Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Jakubiak dołącza do składu jury MasterChef. Wiemy czyje miejsce zajmie
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 27.05.2023 21:21

Jakubiak dołącza do składu jury MasterChef. Wiemy czyje miejsce zajmie

nowe jury MasterChef
Instagram @masterchef_tvn ; Instagram @tomasz_jakubiak

Jury programu MasterChef przechodzi gruntowne modyfikacje. Wiemy już, że uczestników w najnowszej edycji oceniać będzie kucharz Tomasz Jakubiak. Czy oznacza to, że ktoś ze starej gwardii będzie musiał odejść? Uspokajamy- od tego sezonu skład sędziowski będzie liczył 4 osoby.

Zmiany w składzie jury programu MasterChef

Rozpoczęły się zdjęcia do 12 edycji programu MasterChef. Na jesieni widzów czeka niespodzianka nie tylko w postaci odświeżonego studia. Do kulinarnych fachowców dołączy dodatkowa osoba. Skład jury (którego powyższe zdjęcie pochodzi z profilu @masterchef_tvn na Instagramie) będzie więc liczył aż 4 członków.

Kulinarny talent show emitowany jest w Polsce od 2012 roku. Od tamtego czasu w skład komisji oceniającej uczestników wchodziła Magda Gessler, Michel Moran oraz Ania Starmach. Teraz wszystko się zmieni, a szeregi zasili Tomasz Jakubiak, którego powyższe zdjęcie pochodzi z jego oficjalnego profilu na Instagramie. Co wniesie do programu dowiemy się po wakacjach.

 

Zawiera witaminy z grupy B, a wielu omija ją szerokim łukiem. Koniecznie włącz to mięso do jadłospisu

Jaka przeszłość łączy Jakubiaka z programem MasterChef?

Jakubiak miał już okazję zetknąć się z programem. Wystąpił w nim gościnnie w 10 edycji jako juror w jednym epizodzie. Teraz jednak dostał angaż jako pełnoprawny sędzia, dzięki czemu będziemy mogli widzieć go w każdym odcinku nadchodzącej serii.

Tomasz Jakubiak miał także okazję sędziować w wersji programu dedykowanej dzieciom. W 2022 roku zastąpił Mateusza Gesslera w ramach MasterChef Junior. To doświadczenie na pewno dały mu odpowiednie kompetencje do oceniania dorosłych kucharzy-amatorów. Czekamy z niecierpliwością na efekty tej interesującej współpracy.

Kucharz zdobył popularność poza anteną TVN. Dał się poznać w serii autorskich programów realizowanych dla stacji Canal+. Zachwycał w nich pogodą ducha oraz przyjaznym usposobieniem. Czy te same cechy będzie przejawiał jako juror w MasterChef- czas pokaże.

Na czym polega program MasterChef?

MasterChef to kulinarny program realizowany w konwencji talent show. Oparty jest o brytyjski program o tej samej nazwie. W skład jury wchodzą uznani specjaliści w zakresie sztuki kulinarnej. Surowym okiem przyglądają się poczynaniom uwielbiających gotować amatorów.

Nowej- 12 już edycji programu możemy spodziewać się na jesieni. Skład sędziowski oceniał będzie 14 zupełnie nowych uczestników. W każdym z odcinków śmiałkowie zmierzą się z innym kulinarnym wyzwaniem, a najsłabsze ogniwo odpadnie z dalszej rywalizacji.

Nagroda w MasterChef pomoże spełnić marzenia o profesjonalnym gotowaniu. W jej skład wchodzi 100 tys. złotych, które można zainwestować w otwarcie własnego lokalu. Ponadto triumfator wyda własną książkę kucharską i zgarnie kultową, pamiątkową statuetkę. Kto okaże się tym szczęśliwcem, dowiemy się już wkrótce. Wygrana w MasterChef niekoniecznie usłana jest samymi różami. Zwycięzca edycji dziecięcej miłość do gotowania wyssał z mlekiem matki.

gotowanie w MasterChef.png
Canva / RazoomGames

Źródło: plejada