojarzą się ze słabością. W efekcie Makłowicz zdenerwował się i odpowiedział, że najwyraźniej obracają się w innych kręgach.

Makłowicz jest znanym krytykiem kulinarnym, który w czasie swojej medialnej kariery dał się poznać jako znawca dobrych alkoholi, historii oraz wykwintnych dań. Polacy pokochali go za jego charakterystyczny styl bycia oraz zdolności gotowania.

Mimo ogólnej sympatii, jaką darzony jest smakosz, w jego życiu nie brakuje nieprzyjemnych sytuacji. Jakiś czas temu rozmawiał z dziennikarką, która nie szczędziła wobec niego dość ostrych słów.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Robert Makłowicz pije kulturalnie

Niedawno paparazzi Super Expressu zrobił zdjęcie Robertowi Makłowiczowi, jak ten delektuje się lampką białego wina w lokalu Marka Kondrata w Krakowie. Po chwili, gdy skończył podany mu alkohol, zdecydował się na zamówienie zwykłej wody.

Fotografia stała się mimo wszystko powodem, dla którego na portalu se.pl zamieszczono krótką wypowiedź smakosza, dotyczącą właśnie spożywania alkoholu w Polsce. Jest to odpowiedź na słowa dziennikarki, która stwierdziła, że "mocne trunki kojarzą się ze słabością, a niepicie stało się modne".

Projekt bez tytułu - 2021-06-28T130245.993

Otruła najbliższych czekoladą z arsenem

CZYTAJ DALEJ

- Najwyraźniej obracamy się w innych kręgach, bo ja takiej mody nie zauważyłem. Alkohol może być źródłem uzależnienia, ale myli pani picie alkoholu i pijaństwo. Przecież alkohol to jeden z symboli naszej kultury. Czy pani myśli, że Chrystus zamienił wodę w wino bezalkoholowe? - odpowiedział Makłowicz w jednym z wywiadów z se.pl

Kultura picia zmieniła się

Choć oczywiście problem alkoholowy dotyka tysiące Polaków, tak sama otoczka picia jest zupełnie inna niż 20 lat temu. Dzisiaj wiele osób decyduje się na kupowanie dobrych, drogich alkoholi, których konsumpcja jest znacznie mniejsza.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia, po których zmarło niemowlę w niemieckim szpitalu. Ten tekst poświęcony został doskonałej recepturze na zapiekanego w serowo-śmietanowym sosie kalafiora.

Makłowicz w tej samej rozmowie dodał, że dzisiaj panuje moda na alkohole rzemieślnicze, czego dowodem jest popularność najróżniejszych browarów regionalnych, czy festiwali, na których ludzie delektują się smakiem, znacznie ograniczając spożytą ilość.

Trzeba jednak pamiętać, że spożywanie alkoholu nie jest zdrowe i należy zachować umiar - w innym wypadku substancja ta wywołuje bardzo duże zmiany w organizmie, doprowadzając, chociażby do alkoholizmu.

obraz 2021-06-28 122630

Źródło: Screen zdjęcia umieszczonego w artykule na portalu se.pl

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: se.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

Czytaj więcej >
Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >