Biedronka w majówkę
Jakub Kaminski/East News

Godziny otwarcia Biedronki przed majówką

Majówka już niedługo. Wielu smakoszy uda się dziś na większe zakupy do supermarketów Biedronka. Należy jednak pamiętać, że sieć zmieniła godziny otwarcia swoich placówek. Czego możemy spodziewać się podczas wizyty w Biedronce?

Biedronka niejednokrotnie wywoływała spore zaskoczenie u swoich klientów. Tym razem za taki stan rzeczy odpowiada zmiana godzin otwarcia supermarketów. Wielu smakoszy może być zaskoczonych taką decyzją.

Godziny otwarcia supermarketów Biedronka przed majówką

Bez wątpienia Biedronka jest jednym z najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Codziennie odwiedzają ją smakosze, którzy szukają kulinarnych specjałów po korzystnych cenach. Dziś sklepy Biedronka będą funkcjonowały nieco inaczej.

Niedawno wspominaliśmy o niecodziennych promocjach, które przygotowała Biedronka przed weekendem majowym. Z pewnością taka oferta zainteresuje wielbicieli kulinariów. Zanim udamy się do supermarketów, powinniśmy wiedzieć, w jakich godzinach możemy zrobić zakupy.

Supermarkety Biedronka już 29 kwietnia były otwarte dłużej niż zazwyczaj. 2200 placówek zakończyło swoją pracę dopiero o 2:00 dnia 30 kwietnia. Trzeba przyznać, że takie zmiany mogły ułatwić smakoszom zrobienie większych zapasów.

Godziny otwarcia Biedronki przed majówkąGodziny otwarcia Biedronki przed majówkąCzytaj dalej

30 kwietnia również możemy spodziewać się wydłużenia godzin otwarcia sklepów Biedronka. W wielu z nich robienie zakupów będzie możliwe do 23:30. Oczywiście takim rozwiązaniem nie zostały objęte wszystkie supermarkety. Szczegóły można znaleźć na stronie sieci Biedronka. Opublikowano tam pełną listę sklepów wraz z godzinami ich otwarcia.

Biedronka w majówkę

(Canva / hxdyl)

Dlaczego Biedronka wydłuża godziny otwarcia?

Weekend majowy potrwa 4 dni. W tym czasie większość sklepów będzie objęta zakazem handlu. Tym samym musimy pogodzić się z tym, że zakupy spożywcze będą poza naszym zasięgiem przez ponad pół tygodnia.

Wydłużenie godzin otwarcia sklepów Biedronka pozwoli klientom na zrobienie zakupów w dogodnych dla nich czasie. Warto również zauważyć, że tego typu rozwiązanie ogranicza tłumy pojawiające się w supermarketach.

– Z uwagi na obecną sytuację, tegoroczną majówkę spędzimy w mniejszym gronie. Jej nieodłącznym elementem jest wypoczynek na świeżym powietrzu, a także grillowanie. W tygodniu przed majówką Biedronka zadbała o klientów podwójnie. Z jednej strony, jak co roku oferujemy bogaty asortyment produktów najlepszej jakości w niskich cenach, a z drugiej wydłużamy godziny otwarcia sklepów, aby każdy mógł wybrać się na zakupy w porze, jaką swobodnie wybierze powiedział, przytaczany przez portal Radio ZET, Paweł Stolecki będący dyrektorem operacyjnym sieci Biedronka.

Trzeba przyznać, że rozwiązanie sieci Biedronka wydaje się dobrym pomysłem. Nie pozostaje nam nic innego jak należycie przygotować się do weekendu majowego. W jego trakcie warto sięgnąć po przepis na przepyszne szaszłyki.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Radio ZET; Biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł