Gessler
canva/JuliaMikhaylova i facebook/KuchenneRewolucje TVN

Kuchenne tekstylia sygnowane przez Gessler w Rossmannie

Magda Gessler wciąż zaskakuje swoich fanów. Gwiazda nie ogranicza się do prowadzenia swoich restauracji oraz hitowych programów w telewizji TVN, ale również doskonale radzi sobie w biznesie. W drogerii Rossmann znajdziemy kolekcję akcesoriów kuchennych polecanych przez restauratorkę. Cena kompletu wynosi 19,99 zł.

Magda Gessler jest postacią, która budzi wiele emocji. Nie da się jej jednak odmówić, że należy do jednych z największych kulinarnych autorytetów w Polsce. Nic dziwnego, że wiele osób jest ciekawych, jakie są jej sposoby na popularne potrawy oraz jakiego sprzętu używa w kuchni.

W drogeriach Rossmann w całej Polsce możemy nabyć wyjątkową kolekcję kuchennych akcesoriów polecanych przez gwiazdę TVN. Mogą one naprawdę zaskoczyć!

Sygnowane przez Magdę Gessler kuchenne akcesoria w Rossmanie

Do drogerii Rossmann trafiły kuchenne akcesoria sygnowane nazwiskiem słynnej restauratorki. Z pewnością przypadną one do gustu wszystkich miłośnikom kuchni. Co wchodzi w skład kolekcji?

Tym razem w drogeriach Rossmann możemy kupić tekstylia polecane przez samą Magdę Gessler. W skład kolekcji wchodzi : "Zestaw Kuchenny", który składa się z dwóch ściereczek i kuchennego ręcznika. Jest on dostępny w cenie 19,99 zł.

Kaucje za butelki: padła wstępna data wprowadzenia nowej regulacjiKaucje za butelki: padła wstępna data wprowadzenia nowej regulacjiCzytaj dalej

Każdy klient ma do wyboru zestaw w różnych modnych kolorach: od słonecznej żółci, przez beże, róże aż do klasycznej i ponadczasowej szarości. Każdy z nich posiada również wyjątkowy wiosenny wzór. Z pewnością każdy klient odnajdzie coś dla siebie.

Producent zapewnia również o wyjątkowej jakości oraz chłonności materiałów ręczników. Przy ich produkcji została zastosowana innowacyjna technologia Ultrasoft. Nie jest to jedyna współpraca Gessler z Rossmannem.

Wcześniej w popularnej sieci można było nabyć sygnowane przez Magdę Gessler garnki! Z pewnością była to niebywała okazja dla wszystkich fanów gwiazdy, którzy śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Czym jeszcze zaskakuje restauratorka?

Więcej niż gwiazda telewizji

Magda Gessler od lat pomaga restauratorom w Kuchennych Rewolucjach. Nie jest to jej jedyne zajęcie. Gwiazda z powodzeniem prowadzi swoje restauracje oraz sklep internetowy ze swoimi specjałami. Proponowane przez nią produkty cieszą się ogromną popularnością.

Szczegóły oferty delikatesów Magdy Gessler znajdziesz w tym artykule.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: radio zet/ rossmann/ newsy.gotujmy

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł