Smakosze.pl
Gessler

canva/JuliaMikhaylova i facebook/KuchenneRewolucje TVN

Kuchenne tekstylia sygnowane przez Gessler w Rossmannie

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Magda Gessler wciąż zaskakuje swoich fanów. Gwiazda nie ogranicza się do prowadzenia swoich restauracji oraz hitowych programów w telewizji TVN, ale również doskonale radzi sobie w biznesie. W drogerii Rossmann znajdziemy kolekcję akc

Magda Gessler jest postacią, która budzi wiele emocji. Nie da się jej jednak odmówić, że należy do jednych z największych kulinarnych autorytetów w Polsce. Nic dziwnego, że wiele osób jest ciekawych, jakie są jej sposoby na popularne potrawy oraz jakiego sprzętu używa w kuchni.

W drogeriach Rossmann w całej Polsce możemy nabyć wyjątkową kolekcję kuchennych akcesoriów polecanych przez gwiazdę TVN. Mogą one naprawdę zaskoczyć!

Sygnowane przez Magdę Gessler kuchenne akcesoria w Rossmanie

Do drogerii Rossmann trafiły kuchenne akcesoria sygnowane nazwiskiem słynnej restauratorki. Z pewnością przypadną one do gustu wszystkich miłośnikom kuchni. Co wchodzi w skład kolekcji?

Tym razem w drogeriach Rossmann możemy kupić tekstylia polecane przez samą Magdę Gessler. W skład kolekcji wchodzi : "Zestaw Kuchenny", który składa się z dwóch ściereczek i kuchennego ręcznika. Jest on dostępny w cenie 19,99 zł. 

Każdy klient ma do wyboru zestaw w różnych modnych kolorach: od słonecznej żółci, przez beże, róże aż do klasycznej i ponadczasowej szarości. Każdy z nich posiada również wyjątkowy wiosenny wzór. Z pewnością każdy klient odnajdzie coś dla siebie.

Producent zapewnia również o wyjątkowej jakości oraz chłonności materiałów ręczników. Przy ich produkcji została zastosowana innowacyjna technologia Ultrasoft. Nie jest to jedyna współpraca Gessler z Rossmannem.

Wcześniej w popularnej sieci można było nabyć sygnowane przez Magdę Gessler garnki! Z pewnością była to niebywała okazja dla wszystkich fanów gwiazdy, którzy śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Czym jeszcze zaskakuje restauratorka?

Więcej niż gwiazda telewizji

Magda Gessler od lat pomaga restauratorom w Kuchennych Rewolucjach. Nie jest to jej jedyne zajęcie. Gwiazda z powodzeniem prowadzi swoje restauracje oraz sklep internetowy ze swoimi specjałami. Proponowane przez nią produkty cieszą się ogromną popularnością.

Szczegóły oferty delikatesów Magdy Gessler znajdziesz w tym artykule.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: radio zet/ rossmann/ newsy.gotujmy

Zapraszamy na nasz Instagram

undefinedundefined

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >