Smakosze.pl
Lidl przygotował niespodziankę

Marek BAZAK/East News

Masło, mięso i owoce w Lidlu w okazyjnych cenach

18 Lutego 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Od dzisiaj aż do soboty Lidl udostępnia mnóstwo produktów w niskich cenach. Na szczególną uwagę zasługuje promocja na masło, dzięki której można zgarnąć aż dwie kostki za darmo. Poza masłem klienci będą mogli kupić mięso czy ow

Lidl przygotował dla swoich konsumentów idealną wręcz okazję do oszczędzenia paru groszy na najpopularniejszych produktach spożywczych. Jeśli planowałeś w najbliższym czasie kupić masło, niemiecka sieć jest ku temu idealna. 

To właśnie w niej od dzisiaj obowiązuje promocja, która pozwala kupić 2 kostki masła, a przy okazji odebrać kolejne dwie kostki całkowicie za darmo. Jeśli masło ci nie wystarcza, można skorzystać z wielu innych rabatów, które obowiązują jedynie do soboty. 

Lidl ma nową promocję

Polskie masło ekstra o 82% zawartości tłuszczu, produkowane przez firmę Polmlek, kosztuje dzisiaj jedynie 2,99 zł za jedno opakowanie, jeśli skorzystamy z promocji 2+2. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ akcja trwa do soboty, czyli 20 lutego, lub do wyczerpania zapasów. 

Zbliża się wielkimi krokami rodzinna impreza, na którą obiecałeś przygotować jakieś smakołyki? Warto zaprezentować swoje zdolności robiąc domowy boczek. Kup boczek bez kości marki Rzeźnik za 9,99 zł za kilogram, który idealnie sprawdza się w takiej formie. 

Od dzisiaj, czyli 18 lutego, dostępne są także brokuły w cenie 2,99 zł za kilogram, oraz borówki amerykańskie w wyjątkowo niskiej cenie 6,99 zł za 250 gramowe opakowanie. Takie promocje skłaniają do prowadzenia zdrowego trybu życia - w końcu nie potrzeba dużych pieniędzy, aby kupować przecenione towary. 

Kolejnym obowiązkowym punktem mięsożerców na lidlowej liście zakupów, powinien być kurczak. Mięso z nogi polskiego kurczaka, XXL marki Rzeźnik kosztuje jedynie 7,99 zł za kilogram, a tak niska cena za tyle mięsa nie jest zbyt częsta. 

Masz ochotę poczytać więcej ciekawostek ze świata kulinariów lub przepisów, dzięki którym zaskoczysz swoich najbliższych? W tym tekście zdradzamy jak samodzielnie zrecyklingować karton po wypitym mleku. W tym artykule zdradzamy jak przygotować najdoskonalszą i najsmaczniejszą sałatkę jarzynową od Magdy Gessler.

Po zjedzeniu tych wszystkich smakołyków, można poczuć ogromne pragnienie. Na szczęście o takiej potrzebie także pomyślano w Lidlu. Sok pomarańczowy 100%, edycja limitowana marki Solevita kosztuje jedyne 2,39 zł za litr przy zakupie całej zgrzewki. 

Dla odprężenia na deser warto zjeść coś słodkiego, co jeszcze bardziej poprawi humor. Wafle Familijne, duża paczka marki Jutrzenka kosztuje tylko 5,99 zł za opakowanie o wadze 450 gramów. Tak dużą paczką może najeść się cała rodzina. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Suszona kiełbasa

Produkty

Czy kiełbasa z białym nalotem nadaje się do jedzenia?

Czytaj więcej >
Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >