Lidl
East News / Marek BAZAK / zdjęcie poglądowe

Doskonały moment na tanie mięso w Lidlu

Klienci marketów Lidl mają powody do zadowolenia. W ciągu najbliższych kilku dni możemy zrobić zapasy pyszności za ułamek ceny. Smakosze będą zachwyceni przede wszystkim ze znakomitej mięsnej oferty, dzięki której nawet 800 gram mięsa możemy zgarnąć gratis. A to jedynie początek dobrych wieści.

Lidl nie ustaje w staraniach, by zadowolić wymagających klientów. W ten weekend na miejscu czeka nas wiele przyjemnych niespodzianek. Już od dziś warto zaplanować porządne zakupy, możemy sporo zaoszczędzić.

Mięso w markecie Lidl dostaniemy gratis

Za 400 gram mięsa mielonego zazwyczaj w Lidlu zapłacimy 8,99 złotych. Jednak w tym tygodniu, możemy w tej samej cenie zakupić aż dwa opakowania. Limit promocji na jedną osobę to 4 opakowania mięsa, co oznacza, że nawet 800 gram możemy dostać w prezencie do zakupów. Ta promocja obowiązuje tylko do 3 marca, dlatego pośpiech jest więcej niż wskazany.

Nie oznacza to jednak, że jutro nie znajdziemy w Lidlu mięsa w doskonałych cenach. Naszą uwagę od razu przykuła wspaniała promocja na parówki: jedno opakowanie kupujesz w cenie regularnej, a drugie otrzymujesz za symboliczną złotówkę.

Na uwagę zasługuje także boczek surowy, który możemy zakupić za jedynie 9,99 zł za kilogram oraz kiełbasa podwawelska za 11,90 zł za tę samą ilość. Do kanapek polecamy łososia wędzonego za jedyne 7,99 zł za 100 gram przy zakupie 2 sztuk.

Puszyste placki ziemniaczane z niebanalnym dodatkiemPuszyste placki ziemniaczane z niebanalnym dodatkiemCzytaj dalej

Nie samym mięsem człowiek żyje

Oprócz pysznych mięs, w Lidlu możemy w najbliższych dniach spodziewać się także innych dobroci w doskonałych cenach. Najciekawszą promocją w zbliżających się dniach jest na pewno koszyk pełen przecen.

Przy zakupie 12 wyjątkowych produktów, każdy z nich otrzymamy 50% taniej niż wynosi regularna cena. Amatorzy niskich cen będą wniebowzięci.

Aż pół kilograma uwielbianego przez Polaków seria Gouda kupimy za jedyne 4,99 zł. Absolutnie pyszny sok jabłkowy to teraz wydatek jedynie 1,24 zł za 1 litr. Na zasadach tej promocji możemy kupić między innym kiełbasę śląską na 4,99 zł za kilogram, 75 torebek herbaty Earl Grey za 2,89 zł oraz majonez za jedynie 1,99 zł. Pozostałe produkty, które obejmuje promocja, znajdziecie w gazetce sklepu Lidl.

Jesteśmy w okresie roku, w którym dbanie o odporność jest szczególnie ważne. Dlatego warto zaopatrzyć się w cytryny, które teraz kosztują tylko 4,49 zł za cały kilogram. Przydatny będzie także seler bio, którego cena wynosi teraz 4,79 zł za 400 gram.

Dla tych, którzy cenią sobie codzienne oszczędzanie także poza promocją, polecamy zrobić zapas oleju. Tylko do soboty 6 marca kupimy dwie butelki, a trzecią otrzymamy gratis.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł